Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł43 m² 60,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,88 mkw, znajdujące się na Ursusie (ul. Habicha) na 2. (z 7) piętrze w inwestycji ,mój Ursus z 2022 r. Budynek jest strzeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł52 m² 192,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / apartament na powiślu W inwestycji patria przy ul. Kruczkowskiego budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fajansowa

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł28 m² 18 114 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w zielonej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wlochy to nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o przyjaznym miejscu dla każdego bez prowizji-0% bez pcc-O%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Starym Żoliborzu w budynku z 1968 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37m2 przy ul. Dymińskiej składające się z: sypialni Salonu Kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł30 m² 17 326,70 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 30,3 m , zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej 186, w apartamentowcu wybudowanym w 2000 roku. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, który znajduję się w Warszawie na ul. Krasnobrodzkiej. Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład. Znajdują się w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wołomin,mazowieckie

399 900 zł49 m² 8 159,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Wołominie - 0% prowizji, 0 kosztów początkowych! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej ~49 m , które można dostosować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł47 m² 15 744,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47m , położone na 7. piętrze w budynku z windą przy ul. Krasnobrodzkiej (warszawa - Targówek). Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bednarska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł24 m² 27 949 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Prezentuję Państwu klimatyczną kawalerkę w sercu historycznego Mariensztatu. Mieszkanie znajduje się przy ul. Bednarskiej - okna wychodzą na zielony Skwer Samuela Orgelbranda. Pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Falencka

Falenty Duże,mazowieckie

809 000 zł81 m² 9 948,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż | 81 M2 | segment 4 pokoje ogródkiem | falenty duże | 809 000 pln oferta bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! zero prowizji! Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z mp na nowoczesnym, chronionym osiedlu przy ulicy Batalionów Chłopskich 79 na warszawskim Bemowie. *Nieruchomość* Lokal o powierzchni 56,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł55 m² 24 617,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowo wykończone mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Oxygen Residence, w centrum biznesowej Woli, najprężniej rozwijającej się dzielnicy w Warszawie. Genialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

612 054 zł55 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły mieszkania (0 % prowizji) Oddane do użytku Liczba pokoi: 3 Piętro : 2 Salon z aneksem kuchennym Pokój 1 Pokój 2 Hol Łazienka Balkon Osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł24 m² 16 122,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną, widną kuchnią usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym zlokalizowane na Targówku przy ul. Suwalskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przechodnia

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł27 m² 33 333,30 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1 pokojowego apartamentu na 15 piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Świetna inwestycja kapitału. Apartament może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł42 m² 16 547,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 2-pokojowe, klimatyzowane, gotowe do wprowadzenia się mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

3 550 zł75 m² 47,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Bemowie przy ulicy Rozłogi 13 o powierzchni 75 m , znajdujące się na 1 piętrze w bloku. Mieszkanie doskonale nadaje się dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł44 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem eleganckie, nowoczesne mieszkanie po całkowitym remoncie blisko parków, teatrów oraz pełnej infrastruktury usytuowane na 4 piętrze budynku z 1954 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Karczew,mazowieckie

555 000 zł71 m² 7 785,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Sprzedam rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w kameralnym 3 piętrowym bloku. Lokal o powierzchni 71,29 m2, posiada księgę wieczystą. Salon z dużym balkonem i sypialnią od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciszewskiego

Warszawa,mazowieckie

956 537 zł56 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż piękne, komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w pobliżu stacji metra Stokłosy, na warszawskim Ursynowie, przy ul. Ciszewskiego. Idealne pod inwestycję lub dla rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł63 m² 12 340,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie 62,8 m Praga Południe Wprowadzenie Prezentujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,8 m , zlokalizowane przy ul. Zamoyskiego 49 w Warszawie (praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz mieszkania, które łączy w sobie 4 najbardziej pożądane przez najemców cechy (atuty) - ta oferta szukała Ciebie! - optymalny budżet; - dobra lokalizacja (na piechotę do metra lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lekarska

Warszawa,mazowieckie

1 348 480 zł78 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy ciekawe mieszkanie w Śródmieściu idealne na inwestycję lub własny użytek! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w sercu Śródmieścia, przy jednej z głównych ulic, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Belvedere Residence, ul. Słukowickiego 2/4, mokotów (sielce) Metraż: 37 m Piętro: 9 / 9 (ostatnie piętro, piękny widok) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł59 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58,75 m, położone na strzeżonym osiedlu. Usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku. Pokój dzienny z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

988 800 zł48 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zielono, cicho i w samym centrum? Poznaj Elektoralną 26 - miejsce, gdzie miasto spotyka się z komfortem. Jeśli marzysz o mieszkaniu, w którym poranna kawa smakuje lepiej dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

3 218 203 zł142 m² 22 665 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta zakupu bezpośrednio od dewelopera! brak prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów. To miejsce, gdzie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł63 m² 12 622,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Białołęka - Tarchomin ul. Mehoffera > przystanek autobusowy pod osiedlem > tramwaje 1,2 km (6 min autobusem) > Kaufland, biedronka 800 m, selgros 1km, Lidl 1 km > w bezpośredniej okolicy szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni ok. 32m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku przy ul. Chełmskiej. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kutnowska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł18 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 18 m z balkonem oraz miejscem w piwnicy, położoną na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1965 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

1 398 000 zł72 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam piękne, przestronne oraz w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 71,6 m . Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze nowoczesnego 8-piętrowego budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł58 m² 12 508,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 58,28 m na 1 piętrze 3 piętrowego budynku w spokojnej okolicy na Jelonkach. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł41 m² 92,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, nowe i nigdy wcześniej nie zamieszkałe 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 41, 28 m2 w inwestycji echo Rytm na Kabatach przy ul. Iwanowa -.