Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 598 ogłoszeń

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy, panoramiczny apartament przy Dworcu Gdańskim śródmieście/muranów Do wynajęcia spektaularny, niezwykle przestronny i słoneczny apartament o powierzchni 128 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estetyczne - zadbane 2 pokojowe mieszkanie 51m2 przy ul. Leszno 8 - Wola bardzo blisko Centrum i strefy biurowców (blisko Warsaw Spire). Apartamentowiec z 2009 r. z elegancką recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36,12 m² 9 385,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa pokoje 36,12m w samym centrum miasta. Blok czteropiętrowy po termomodernizacji, zarządzany przez renomowaną spółdzielnię. Adres to 25 Czerwca 71a, lecz budynek zlokalizowany jest miedzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł44,78 m² 8 910,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 44,78m2 (3 pokoje) z ogródkiem 75m2 oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 4 kwartał 2026roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34,20 m² 24 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie W spokojnej zielonej okolicy Duży taras | Klimatyzacja | Wysoki standard wykończenia | Kamienica po generalnym remoncie | Cicha i spokojna okolica | Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 69 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 1994r., przy ul. Emila Zegadłowicza, wola Czyste. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 7 000 zł + 1 500zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 216 zł65,59 m² 22 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł57 m² 15 877 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

.W małej uliczce na Dolnym Mokotowie! Blisko Łazienki Królewskie! Wyjątkowa ul. Łużycka! Prezentujemy mieszkanie trzypokojowe 57,10m2. Usytuowane na 2 piętrze w budynku 8-piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł44,40 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57 m² 15 772 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania piękne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Skarbka z Gór 138 na osiedlu z 2018 roku. Powierzchnia faktyczna 68,45 m (po podłodze) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel.   Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo wybudowanym budynku, zlokalizowane na parterze kameralnego, trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,04 m² 19 162,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone na drugim piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z lat siedemdziesiątych bez windy. Przestronny salon, widna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł52,27 m² 28 697,15 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartment| 52.27 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł42,30 m² 16 193,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 42 m kw., położone na 8. piętrze w zadbanym, monitorowanym budynku z nowymi windami, na warszawskim Mokotowie (stegny). To.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł54,30 m² 15 469,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

: funkcjonalny układ - 3 wygodne i jasne pokoje | Dwustronne | Przy stacji metra M2 - znakomita lokalizacja : Mieszkanie idealne dla rodziny i fenomenalne pod wynajem - obok stacji metra, 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne czteropokojowe mieszkanie na Mokotowie przy Al. Gen. Sikorskiego o powierzchni 115 m2 z dwoma balkonami na wschód i zachód. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł48 m² 14 791,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Saska kępa | Zwycięzców 4a | 48 m | Balkon | Piwnica. Zamieszkaj w sercu Saskiej Kępy jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy. Ulica Zwycięzców to idealna równowaga między.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 129 zł28,95 m² 23 285,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Mokotowie blisko metra *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

983 800 zł66,70 m² 14 749,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Sulmierzyckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 66,7m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,63 m² 18 769,85 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34,63 m2; podzielone na dwie niezależne mikro kawalerki, stanowi atrakcyjną opcję inwestycyjną, pozwalającą na generowanie dochodu z wynajmu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 018 845 zł75,47 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 053 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

850 722 zł59,91 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 022, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

672 150 zł44,81 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 009, ogródek: 34,10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę, zlokalizowane w atrakcyjnej części warszawskiego Mokotowa. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, niewymagające.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie poranki zaczynają się spacerem nad stawem , a wieczory kończą na słonecznym balkonie. Zostań pierwszym lokatorem świeżo wyremontowanego mieszkania na kameralnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł39 m² 25 103 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Al. Jana Pawła II Widok na Park Saski Metro Rondo onz nieopodal! Po generalnym remoncie od podstaw Wszystko nowe łącznie z instalacjami Nowe okna pcv Można od zaraz wprowadzić się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 600 zł114,30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł30 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł135,69 m² 26 457,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy nigdy niezamieszkały, przestronny, klimatyzowany, elegancko zaprojektowany i wykończony w wysokim standardzie apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 588 629 zł108,07 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 046 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł63,36 m² 18 623,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Przeworska, warszawa, praga-Południe (grochów) najważniejsze informacje: - powierzchnia użytkowa mieszkania: 60,30 m - Piętro: 4 z 6 (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł103,12 m² 20 354,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy Z lat 30. Ochota, filtry | 103 m Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy z lat 30., położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 117 524 zł43,97 m² 25 415,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap inwestycji oddany do użytkowania. Budynek B2, lokal: b2_155, loggia: 2,6 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł25,22 m² 22 997,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie W kamienicy Z 1938 roku przy ul. Asfaltowej. Jasne i wysokie (3,05m) mieszkanie w przedwojennej kamienicy, usytuowanej pośród architektonicznie ujednoliconych.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,22 m² 15 988,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie z pięknym tarasem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2007 roku, należącym do kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł129 m² 6 589,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Wileńskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w szeregowcu nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 129m2 składa się z piętra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, ciche i jasne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum miasta - dzielnica Śródmieście, blisko stacji metra centrum. Kawalerka idealna dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

9 750 zł105 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Sarmacka 18 Miasteczko Wilanów. Adres, który nie jest przypadkiem. Jest wyborem stylu życia. Apartament 105 m dopracowanej przestrzeni, w której funkcjonalność spotyka się z estetyką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 444 zł69,07 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,07 m , położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Piaskowej w Siedlcach. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agora Nieruchomości poleca: trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, płock, podolszyce Północ, blisko Parku Północnego Miasto: płock Osiedle: podolszyce Północ Ulica: henryka Sucharskiego Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł54 m² 22 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Mokotowa - na Siekierkach. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia