Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

572 000 zł44 m² 12 970,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym w budynku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 77,63 m , położone w prestiżowym kompleksie z 2013 roku na Mokotowie. W skład prezentowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okęcka

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł48 m² 16 145,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zamieszkaj w swoim wymarzonym miejscu! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego, usytuowanego na III piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym bloku. Dzięki dwóm windom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

887 000 zł56 m² 15 916 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się blisko metra na warszawskim Targówku (okolice Bródno Podgrodzie). Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w urokliwej niskiej zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egipska

Warszawa,mazowieckie

778 000 zł49 m² 16 008,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią oraz łazienką po stronie wschodniej budynku wg. rzutu, dodatkowe pomieszczenie schowka, budynek otoczony zielenią w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smulikowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł28 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje mieszkanie 1-pokojowe na wynajem, o powierzchni 28 m2, zlokalizowane w nowej inwestycji w Rezydencji Bulwary Wiślane, na warszawskim Powiślu- jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł76 m² 21 011,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

1 599 000 | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | warszawa | mokotów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł67 m² 15 344,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego , przestronnego mieszkania zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Bemowo - Chrzanów, przy ul. Batalionów Chłopskich. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł44 m² 13 986,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji przy samej Galerii Mokotów ul. Stefana Bryły. Mieszkanie Jasne, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| all information available in English | Toda la información disponible en español | Oferuję do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 mkw położone w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł60 m² 12 995 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią. W świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem. Sprawdzi się jako lokum dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Radom,mazowieckie

289 595 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 34,07 m / 1 Piętro / Balkon Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł53 m² 17 077,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Wilanowie Mieszkanie znajduje się przy ulicy Sarmackiej, w budynku z 2009 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stradomska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł56 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny słoneczny apartament o powierzchni 56m2 w Aninie przy ul Stradomskiej. Mieszkanie składa się: salon z dużym balkonem połączony z pełni umeblowaną i wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł70 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ciche, jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,2m2 ( okna mieszkania na patio -ekspozycja południowo zachodnia ) składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni około 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł42 m² 22 110,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł82 m² 14 583 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecam! 14583 zł/m2! okazyjna cena! Apartament blisko Centrum! Do sprzedania przestronny trzypokojowy apartament na 6 piętrze w budynku 16 piętrowym Apartamentowiec z 2004r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł49 m² 14 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m znajdujące się na 1. piętrze w 6-piętrowym bloku z windą. Lokal idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Rozkład i stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

890 000 zł70 m² 12 624,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przestronne, widne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70,5 m , usytuowane przy ul. Calineczki w Ząbkach. Mieszkanie oferuje przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń: - **kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł34 m² 14 617,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Niezależne mieszkanie z ogródkiem w doskonałej lokalizacji - Warszawa Wesoła Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie z niezależnym wejściem, namiastkę własnego domu z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 185 000 zł61 m² 19 324,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla przedstawia przestronne 3- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w sercu Miasteczka Wilanów, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

718 000 zł41 m² 17 495,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Okazja! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o optymalnym rozkładzie, na Ursusie w pobliżu dwóch stacji skm! Z przyjemnością prezentuję możliwość nabycia atrakcyjnego, dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Laurowa

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł51 m² 12 801,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

W kilku słowach Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Białołęce przy ul. Laurowej. Nieruchomość jest świeżo po malowaniu, gotowa do wprowadzenia, dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

415 000 zł39 m² 10 641 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1977 roku- zlokalizowane w Pruszkowie, przy ul. Powstańców. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zjednoczenia

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł39 m² 20 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z lat 40tych - zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia,łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł54 m² 15 351,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: ursynów | Metro Natolin | Kabaty |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w sercu Saskiej Kępy, ul. Zwycięzców przy Francuskiej. Dwa pokoje, łazienka aneks kuchenny, w pełni wyposażone (pralka, zmywarka, meble, wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł36 m² 25 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, w doskonałej lokalizacji - gwarantujące centrum miasta na wyciągnięcie ręki. Podstawowe informacje: mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 na warszawskiej Woli (ulrychów). Usytuowane na parterze w bloku z wielkiej płyty. Lokalizacja świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł92 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 92 m2, usytuowane na 1. piętrze i położone wewnątrz osiedla. Na ogólną powierzchnię składa się: - słoneczny salon, który połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

5 700 zł106 m² 53,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego, świetnie zaprojektowanego apartamentu na Starym Mokotowie? Mamy dla Ciebie coś specjalnego - ponad 105m2 w nowoczesnym budynku przy ul. Wiktorskiej 8. Ważne: umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

539 000 zł64 m² 8 488,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie przy ulicy Dylewicza 22 w Siedlcach Trzypokojowe do własnej aranżacji o powierzchni 63,5 m2. - doskonała lokalizacja : blisko sklepy, przedszkole, plac zabaw, przychodnia i stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł59 m² 12 881,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m , 9 piętro w 12-piętrowym bloku z windą z 1976 roku-Warszawa, bielany, ul. Josepha Conrada. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Warszawa,mazowieckie

1 111 000 zł90 m² 12 356,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

749 650 zł47 m² 15 950 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie dwupokojowe w Warszawie. Super lokalizacja! Zaraz obok wejścia do stacji Metro Bródno. Dojazd do Centrum Warszawy zajmuje niecałe 20 minut! 47m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł49 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Digital Broker oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2009 roku, a w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

467 000 zł20 m² 23 924,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kawalerka o powierzchni 19,52 m2 usytuowana na 1 piętrze 4 piętrowym budynku zlokalizowanej na nowej pradze przy ul. Darwina, 500 m Rondo Starzyńskiego. W skład mieszkania wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł34 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze - Południe przy ul. Łukowskiej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Warszawy, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struga

Radom,mazowieckie

349 000 zł48 m² 7 237,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeżeli szukacie miejsca gdzie mieszkając będziecie mogli czynnie uczestniczyć w życiu miasta, to ta oferta jest idealna dla Was. Przedstawiamy klimatyczne mieszkanie w najlepszym, dwustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie zarezerwowane do 10 marca. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane na Targówku (bródno). Do stacji metra Bródno 800 m. Nieruchomość w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł66 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie Z 2 loggiami I ogródkiem W zadbanym bloku na ul. Miklaszewskiego oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 66.