Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 616 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł100 m² 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate zaprasza do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o wysokim standardzie, położonego w historycznej kamienicy przy słynnych schodkach, tzw. Reymontówce. Lokalizacja: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł31 m² 74,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* dzielnica Białołęka *ul. Płochocińska * dwa pokoje * 31,02 m2 * balkon *garaż * komórka lokatorska * ** do objęcia od zaraz - umowa najmu okazjonalnego ** ** tylko dla osób pracujących **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł49 m² 15 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie z możliwością aranżacji na 3 pokoje! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kielecka

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł18 m² 142 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do wynajęcia urokliwej nieruchomości w prestiżowej części Starego Mokotowa, umiejscowionej na pierwszej kondygnacji w klimatycznej, wyremontowanej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł51 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogunki

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niezwykle przestronne, bardzo ciche, 1-pokojowe mieszkanie położone na Służewcu (przy bardzo spokojnej ul. Bogunki, niedaleko ulicy Obrzeżnej, w okolicy skrzyżowania ulic Rzymowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł39 m² 72,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,71 m , znajdującą się na 3 piętrze w bloku z 2022 roku. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł68 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia : Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie -68 m2. Zlokalizowane przy Al.KEN na 3p w pięciokondygnacyjnym bloku na osiedlu zamkniętym. 2 sypialnie- usytuowane od patio, salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia częściowo umeblowane 4 pokojowe mieszkanie położone wśród zieleni na Marysinie Wawerskim. Lokal składa się z dużego pokoju obecnie połączonego z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł53 m² 15 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie idealne dla Ciebie! Marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy Mokotowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł53 m² 12 263,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe 52,92 m Pruszków Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,92 m , zlokalizowane przy ulicy Targowej 6 w Pruszkowie. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł125 m² 7 901,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Kolejna oddawana do użytkowania inwestycja solidnego developera - dom czterolokalowy. Oferta dużego mieszkania 6 pokojowego 125 m2. Osobne wejście , na parterze sien, schowek i schody na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł36 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 2 pokojowe, 36 m2, stan idealny, wysoki standard. Zaaranżowane przez profesjonalnego projektanta. Bardzo dobrze skomunikowane, blisko Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł55 m² 11 700,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opis Marzysz o mieszkaniu, które łączy klimat zielonej enklawy z dostępem do całego miasta na wyciągnięcie ręki? Mam coś, co spełni Twoje oczekiwania 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł37 m² 159,46 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 37 m , które łączy nowoczesny styl z przytulnym klimatem. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, porządek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia wyjątkowo korzystnie zlokalizowane piękne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Stańczyka 5/ Al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie. *Na metrażu niespełna 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł65 m² 63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie, położone na bliskiej Woli. W najbliższej okolicy odnajdziemy szkoły, mnóstwo sklepów, banków, restauracji, różnego rodzaju punktów usługowych oraz wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandowskiego

Siedlce,mazowieckie

479 000 zł37 m² 12 852,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,27m2. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze bloku z windą. Budynek jest z 2019 roku i znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł50 m² 12 175,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

1 995 000 zł78 m² 25 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie w budynku z 2018 roku. Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

429 000 zł33 m² 12 817,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane - Jabłonna przy ul.Akademijnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje - kuchnia widna, - łazienka widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bema

Piastów,mazowieckie

349 900 zł23 m² 15 414,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokojowe mieszkanie w Piastowie o pow. 22,7 m2, usytuowane na 11 - ostatnim piętrze w budynku z lat n80-tych. Mieszkanie z ekspozycją okien zachodnią, składa się z: - pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Pruszkowie. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartóka

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł59 m² 17 406,10 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, tuż obok wejścia do stacji metra Ursynów. Oferta wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł160 m² 17 478,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronny apartament o powierzchni 160m na Osiedlu Prezydenckim w Warszawie - Śródmieście Muranów ul. Słomińskiego. Sobota i niedziela dyżur w biurze w godzinach 8:30 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

1 360 000 zł72 m² 18 941,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009 roku zlokalizowane na Ochocie przy ul. Drawskiej. Osiedle jest bardzo zielone i pięknie zagospodarowane. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Ostrołęka,mazowieckie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia nowocześnie i w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie 29 m2. Jest to ciepły i przytulny lokal na parterze budynku z pustaka przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Wieliszew,mazowieckie

599 000 zł80 m² 7 460,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie w Centrum Wieliszewa o pow. 80,29 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2013 r. Mieszkanie rozkładowe dwustronne w stanie do lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł81 m² 16 974,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w budynku otoczonym zielenią. Mieszkanie bardzo ciche, jasne okna na trzy strony: południe, wschód i zachod. Pokoje ustawne, na podłodze jest parkiet jesionowy. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bema

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł45 m² 17 134 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Jednopokojowe mieszkanie na Woli o pow. 44,94 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowej wpisanej do rejestru zabytków kamienicy z 1894 roku. Mieszkanie składa się z dużego ok. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł40 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6 m na Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej, w pobliżu Randa Starzyńskiego w budynku z cegły wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 259,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Targówek - Bródno ul. Żuromińska autobus: 400 m | tramwaje: 2 przystanki autobusem | metro Kondratowicza 750 m (10 min pieszo) | w promieniu 100-300 m Liceum, przedszkole, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wokulskiego

Pruszków,mazowieckie

649 999 zł63 m² 10 317,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63 m2, usytuowane na parterze, w 4 piętrowym budynku z 1993 r. W budynku ogólnodostępna "wózkownia". Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie jest zadbane, w pełni umeblowane z całym wyposażeniem, zarazem wygodne i nowoczesne. Gotowe do wprowadzenia. Idealne dla singla, studenta lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem ciche i odnowione mieszkanie na ostatnim piętrze (3 pokojowe mieszkanie przerobione na 2 pokoje, pow. 69 m2), w pełni wyposażone, przy samej stacji metro stokłosy (200 metrów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyzwolenia

Serock,mazowieckie

350 000 zł30 m² 11 737,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie w Serocku, w pierwszej linii brzegowej Narwi, o pow. 30 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Oferuję na sprzedaż przestronną i jasną kawalerkę o powierzchni 37 m , położoną na drugim piętrze zadbanej, czteropiętrowej kamienicy z 1954 roku. Mieszkanie ma aż 285 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł42 m² 15 214,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Kamionku, w dzielnicy Praga-Południe. Zamieszkaj w przytulnym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł27 m² 107,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia, piękną kawalerkę w kamienicy o powierzchni 27m2 z klimatyzacją. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł69 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia trzypokojowe, eleganckie, funkcjonalne, jasne, ciche, umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy z lat 50 otoczonej bujną zielenią. Budynek był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł55 m² 13 683,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bielany - Chomiczówka Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z: trzech pokoi (16, 14, i 8 mkw), osobnej, widnej kuchni (6 mkw),.