Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 433 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,33 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 999 zł74 m² 81,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

(English below) Wideo prezentacja: youtu.be/XVPvUrsfxUc Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, świeżo odnowione mieszkanie, idealne dla miłośników eleganckich wnętrz i klimatycznych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

3 990 zł47 m² 84,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nowe mieszkanie na osiedlu In Place przy ul.Instalatorów. Dostępne do wynajęcia od teraz. Apartament ma powierzchnię 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Piłsudskiego

Sulejówek,mazowieckie

660 000 zł42 m² 15 566 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku w okolicach Al. Piłsudskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł50 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w zabytkowej kamienicy z 1950 roku, zlokalizowane w prestiżowej części Śródmieścia - Mariensztat. Lokal oferuje widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

499 999 zł57 m² 8 833,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? To 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie spełni Twoje oczekiwania! Nowoczesny układ wnętrza, wymienione instalacje (elektryczna, wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł54 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w budynku z 2014 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołece przy ul.Głebockiej. Budynek z windą- dodatkowo duża rampa dla wózków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

1 039 900 zł57 m² 18 308,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jasne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Pradze Południe - Inwestycja Rondo Wiatraczna Zapraszamy do zakupu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,8 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się zaledwie 150 m od wejścia do Metra Kondradowicza.Kuchnia oraz łazienka po niedawnym generalnym remoncie.Została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł50 m² 15 009,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferuję mieszkanie 2-pokojowe , okna na 2-strony budynku, z dwoma balkonami. Metraż: - powierzchnia całkowita 50,3 m2 - pokój I: 14,8 m2 - pokój II: 18,2 m2 - kuchnia: 7,7 m2 - łazienka: 3,1 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

552 420 zł42 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Super lokalizacja - bliskie Marki Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję położoną na pograniczu Targówka oraz Marek, w pobliżu popularnych centrów handlowych M1 Marki oraz Atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł110 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Ten elegancko urządzony, wykończony w wysokim standardzie apartament, jest częściowo umeblowany (właściciel ma meble w magazynie) oraz gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł61 m² 11 803,30 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wyłącznie U mnie! Z przyjemnością przedstawiam Państwu dobrze skomunikowane, 3 - pokojowe (z możliwością wydzielenia czwartego pokoju), mieszkanie na Pradze Południe. To miejsce wymarzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 297 000 zł73 m² 17 767,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

-rezerwacja Bywają takie miejsca , które potrafią zapisać się w pamięci poprzez swój niezwykły klimat i ciepłą aurę. Ogłoszenie prezentuje unikatowy apartament na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł70 m² 16 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania wynosi 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Pradze Północ. Kilometr od Centrum Praskiego "koneser." Wysokie 2,8 m, stylowe mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

579 480 zł44 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 2002 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle bardzo zadbane, zamknięte i dostępne tyko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł87 m² 59,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajmę ciche 4 pokojowe mieszkanie na Os. Oświata przy ul. Jasielskiej. Po kapitalnym remoncie kuchni, łazienki i podłóg. Dla pierwszego Najemcy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na Woli, przy ul. Szulborskiej. Mieszkanie Wyróżnia je korzystny układ gwarantujący poczucie przestrzeni i ustawność pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla rodziny 2+1 lub 2+2 Do wynajęcia rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajdujące się na 6 piętrze w wyremontowanym bloku z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł31 m² 22 261,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie zarezerwowane do 31.03. Z przyjemnością przedstawiam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,40 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł42 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli przy ulicy Kasprzaka- osiedle Bliska Wola Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze o powierzchni 42m2 Idealne dla osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

568 500 zł38 m² 14 960,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o mieszkaniu, które zachwyci Cię swoim stylem, wygodą i otoczeniem? Mamy coś wyjątkowego! Zapraszamy do przestronnego, 3-pokojowego mieszkania przy ul. Kochanowskiego 2 miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł32 m² 19 086,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Słoneczna, funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem 4,7 m2 na zielonych Bielanach. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu przy ul. Sokratesa 9. Największym atutem mieszkania jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł75 m² 18 653,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż ciche, widne i świetnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75,1 m2, usytuowane na 3 piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2003 roku. Lokal świeżo odmalowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

380 000 zł38 m² 10 039,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z nami kupisz bezpiecznie. Klasyczne, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa przy Al. 3 maja, okna z pokoi wychodzą na południe + duży pokój ma tzw. balkon francuski, kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł46 m² 22 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Prezentujemy wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Koszykowej 53 doskonała lokalizacja w samym sercu Warszawy. Lokal po remoncie, dobry układ z sypialnią od cichej strony, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Warszawa,mazowieckie

818 000 zł63 m² 13 025,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Jana Zamoyskiego. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

5 300 zł56 m² 94,64 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotówie, ul. Kłobucka. Dostępne do wynajęcia od 01.04.2025. Opis: mieszkanie, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Capri

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie w czteropiętrowym bloku. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, sklepy spożywcze, supermarkety, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł44 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowy, w pełni umeblowany Apartament z trasem o powierzchni aż 21,33m2, wykończony w wysokim standardzie i w naturalnym przyjemnym dla oka stylu. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

410 000 zł53 m² 7 779,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję Państwu piękne, rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie podczas którego została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

619 999 zł43 m² 14 351,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Mokotowie, osiedle Sadyba. Mieszkanie o powierzchni 43,20 m2, znajdujące się na 3 piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł29 m² 23 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

We speak pl, ua, ru, eng Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - przy Placu Bankowym, tuż nad kinem Muranów. Miejsce świetnie skomunikowane: metro dosłownie pod klatką, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiktoryn

Warszawa,mazowieckie

2 190 zł19 m² 115,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w 8 piętrowym apartamentowcu z 2023 roku. Nieruchomość wyróżnia się świetnym rozkładem oraz wspaniałym widokiem na Warszawę. Opis nieruchomości: 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: mokotów / ul. Obrzeżna / blisko Galeria Mokotów / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zimna

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł118 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 118m2 składa się z 4 pokoi (2 sypialni, salonu oraz gabinetu), 2 łazienek, kuchni, a także balkonu. Standard Atrakcyjny apartament jest położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł56 m² 15 480,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 139 000 zł64 m² 17 675,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 64,44 m na zamkniętym osiedlu przy ul. Komputerowa 7 Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie ul Siewierska 6 , o metrażu 48,62 m Mam przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane, przestronne i bardzo ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

379 975 zł26 m² 14 756,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego pomysłu? A może planujesz inwestycję w nieruchomość na wynajem? Ta kawalerka o powierzchni.