Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

4 750 zł57 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

4750 zł | wynajem | 57 m2 | 2 pokoje | mieszkanie | śniadeckich | warszawa śródmieście zapraszamy na wirtualny spacer: przedmiotem najmu jest 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł137 m² 21 897,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lex nieruchomości tel Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do zakupu dzieło dwóch najsłynniejszych Przedwojennych Polskich Genialnych Twórców Architektury i Urbanistyki. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł41 m² 23 658,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Nieruchomość znajduje się w na 1 piętrze 5-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł51 m² 15 645,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej popularnych i prestiżowych dzielnic Warszawy na Starym Mokotowie. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

For en version please scroll down, zapraszam do telefonicznego umawiania spotkań, również w dniu otwartym, kupujący nie płacą prowizji! 2-pokojowe mieszkanie 43 m2, na strzeżonym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł67 m² 11 345,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zakochaj się we wspaniałym, gotowym do wejścia wnętrzu, gdzie światło dzienne połączone z zielenią za oknem tworzą nieskazitelną symfonię. Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 949 000 zł111 m² 17 520,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1946

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość w kamienicy tuż przy Pl. Unii Lubelskiej. Jest to gratka dla miłośników kamienic i klimatów starej Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

851 000 zł42 m² 20 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Dwa pokoje położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy salon z aneksem o powierzchni 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł36 m² 15 564,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Narożne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, stan do generalnego remontu. Mieszkanie posiada dwa odrębne pokoje oraz osobną kuchnię, łazienkę i hol. Większy pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

2 850 zł48 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę Państwu zaprezentować 2 pokojowe, umeblowane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Warszawskim Bemowie-Górce przy ul. Górczewskiej 226a. Mieszkanie o powierzchni 48 m usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 16 932,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zachęcam do zapoznania się z nowym mieszkaniem w naszej ofercie - przestronnym M2 z ogródkiem na nowym osiedlu. Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł38 m² 21 687,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

[English below] Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Starym Mokotowie przy ul. Kwiatowej. Okolica kultowego Kina Iluzjon i aranżacja wraz z wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiolinowa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł46 m² 14 379,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursynowie. Układ pozwala na wydzielenie jednego dodatkowego pokoju Lokalizacja & Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł48 m² 14 315,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane na Ursusie przy ul. Mariana Keniga. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł27 m² 20 073 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Pomyśl o mieszkaniu, które idealnie spełni Twoje oczekiwania. Myślisz o swoim pierwszym mieszkaniu? A może planujesz zakup inwestycyjny? Ten lokal, dzięki świetnemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

3 350 zł38 m² 88,16 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje na Woli o powierzchni 38 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m Lokalizacja: ok. 4 km od Centrum Warszawy Tylko 3 przystanki do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenie czynsz administracyjny! Dwupokojowe (pokoje samodzielne - wejścia z przedpokoju) klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamieni cy na Starym Żoliborzu około 50 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł47 m² 15 297,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie z przestronnym balkonem w tradycyjnym układzie. Świetne zarówno na inwestycje lub jako pierwsze lokum. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolkowska

Warszawa,mazowieckie

704 000 zł40 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie z duzym tarasem na Bemowie- - 50m od stacji metra Bemowo. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z 2002 roku zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy? To jasne, 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie będzie idealne dla jednej osoby lub pary ceniącej spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

3 200 zł65 m² 49,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 3 pokojowe 65m2 centrum Piaseczna, oddzielna kuchnia, parter, w budynku z 2010r. z windą za 3200zł. Ładne, kameralne osiedle w centrum Piaseczna. Dobry punkt komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

597 000 zł35 m² 16 974,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie przy ul. Broniwoja to idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. Zaledwie 4 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

3 400 zł66 m² 51,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia ładne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielna kuchnią, balkonem, 66m2 położone na kameralnym osiedlu w centrum Piaseczna z miejscem postojowym w hali garażowej za 3400zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł31 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 31 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, stegny, ul. Portofino. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, łazienki, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł46 m² 87,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz- zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia pięknie wykończone, nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 zlokalizowane na Bemowie przy ulicy Lazurowej. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł28 m² 21 271,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż nowoczesną, ustawną kawalerkę na kameralnym nowym osiedlu Mała Praga w spokojnej okolicy na Grochowie (praga-Południe). Osiedle: - zadbane nowoczesne, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,63 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego 52. Znajduję się na 2 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł27 m² 16 255,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Na sprzedaż kawalerka w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno. Nowoczesny budynek o podwyższonym standardzie wykończenia. Dostępne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

641 296 zł43 m² 14 913,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji! Częściowo wykończone. Od dewelopera, na nowoczesnym, ekologicznym osiedlu. Do budowy wykorzystywane są materiały tj. drewno, wełna mineralna oraz płyty gipsowo-włóknowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olsztyńska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

739 000 zł87 m² 8 494,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie 4-pok o pow. 87m2 z windą w Mińsku Maz. przy ul. Olsztyńskiej, blisko parku. Pełne wyposażenie. Powierzchnie pomieszczeń: - salon - 22m2 - kuchnia - 8m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł41 m² 16 824 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,34 m , położone na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ulicy Belgradzkiej na Ursynowie. Układ i możliwości aranżacyjne: jeden duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł117 m² 15 785 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

117M rodzinnego szczęścia I profesjonalnego komfortu W sercu zielonych starych włoch- właśnie dla ciebie :) Wyobraź Sobie poranki w skąpanym słońcem salonie, weekendowe spacery po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł46 m² 19 978,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( na granicy Gocławia i Saskiej Kępy) o powierzchni około 46 m2 m2 na które składają się : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 927 920 zł80 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w jednym z najbardziej prestiżowych i charakterystycznych apartamentowców na warszawskiej Woli. Gdzie: wola, bliska Wola Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł45 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, do remontu, na Bielanach przy ul. Gwiaździstej. Lokal o powierzchni 45 mkw. mieści się na 9. piętrze (z 11) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzyńska

Warszawa,mazowieckie

1 268 000 zł79 m² 15 989,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Piękna kamienica z 1936 roku z idealną lokalizacja pod ciekawe biuro z duszą. Cały budynek jest zadbany i stale modernizowany. W budynku wymienione zostały media. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł100 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie perełkę w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy, w sercu miasta Warszawy, u zbiegu ul. Pankiewicza i Nowogrodzkiej! informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 744 000 zł102 m² 17 098 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 102m2 - mokotów Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą wchodzi przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

551 000 zł44 m² 12 466,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie jest częściowo do remontu który można wykonać etapami. Mieszkanie znajduje się.