Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | 65 m | po generalnym remoncie | loggia z widokiem na zieleń | Chomiczówka Szukasz gotowego do zamieszkania, przestronnego mieszkania w spokojnej i zielonej części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł41,20 m² 18 665,05 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m2, położone przy ul. Solec 109, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 241 500 zł38,21 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kompleksie Mennica Residence. Zamieszkaj w najlepszej lokalizacji w centrum Warszawy. 8 minut (750 m) do stacji metra onz. 20 minut do Dworca Centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 92 m w prestiżowej inwestycji Biały Kamień | Mokotów Przestronny i świeżo odmalowany apartament z balkonem, garażem oraz komórką lokatorską idealny.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł43,48 m² 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,48 m , usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji Manufaktura Praska przy ul. Stefana Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł140 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowa unikatowa nieruchomość z kw - 140 mkw w Warszawie, osiedle ogrodzone kameralne i bezpieczne - wjazd przez bramę. Wersja treści ogłoszenia od Właściciela: tytuł:.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32,50 m² 10 738,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Pragniemy zaprezentować Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 32,5 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku z cegły, usytuowanym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ul. Górna Droga, dla najwyżej 3. osób bez małych dzieci i bez zwierząt, bardzo zadbane, czyste, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w 7- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł59,50 m² 16 722,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł121,10 m² 10 900,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

5-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie - 121,1 m2, ul. Ciołkosza. > mieszkanie jest dwustronne i bardzo dobrze doświetlone z ekspozycją wschodnią i zachodnią, z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Erazma Ciołka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Świetna lokalizacja - na powiślu przy Parku i Nadwislańskich Bulwarach! Idealne 2 pokoje Do Wynajęcia Od Zaraz! Mieszkanie ciche i słoneczne 2 pokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w Housing Market! Na sprzedaż: jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Mińska Mazowieckiego - 39 m Na sprzedaż oferujemy komfortowe, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł245 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowy apartament 245 m , Widok na Pałac Kultury, grzybowska, 2 miejsca parkingowe Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 245 m , położony w prestiżowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dwupiętrowe mieszkanie o powierzchni 140 m zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie całej rodziny. W jego skład wchodzą cztery przestronne sypialnie, dwie funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł64,69 m² 14 530,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu gotowego do zamieszkania, pięknie wyremontowanego, 4 pokojowego mieszkania, w budynku posadowionym na pograniczu Bielan i Żoliborza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,60 m² 18 640,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie Warszawa, białołęka (ul. Szafrańców) Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 45,60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł27 m² 29 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

English below Unikatowa kawalerka 27 m2 z widokiem na Plac Zamkowy serce historycznej Warszawy Adres: plac Zamkowy 15 | 2. piętro | Widok na Kolumnę Zygmunta Jeśli szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękny, przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 85 m w nowej inwestycji Towarowa Tower, w Warszawie. Lokalizacja Ulica Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 785 000 zł95,80 m² 39 509,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Biały Kamień -osiedle Eko Park przy Oranżerii budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2007.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,35 m² 11 466,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m, z przynależną przestronną piwnicą (6,31 m), położone na 3. piętrze solidnego, ceglanego budynku w Piastowie zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł128,96 m² 8 142 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

0% prowizji od kupującego Dwa mieszkania z jedną klatką schodową. Wykończone oba poziomy. Dwupoziomowe mieszkanie podzielone na dwa niezależne, opomiarowane (woda, prąd, gaz), oddzielnie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł41,41 m² 23 907,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł74,09 m² 5 655,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na drugim piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Południe jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł54,22 m² 11 619,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezczynszowe - 3 pokoje + ogródek Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe w Markach o powierzchni użytkowej 55m2. Do mieszkania przynależy ogródek 56m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł148,19 m² 27 667,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 148 m , położone w prestiżowej inwestycji Qbik na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na poziomie 9. i 10,.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł45,50 m² 15 516,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 45,5 m 2. Położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. W mieszkaniu znajdują się: -Trzy odrębne pokoje -widna oddzielna kuchnia. -Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 152 675 zł49,05 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Domaniewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku Nowy budynek z windą, na dachu zielony taras widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament dla rodziny zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Patria na Powiślu, otoczonym 3 parkami. Układ pomieszczeń: -Salon (klimatyzacja, taras), -Kuchnia z jadalnią, -Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł28,32 m² 15 007,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gotowa do zamieszkania kawalerka zlokalizowana na parterze w budynku w Chrzanowie Małym. Mieszkanie o powierzchni 28,32 m2 jest w pełni wykończone i umeblowane. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł67 m² 15 149 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania luksusowy apartament na najbardziej prestiżowym osiedlu w Nowym Dworze Mazowieckim jakim jest 17. Dzielnica. Apartament ma powierzchnię 67 m2, składa się z ogromnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na warszawskim Mokotowie przy Al. Sikorskiego! Do wynajęcia eleganckie, nowocześnie urządzone mieszkanie w nowym budownictwie przy Al. Sikorskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53,84 m² 50,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania w zielonej części Warszawy - ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,86 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł44,40 m² 14 617,12 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opis: oferujemy do sprzedania jasne, przytulne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy Aluzyjnej o powierzchni 44,4 m , zlokalizowane na 7 piętrze 8 piętrowego bloku. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40,66 m² 78,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga - W lokalu nikt jeszcze nie mieszkał! atrakcyjne nowe mieszkanie - 2 pokojowe - o powierzchni 40,66 m w dzielnicy Włochy ( Raków), przy ul. Równoległej na zadbanym nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł62 m² 13 532,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki, ul. Szwoleżerów Nowe Budownictwo 3 pokoje, 2 miejsca parkingowe, ogródek 62mkw + 37 mkw ogórek z tarasem, mieszkanie jest dwustronne bezczynosze, koszt miesięcznego.

Szczegóły ogłoszenia