Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lubelska

Warszawa,mazowieckie

1 128 550 zł77 m² 14 738,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Westate Wola ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, pięciopokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lubelskiej 21, zaraz obok kultowego Parku Skaryszewskiego oraz metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł65 m² 16 138,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy (agencjom dziękujemy za współpracę) całkowicie nowe, (takie jak na zdjęciach) z klimatyzacją *wyposażone w sprzęt agd (wszystkie sprzęty są nowe, na gwarancji). *Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące się przy Alei Krakowskiej. Inwestycja Active City znajduje się dosłownie na pograniczu dzielnic Ochota oraz Włochy. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny apartament w kameralnej inwestycji "rezydencji Narbutta" w urokliwej części Starego Mokotowa. Pięknie wykończony, w pełni wyposażony w sprzęty agd i rtv. Ujmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

1 299 999 zł77 m² 16 946,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. English below! W skrócie ul. Kłobucka 23c granica mokotowa/ursynowa, blisko kolejki Warszawa okęcie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Wierzbno. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku. Powierzchnia to 38m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawajska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł91 m² 12 087,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

*** rezerwacja *** Wyjątkowa okazja mieszkania na 12 piętrze z widokiem na panoramę Ursynowa! Zapraszamy do odkrycia mieszkania z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, które zachwyci każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł143 m² 13 979 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

To wyjątkowe mieszkanie jest idealne dla osób, które cenią sobie przestrzeń oraz możliwość relaksu w domowym zaciszu. Będzie także doskonałym wyborem dla rodzin lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł60 m² 22 483,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na Woli gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł37 m² 17 761,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | Śródmieście | Solec | Piwnica | kw | 37,4 m po pomiarach architekta Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Solcu, przy ulicy Koźmińska 9. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzierzkowska

Radom,mazowieckie

385 000 zł43 m² 8 895,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,28m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na drugim piętrze bloku z windą. Składa się z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ua/ru pl: do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Bukowińskiej. Oferuję na wynajem piękne, w pełni urządzone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łomianki

Łomianki,mazowieckie

5 500 zł82 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Urokliwe dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem na wynajem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, dwupoziomowego mieszkania z ogródkiem, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 52m2, piętro 5/7 z windą w budynku z 2009r. przy ul. Jana Kazimierza, wola Odolany. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tolkiena

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem elegancki, nowoczesny apartament położony na prestiżowym osiedlu Nowy Mokotów. To dynamicznie rozwijająca się część Warszawy, będąca jednym z najważniejszych centrów biznesowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Warszawa,mazowieckie

3 150 000 zł117 m² 26 909,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Parametry nieruchomości Oferta sprzedaży dotyczy apartamentu z otaczającym go tarasem (106 m2) w Miasteczku Wilanów. Doskonały rozkład pomieszczeń z podziałem na strefy dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Polinezyjskiej 1 Wyjątkowa Przestrzeń Życiowa w Sercu Ursynowa. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł51 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Miasta, przy ulicy Złotej. Położone jest na granicy Śródmieścia i Woli. Ładnie zaaranżowany pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł49 m² 19 775,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji od kupującego! Stary Mokotów, al. Niepodległości - stacja metra Racławicka i przystanek autobusowy pod budynkiem | przystanki tramwajowe na ul. Wołoskiej 900 m od budynku |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 160 620 zł117 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży penthouse z otaczającym go tarasem - 117 m2 w prestiżowej lokalizacji (miasteczko Wilanów). Doskonały rozkład pomieszczeń z podziałem na strefy dzienną i prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

417 000 zł20 m² 20 787,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kompaktowe mieszkanie w sercu Muranowa 20,06 m pełne możliwości Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 20,06 m , położonego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 459 000 zł70 m² 20 992,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament 69,5 m - Twoje wymarzone miejsce na Mokotowie! Marzysz o przestronnym, jasnym i nowoczesnym wnętrzu w jednej z najlepszych dzielnic Warszawy? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł66 m² 17 913,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Targówku blisko metro Trocka - idealne dla rodziny lub inwestora Lokalizacja: warszawa, targówek ul. Borzymowska Powierzchnia mieszkania: 66,43 m Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł38 m² 16 419,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, przedstawiam Państwu przepięknie urządzone mieszkanie dwupokojowe na warszawskim Bródnie, przy ulicy Żuromińskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 37,70 mkw i mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł48 m² 101,45 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Przestronne, eleganckie 2 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Siedmiogrodzka. Mieszkanie zostało starannie wykończone z użyciem wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 257 124 zł66 m² 19 047,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy Galerii Mokotów. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Bez pcc. Bez prowizji. Skontaktuj się ze mną już dziś, żeby umówić się na spotkanie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł60 m² 117,06 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na ulicy Grzybowskiej. W pełni umeblowane, z klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym w kuchni i łazience. Rolety elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królów Polskich

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł34 m² 15 492,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Twoje wymarzone mieszkanie czeka na Ciebie! Marzysz o przytulnym, komfortowym mieszkaniu w zielonej części Warszawy? A może szukasz idealnej inwestycji na lata z pewnym zwrotem? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Radom,mazowieckie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia mieszkanie Radom, ul. Okulickiego 1750 zł - cena wraz z czynszem! Do wynajęcia ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

746 430 zł28 m² 26 821,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w stanie deweloperskim - kawalerka (1 pokój) , 27,8 m z balkonem 7,6 m . Brak podatku pcc! Oferuje na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

798 900 zł47 m² 16 997,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży piękne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Aleja Stanów Zjednoczonych 26 w Warszawie. Bezpośrednio od właściciela - bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, przedstawiam mieszkanie o powierzchni 63,5 mkw, które kilkanaście lat temu przeszło generalny remont (elektryka, wygładzone ściany, wymiana okien). Później je odświeżano. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł21 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w samym centrum przy stacji metra świętokrzyska Umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. Wyposażenie agd (lodówka, pralka, mikrofala, kuchenka gazowa). Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 758 000 zł89 m² 19 655,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament 89 m z tarasem 33 m idealny do zamieszkania i jako inwestycja. Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 89 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

578 000 zł54 m² 10 761 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne, trzypokojowe, nowe mieszkanie w Górze Kalwarii. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w nowo wybudowanym bloku w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaruby

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł78 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i garażem przy Metrze Kabaty. Najem okazjonalny!. Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego mieszkania o wysokim standardzie, idealnego dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł65 m² 16 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Całkowicie nowe, (takie jak na zdjęciach) z klimatyzacją i garderobą *wyposażone w sprzęt agd (wszystkie sprzęty są nowe, na gwarancji). *Kupujący nie płaci podatku pcc *zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł50 m² 17 172,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,08m2, położone na 5 piętrze zadbanego budynku z 2007r. Bardzo dobra lokalizacja - 350m do metra Kabaty. Mieszkanie idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

1 818 181 zł93 m² 19 485,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 93,31 m , położone na drugim piętrze budynku z 1937 roku, zlokalizowane przy ul. Złotej 7 w Warszawie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł26 m² 19 615,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaproponować Państwu kawalerkę na dziewiątym piętrze o powierzchni 26m plus loggia w centrum Warszawy na ul. Al. Jana Pawła II .Doskonała lokalizacja - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stare Bielany. Spokojne, kameralne miejsce; dużo zieleni; dobra komunikacja; blisko metro. Kamienica zadbana, ogrodzone podwórze. Mieszkanie ciche, przytulne, po remoncie. W pełni umeblowane.