Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 342 zł43 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.43,42 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

470 000 zł57 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam używane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57m2. Stan bardzo dobry. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. W odległości: - do 100m przystanek autobusowy - do 500m dyskonty spożywcze - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł73 m² 19 778,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania do kupienia W sercu prawdziwego wilanowa, kilka minut spacerem od pałacu ? Marzą Ci się poranki z kawą z widokiem na ogród i spacery po terenach zielonych? Cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Wyki. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

978 000 zł122 m² 8 016,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! Oferuję Państwu nowe mieszkanie na powstającym kameralnym osiedlu w Ząbkach. Mieszkanie mieści się na piętrze i poddaszu domu dwulokalowego i posiada powierzchnię 122m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

948 000 zł65 m² 14 584,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tagore

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne, po generalnym remoncie mieszkanie dwupokojowe o pow. 50 m2 na górnym Mokotowie przy ul. Tagore 4. Składa się z: dwóch oddzielnych pokoi 14 i 16 m2, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

5 700 zł49 m² 115,85 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Woli, przy Fabryce Norblina i Browarach Warszawskich. Nieruchomość jest położona przy ul. Łucka, o powierzchni 50 m , znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 199 999 zł48 m² 24 948 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 3-pokoje w bezpośrednim sąsiedztwie sgh i Pola Mokotowskiego. To przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 028,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania inwestycyjnego w znakomitej lokalizacji! Mieszkanie znajduje się na osiedlu Torwar przy ul. Czerniakowskiej w zielonej okolicy Solca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł53 m² 16 079,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 52,80 m2. Składa się z trzech oddzielnych pokoi: salonu z balkonem, dwóch przytulnych sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną oraz oddzielnego wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł26 m² 24 473 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2. Nieruchomość jest świeżo po remoncie i gotowe na nowego lokatora. W lokalu znajduje się garderoba zamykana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bajana

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie, zamknięte osiedle na Bielanach Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bielanach, na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie w pełni wyposażone. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

5 525 zł55 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.55,25 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

669 000 zł46 m² 14 499,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,14 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców. Całość mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2015 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 427 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia:2-pokojowy apartament o pow.44,27 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 004 322 zł82 m² 12 212,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Bezpośrednio od dewelopera. Okazja Cenowa! Posiadamy w ofercie inne mieszkania w tej inwestycji: 1,2,3 oraz 4 pokojowe. Cena: 1 004 323 zł Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warecka

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł46 m² 19 021,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować genialną nieruchomość w Śródmieściu, kilka kroków od Krakowskiego przedmieścia i Uniwersytetu Warszawskiego! Doskonała lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Równoległa

Warszawa,mazowieckie

847 000 zł58 m² 14 715,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Włochy. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł44 m² 12 505,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania na warszawskiej Białołęce. Lokal jest odświeżony, dwupokojowy o powierzchni 43,9m 2, usytuowane na 10 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł85 m² 16 193,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

1 370 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 4-ro pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 84,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł80 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowaną w samym sercu Śródmieścia w zadbanej kamienicy z 1951 roku. Atuty W samym Centrum miasta Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł33 m² 112,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne od 01.04.2025 / available from 01.04.2025 Nowoczesne i przestronne studio z łóżkiem i rozkładaną kanapą Adres: Karolkowa 7 Koszty: 3700 PLN + czynsz administracyjny 550 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

960 000 zł97 m² 9 896,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Bezczynszowe mieszkanie w Markach pod Warszawą. Nieruchomość składa się z holu wejściowego, gdzie znajduje się schowek i duża szafa. Na pierwszym pietrze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

968 175 zł72 m² 13 407,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie 4 pokojowe na ostatnim piętrze z dużym słonecznym tarasem w nowej inwestycji. . Okna wychodzą na 3 strony świata. Na powierzchni 72mkw zaplanowano: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rodziny Winczewskich

Radom,mazowieckie

240 000 zł38 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu 1 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Radomiu na ulicy Rodziny Winczewskich Mieszkanie do własnej aranżacji Okna pcv. Klatka czysta, zamykana na domofon, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł57 m² 22 787,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie o powierzchni 56,61 m2 5 piętro z 8 - blok z cegły z lat 60. Dwa duże doświetlone pokoje z widokiem na dwie przeciwległe strony - na południe ( Al. Solidarności ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

6 800 zł92 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czynsz najmu - 6.800 zł/m-c (w tym czynsz administracyjny i miejsce postojowe w poziemnym garażu) Media - 350 zł/ m-c zaliczka (rozliczane wg zużycia) Kaucja - 10.000 zł Gdzie: Warszawa, Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Służewiec

Warszawa,mazowieckie

1 115 000 zł66 m² 16 981,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na wysokim piętrze z windą, z dwoma przestronnymi balkonami (20 m2 i 6 m2) w nowym budynku z 2023 roku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł50 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m, znajdujące się w Warszawie na Białołęce przy ulicy Geodezyjnej 82a na przepięknym osiedlu Lewandów Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępińska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł53 m² 19 725,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie - 100 m od Łazienek Królewskich Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,23 m , położone na 1. piętrze w wyremontowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł97 m² 67,01 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Apartament o powierzchni 97 m2, usytuowany na 6 piętrze budynku z ochroną. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon; - oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

515 000 zł32 m² 15 904,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie jednopokojowe w kameralnym budynku. Mieszkanie z balkonem usytuowane na ostatnim 3 piętrze w budynku z windą z 2019roku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie - ul. Kierbedzia 124, mokotów Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m z dużym tarasem, położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 333 300 zł67 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis nieruchomości: przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane przy ulicy Cybernetyki 17. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł61 m² 9 754,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym ogródkiem - Warszawa! Przestrzeń, komfort i zielona okolica - idealne miejsce dla Ciebie! Marzysz o własnym mieszkaniu w kameralnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł68 m² 21 883,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)! Rewelacyjne miejsce pod wynajem! metraż: 68,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 294 276 zł66 m² 19 610,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu mieszkania w nowoczesnej inwestycji położonej przy ulice wołoskiej/marynarskiej, vis-à-vis Westfield Mokotów. Okolica łączy funkcjonalną nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł48 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47.59 mkw, znajdujące się przy Alei Jana Pawła II. Mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze 9-cio piętrowego bloku, przy wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modlińska

Jabłonna,mazowieckie

316 000 zł29 m² 10 896,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 29 m , 1 piętro w 2-piętrowej kamienicy bez windy z 1950 roku -jabłonna, ul. Modlińska. Piwnica. Mieszkanie w stanie do remontu. Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rybaki

Zegrze Południowe,mazowieckie

579 000 zł41 m² 14 036,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament turystyczny o powierzchni 41,5m2, usytuowany na 1 piętrze w nowym budynku z 2021roku zlokalizowany - Zegrze Południowe ul.Rybaki. W apartamentowcu znajduje się strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach