Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł32 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 31,5 m , zlokalizowana na warszawskich Włochach, zapewniającej wygodny dostęp do centrum miasta. Szczegóły oferty: metraż: 31,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

325 000 zł33 m² 9 969,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 Pokojowe mieszkanie (32,6 m2) w stanie Deweloperskim, z dużym Tarasem (17 m2) z super widokiem na Centrum Grójca. Blok dewelopera mp Apartment z 2024 roku. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł75 m² 13 066,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1991 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Christiana Andersena. Aktualnie mieszkanie jest 3 pokojowe ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł47 m² 16 595,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem | 47 m | Spokojna okolica, blisko centrum Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m z prywatnym ogrodem 131 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

837 000 zł43 m² 19 465,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Marymonckiej - okolice szpitala Bielańskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł38 m² 18 351,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 37,6 m , zlokalizowane na wysokim parterze (brak balkonu) w bloku przy ul. Modzelewskiego (przy Polskim Radiu), na warszawskim Mokotowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł46 m² 15 257,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem, o powierzchni 45,88 m2 doskonałe dla osób dogodną lokalizację (bliska Wola | Nowolipki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

690 000 zł85 m² 8 160,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość To wyjątkowe mieszkanie jest idealne dla osób ceniących sobie komfort, przestrzeń oraz dostępność miejskiej infrastruktury. Trzypokojowe mieszkanie z garażem oraz dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 z garażem na ul. Zielone Zacisze 1 - 5 minut pieszo do stacji Metro Kondratowicza. Mieszkanie znajduje się na 5/5 p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł85 m² 12 328,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,17 m2 w nowym budownictwie. wysokie na 275 cm zlokalizowane jest na spokojnym, zamkniętym osiedlu na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł76 m² 63,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od lutego 2025r. rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w super lokalizacji - bezpośrednio przy skrzyżowaniu ul. Sobieskiego i Nałęczowskiej. Świetna komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Urbanistów

Piaseczno,mazowieckie

734 654 zł68 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 4 pokoje I 2 łazienki I 734654 zł I bez pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł107 m² 16 355,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Okazja, cicha kamienica w centrum, 4/5 pokoi, bezpośrednio Apartament Czteropokojowy apartament w kamienicy z lat 30., stan deweloperski, ostatnie piętro (czwarte), zlokalizowany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

4 250 zł54 m² 78,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na Powiślu Mieszkanie o metrażu 54 m2 z trzema pokojami oraz aneksem kuchennym: salon z aneksem kuchennym (21 m2) Sypialnia (13,5 m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie na osiedlu Raków , ul. Instalatorów 7, na pograniczu dzielnicy Ochota i Włochy (raków). Mieszkanie o powierzchni 60 m2. cenie 1 miejsce w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Radom,mazowieckie

235 000 zł36 m² 6 586,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 35,68m, na osiedlu Planty. Położona na pierwszym piętrze bloku z cegły, przy ulicy Bogusławskiego. Odnowiony budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową, doskonale usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ochocka

Warszawa,mazowieckie

1 079 000 zł64 m² 16 941,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem znajdujące się na kameralnym osiedlu w Ursusie. Lokalizacja: - świetna komunikacja, a nawet dłuższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

924 500 zł54 m² 17 117,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w inwestycji premium wykończony pod klucz! Dzięki nam kupujesz prosto i bezpiecznie! Apartament wykończony pod klucz w wyjątkowej lokalizacji z pięknym widokiem! Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł56 m² 17 010,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Super okazja 949,000,- tylko do końca miesiąca cena mieszkania z dużym miejscem postojowym w garażu ( ładowanie samochodu elektrycznego ). Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł54 m² 14 990,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nieruchomość zarezerwowana Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym centrum Warszawskiego Ursusa- skorosze. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze z 8, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanałowa

Radom,mazowieckie

2 000 zł90 m² 22,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiej zabudowy w Centrum w Radomiu. Blok oddany do użytku w 2000r. Mieszkanie rozkładowe, posiada dwa balkony typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solipska

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł112 m² 11 559,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości położonej w zielonej okolicy Starych Włoch. Jest to oferta zakupu dużego mieszkania w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

2 790 zł39 m² 71,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 39 m zlokalizowana w prestiżowej części Miasteczka Wilanów przy ul. Branickiego. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pazińskiego

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Romana pazińskiego W warszawie mieszkanie: do sprzedania zaciszne mieszkanie usytuowane w dzielnicy Wawer. Lokal z ekspozycją południową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

2 390 zł31 m² 77,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne i jasne mieszkanie w budynku z całodobową ochroną, zlokalizowane przy ul. Fort Wola na warszawskiej Woli. Nieruchomość składa się z oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszynowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie częściowo umeblowane, doposażenie do ustalenia między Stronami. Obecnie jest zabudowa kuchni, wersalka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: białołęka | Żerań | 2 Pokoje | 44 m2 | Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotsisa

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł46 m² 19 326,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie na Pradze-Północ (pelcowizna, dawne tereny fso). Opis mieszkania: powierzchnia: 46 m Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym: 23,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Otwock,mazowieckie

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia komfortowego, umeblowanego mieszkania o powierzchni 34 mkw. Mieszkanie znajduje się w niewielkim budynku wielorodzinnym przy ul. Górnej 87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chłopickiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, józefa Chłopickiego 16 Metraż: 65 m2 Piętro 5/5 z windą Rok budowy: 1997 Cena: 950 000 zł Agent odpowiedzialny za ogłoszenie: tel: opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

679 000 zł79 m² 8 576,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość To wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w segmencie jest idealne dla osób ceniących sobie komfort, przestrzeń oraz dostępność miejskiej infrastruktury. Segment z ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Rusznikarska

Warszawa,mazowieckie

1 830 zł20 m² 91,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie w kamienicy przy ul. Rusznikarskiej 6 w Warszawie *dla mieszkańców dostępny ogródek *budynek w 2019 roku przeszedł gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł30 m² 14 262,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka na sprzedaż - Warszawa, ul. Ogińskiego - cicha enklawa blisko metra Bródno Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową kawalerkę zlokalizowaną na warszawskim Bródnie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

615 000 zł86 m² 7 149,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup bez prowizji 2-poziomowe mieszkanie 86,02 m2, w Bieniewicach, na kameralnym osiedlu, woj. mazowieckie, pow. warszawski zachodni, gmina Błonie. Termin oddania do użytkowania czerwiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł64 m² 14 828,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Bez prowizji od kupującego! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem do remontu w zabytkowej kamienicy z 1937 roku przy ulicy Grójeckiej. Oferujemy na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł35 m² 20 874,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

O mieszkaniu: przestronna kawalerka o powierzchni 35,21 m , przy ulicy Hożej, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Poznańską. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze kamienicy z 1960.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 433 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,33 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiślicka

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia kawalerka położona na ulicy Wiślickiej na Ochocie. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł59 m² 5 576,27 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Pragnę zaoferować suterenę na poziomie -0.5 Lokal jest zarejestrowany jako użytkowy ale jest przystosowany do mieszkania pod najem krótkoterminowy. Budynek usytuowany jest w Warszawie, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

832 159 zł42 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 60 m2, na które składa się: - salon z wyjściem na balkon o powierzchni 14 m2 - super widok - Sypialnia - Oddzielna kuchnia - Łazienka z kabiną prysznicową oraz.