Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celownicza

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw, położone w inwestycji Horyzont Praga przy ul. Celowniczej, tuż obok Promenady. Mieszkanie składa sie z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł52 m² 53,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie widne, z balkonem, ciche, w zieleni, umeblowane i wyposażone. Dwa osobne pokoje, niezależna kuchnia, łazienka z oknem. Wokół pełna infrastruktura: komunikacja miejska ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

793 276 zł58 m² 13 583,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dostępne tylko w sobotę (17.05.2025) W celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie będę mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

2 800 zł33 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w Pruszkowie idealne dla singla i pary! Zostań pierwszym Najemcą! Zapraszam do wynajęcia przytulnego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1910 roku. Idealne dla miłośników kamienic. Wyjątkowo klimatyczne, z parkietem z olejowanego dębu. Wysokie sufity (3,10 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł56 m² 14 659 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowanie mieszkanie to świetna propozycja dla rodziny lub pary. Gotowe do wprowadzenia, świeżo po remoncie! Prezentowane mieszkanie ma 53,8 m i składa się z: - salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samarytanka

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł46 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz 2 pokojowe mieszkanie kocio, psio i wszech zwierzolubne. Lokalizacja: warszawa Targówek ul. Samarytanka 7 min piechotą od metra M2 Trocka 7 min piechotą jest dobra klinika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł46 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Starego Ursusa - przy ulicy Bohaterów Warszawy 5. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

5 990 zł50 m² 119,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w podwyższonym standardzie na Woli - idealne dla rodziny, która ceni komfort doskonałą lokalizację. Mieszkanie oferuje klimatyzację, dużą loggie oraz miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł42 m² 25 238,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego apartamentu położonego w budynku przy ul. Szczęśliwickiej 54. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bardzo funkcjonalne i przytulne. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż fantastyczne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 1 piętrze Idealne usytuowane mieszkanie środkowe pełne światła i ciepła na strzeżonym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker English below [ bezpośrednio ] Zapraszam do zamieszkania w niezwykłym dwupoziomowym mieszkaniu, które łączy komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszka I

Kobyłka,mazowieckie

890 000 zł125 m² 7 145,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

- - - z A R E Z E R W O W A N E - - - Mieszkanie, lecz jak W domu za to w mniejszym budżecie. Nowocześnie, lecz uniwersalnie wykończone bez potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł85 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Światowida i Ćmielowskiej. Bardzo dobra lokalizacja - centrum Tarchomina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł48 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje: bardzo ciche, słoneczne dwupokojowe mieszkanie, z przepięknym widokiem z balkonu, o powierzchni 47,5 m2 w budynku po termomodernizacji, przy samym metrze. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł46 m² 13 647,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty tel. 3 pokoje | parter | doskonała lokalizacja | uregulowany stan prawny z księgą wieczystą - możliwość kredytowania Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

802 440 zł59 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji | bez pcc | najniższe ceny Zakup następuje od dewelopera dlatego klient nie płaci prowizji. Nowa inwestycja w Ursusie, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł19 m² 20 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka przy samym metrze! Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł42 m² 16 265,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Julianów

Julianów,mazowieckie

764 773 zł71 m² 10 730,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania od 27m2 - 89m2 1-5 pokoi Ogródki do 100m2 Zakończenie budowy 12.2025r. Przykładowe ceny: 1 pokój 420571 zł 2 pokoje 513632zł 3 pokoje 701391zł 4 pokoje 734654zł Przy każdym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł39 m² 15 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskich Bielanach, w pobliżu metra Młociny. Mieszkanie 39m2 składa się z: - salonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 370 760 zł114 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nie musisz czekać i kupować mieszkania na podstawie planu - zobacz przestrzeń w której zamieszkasz. Expander to również ogólnopolski lider nieruchomości. Prowadzimy zewnętrzne biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł33 m² 16 515,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji - ulica Okopowa wola/śródmieście. Głównym atutem nieruchomości jest usytuowanie w budynku i widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romańska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, bardzo wysokie (3.10m) i w pełni urządzone mieszkanie na warszawskiej Woli, przy ulicy Romańska 1. Mieszkanie znajduje się na kameralnym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żegiestowska

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł150 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy, przestronny, dwupoziomowy penthouse z tarasem, zlokalizowany w nowej, kameralnej i luksusowej inwestycji na Sadybie. Ulica Żegiestowska 26a, druga linia zabudowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Łomianki,mazowieckie

750 000 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji rezerwacja Proszę aby agencji nieruchomości nie kontaktowali się ze mną. Dziękuję. Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

5 175 zł62 m² 83,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2- pokojowe na Starym Mokotowie! rozkład Mieszkanie 62 m.kw. położone na Górnym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego pomiędzy ul. Puławską a Niepodległości, w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł36 m² 17 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

35,5 m | Wysoki parter | Zamknięte osiedle | Duży taras 15 m Na sprzedaż przytulne mieszkanie z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu z 2002 r Warszawa - Wawer, ul. Wał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł33 m² 13 499,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 33,26 m , na którą składają się: pokój (19,2 m ), widna kuchnia (4,8 m ), łazienka (3 m ) z oknem, wc (1,9 m ), przedpokój (4,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł47 m² 15 351,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie z loggią, o powierzchni 46,9 m2, położone jest na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł54 m² 16 338,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty tel. Przedstawiam Państwu jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , usytuowane na wyższym parterze 3-piętrowego bloku z 1966 roku, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim 4-ro piętrowym bloku z 1964 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Magiera. Kameralne położenie bloku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

1 057 986 zł67 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Wilno, warszawa! Przedstawiamy piękne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,54 m2 zlokalizowane przy ul. Pohulanka 3c, na ostatnim, trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł51 m² 13 767,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ustawne 3-pokojowe 50.7m2 wśród zieleni Bielany Ustawne 3-pokojowe 50.7m2 wśród zieleni Bielany Zamieszkaj w jednej z najlepiej skomunikowanych i zielonych dzielnic Warszawy Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł50 m² 15 683,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m , które znajduje się na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku położonego w zielonej dzielnicy Bielany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podborska

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł68 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o powierzchni 68 m2 położony przy ulicy Podborskiej dzielnica włochy/ochota. Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 68m , usytuowanego w przy ul. Podborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł16 m² 23 765,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kompaktowa kawalerka na Mokotowie Wyjątkowa mikro kawalerka na Mokotowie idealna na start lub inwestycję Mieszkanie znajduje się w sercu Mokotowa przy ul. Dolnej, na 3. piętrze 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Falenty Duże

Falenty Duże,mazowieckie

719 000 zł74 m² 9 654,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie i blisko natury - ostatnie mieszkania czekają na Ciebie! Mieszkanie na przedmieściu to niższe koszty życia. > lokalizacja, która spełnia marzenia: falenty, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arakowa

Zamienie,mazowieckie

719 000 zł52 m² 13 792,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Oferta obejmuje przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 52.13 m wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętojerska

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł18 m² 25 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane przy ul. Świętojerskiej o powierzchni 51 mkw podzielone na 3 niezależne mikrokawalerki, tak zwany "3 pak". Cena za mieszkanie.