Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł32 m² 34 062,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

We speak pl / ukr / ru / eng pl: na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m , znajdująca się na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z 2018 roku. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 179 000 zł59 m² 19 983,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W kilku słowach Na sprzedaż trójstronne w pełni wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m2 znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł69 m² 19 565,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

: krótko: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,7 m2 na osiedlu Woronicza Park z tarasem 18 m2 i widokiem na zielone patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł30 m² 77,68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 29,61 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2019 roku, usytuowanym przy ul. Starowiślnej na Białołęce. Budynek zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku w zielonej i dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł44 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne,jasne, ciche, przytulne, klimatyczne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 01.03.2025! Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37 m2 usytuowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej 130 Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł66 m² 18 802,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe nowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Łopuszańskiej 53a w inwestycji Miasteczko Nova Ochota (victoria Dom), oddane do użytku w 2023 roku. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

360 000 zł29 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w Legionowie na parterze w niskim bloku. Budynek położony jest przy ulicy Juliusza Słowackiego , osiedle Batorego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polnej Róży

Warszawa,mazowieckie

2 770 000 zł185 m² 14 973 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1996

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, które łączy w sobie przestrzeń i komfort, idealne dla wymagających mieszkańców. Z mieszkania została wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Piastów,mazowieckie

1 000 000 zł60 m² 16 806,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dwupokojowy apartament w sercu Piastowa, zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. Powierzchnia: 59,5 m W skład apartamentu wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł115 m² 14 347,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie: 5 pokojowe, 2 poziomowe. Wnętrze zdobi olejowany, matowy parkiet dębowy a klimatyzacja poprawia komfort użytkowania mieszkania latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Grójec,mazowieckie

649 000 zł81 m² 8 012,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedam przestronne i słoneczne mieszkanie w Grójcu, ul. Kasztanowa o powierzchni 80,65 m2. Opis nieruchomości: duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

10 600 zł106 m² 99,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament - ostoja wilanów budynek: nowoczesny, 4-piętrowy budynek wybudowany w 2017 roku zlokalizowany w najbardziej prestiżowej i pożądanej części Miasteczka Wilanów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohoskiego

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł118 m² 21 978,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 118 m2, zlokalizowanego przy ul. Pohoskiego, w prestiżowej inwestycji zrealizowanej przez Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedza

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł45 m² 18 559 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,26m2 znajdujące się na nowoczesnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu Nowy Targówek z 2019 roku. Nieruchomość mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł34 m² 15 994,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji na bliskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w bloku z 1966 roku. Blok po termoizolacji, wymienione windy, blokiem zarządza wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 987 654 zł136 m² 21 976,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę z potencjałem - idealne miejsce dla osób ceniących sobie przestrzeń i komfort. Mieszkanie na ostatnim piętrze kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł27 m² 23 992,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży kawalerka na Mokotowie przy ul. Malawskiego o pow. 27,3 m2. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wymienione podłogi, rury, elektryka. Nowa łazienka, nowe meble kuchenne, nowy sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

3 599 zł64 m² 56,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemne, ustronne 3 pok. mieszkanie 64m2 w apartamentowcu w zamkniętym osiedlu Fort Bema w samym sercu parkowej zieleni Fortu Bema - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł82 m² 18 273,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Poszukujesz przestronnego i widnego mieszkania dla swojej rodziny w ulubionej części miasta- miasteczku Wilanów? Marzy Ci się mieszkanie ustawne, trzypokojowe, dwustronne, a przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skargi

Piastów,mazowieckie

749 000 zł58 m² 12 825,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane 4 minuty od granicy Warszawy- na ul. Piotra Skargi 17 Piastów. Kameralna inwestycja dewelopera Villa Piastów składa się z 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadźwingów

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł40 m² 13 891,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Mokotowie z możliwością zrobienia dwupojowego. Lokal o pow. 39,5m2 składa się z pokoju, widnej kuchni 10m2, łazienki (3m2) i przedpokoju o pow. 3m2. Pokój 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legendy

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł62 m² 11 938,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam bardzo zadbane i ciche 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni prawie 62 m , na drugim piętrze, w bloku 3-piętrowym na warszawskim Bemowie. Okolica pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Warszawa,mazowieckie

2 450 zł29 m² 84,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę w Śródmieściu przy ul. Franciszkańskiej. Nieruchomość ma 29 mkw i składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni oraz pokoju. Mieszkanie usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

6 400 zł62 m² 102,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem klimatyzowany apartament w bardzo wysokim standardzie w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i windą, o powierzchni 38 m w zadbanym budynku, w cichej i zielonej okolicy. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

972 000 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecamy jasne, ciche, wykończone w oparciu o detale 2 pokojowe na Wilanowie Budynek z 2011r, cegła W cały mieszkaniu klimatyzacja Duzy balkon 9 m z widokiem na patio Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

891 000 zł54 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m z dużym, narożnym ogródkiem (56 m ) oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł55 m² 13 388 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,9 m ,7 piętro w 12-piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie - Bródno. Na powierzchnię mieszkania składa się: - osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróbla

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł70 m² 15 495 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie w domowym klimacie! Przedstawiam Państwu 3 Stronny - Narożny Apartament który stanie się idealnym miejscem dla Rodziny 2+1. Nieruchomość w rezerwacji, zadzwoń pomogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

855 000 zł74 m² 11 554 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m , z klimatyzacją, położone w miejscowości Parzniew, na granicy z Pruszkowem zadbane osiedle "miasto ogród" w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Radom,mazowieckie

291 520 zł33 m² 8 801,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 33,12 m / parter / ogródek 30 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okolica: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, na skrzyżowaniu ulic Gagarina, belwederskiej oraz Spacerowej. Bezpośrednio naprzeciw budynku znajduje się wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł36 m² 22 011 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z 2020 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Tomasza Nocznickiego., Blisko metra Młociny, około 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł59 m² 21 384,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które zachwyca elegancją i funkcjonalnością - idealne dla tych, którzy cenią nowoczesny styl i komfort życia. 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł18 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 18 m z balkonem oraz miejscem w piwnicy, położoną na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1965 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

736 440 zł61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie z tarasem od dewelopera! Bez pcc. Bez prowizji. Zadzwoń zapytaj o ostateczną cenę. Mieszkanie - Powierzchnia całkowita 61,37 m2. - łazienka:4,67 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Króżańska

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł52 m² 16 826,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Bardzo ustawne 3 pokojowe mieszkanie 52m/2. Budynek z windą w kameralnej kamienicy z początku lat 50- tych. na Starym Mokotowie. Słoneczny okna na 3 - strony świata. Po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 200 000 zł81 m² 14 858,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cesja deweloperska gotowe do odbioru inwestycja premium projekt od architekta premium W cenie! : Krótko: luksusowy penthouse z 2025r. | piaseczno/stara iwiczna | Taras 70 m2 | 3 pokoje | 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł50 m² 22 908,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferujemy na sprzedaż przestronne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Saskiej Kępie.