Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 598 ogłoszeń

1 495 000 zł74,77 m² 19 994,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia przestronne mieszkanie składające się z salonu, sypialni, pokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z oknem, osobnego wc. Mozliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 3. piętrze w budynku z 1959r. z windą, przy ul. Nowogrodzkiej 8. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł120 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Międzyborska 11b Metraż: 120 m Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 2 175 000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł33,92 m² 21 963,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedajemy: mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Dwa pokoje z dużą loggią i miejscem parkingowym. Pod lupą Przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na III piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obwieszczenie O konkursie ofert na wynajem nieruchomości W opinogórze przy ul. Krasińskiego 4 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament Soft loft&japandi z 15-metrowym tarasem ul. Światowida 28, tarchomin zrealizowany przez Dewelopera Kompania Domowa o nazwie inwestycji Biały Dom. Na wynajem wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł47,30 m² 20 084,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł34,19 m² 32 026,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Alpha Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych inwestycji mieszkaniowych w stolicy - 19 dzielnicy. Nowoczesne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł51,13 m² 11 519,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania nowe 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe. W stanie deweloperskim, do wykończenia. W cenie ogródek oraz miejsce postojowe. W budynku znajduje się 6 mieszkań. Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł36,97 m² 18 393,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Blaszanej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 434 zł28,63 m² 21 076,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zlokalizowane na Rakowie osiedle to dwa staranniezaprojektowane budynki, trzy- i siedmiopiętrowy, oraz wewnętrzne patio. Unikatowymrozwiązaniem jest szklarnia, w której każdy może uprawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

260 000 zł22,53 m² 11 540,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Brwinów mieszkanie 22,53 m , stan deweloperski kamienica. Do kupienia wyjątkowe mieszkanie idealne dla singla lub pary. Położone w willowej części Brwinowa w klimatycznej kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Apartament 3-pok. (pow. 71m2) po remoncie - w ścisłym Centrum - Aleje Jerozolimskie. Piętro 3 z 5, nowa winda. Lokal odpowiedni do zamieszkania jak również na biuro, salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Majolikowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

669 500 zł46 m² 14 554,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz idealnego mieszkania dla siebie i rodziny, ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok 46 m2 w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Włochy Rynek pierwotny - odbiór w Q2 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,23 m² 11 172,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Są mieszkania, które od razu dają poczucie, że można tu stworzyć coś wyjątkowego. Przestrzeń, którą urządzasz po swojemu, światło wpadające z dwóch stron i układ, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł63,30 m² 67,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe ustawne 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie 3 min. od St. Metra Ursynów Mieszkanie ciche dwustronne, widne i rozkładowe - wejście do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł42,60 m² 18 309,86 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie o pow. 42.6m2 w bloku z 2005 r, przy ulicy Grodkowskiej składające się z: Przedpokoju Sypialni Salonu Aneksu kuchennego Łazienki Balkonu (Loggia) Przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł62,10 m² 21 723,03 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży oferuję trzypokojowe mieszkanie przy Parku Szcześliwickim! Twoje nowe mieszkanie znajduje się w miejscu, idealnym do aktywnego trybu życia i rodzinnego relaksu, z trasami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Warszawa Wola, ul. Wieluńska 18, zaledwie 800m od stacji metra Młynów Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł78,75 m² 16 495,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Adres: ul. Dzieci Warszawy Piętro: 2/3 Powierzchnia: 78.75 mkw Pokoje: salon + 3 sypialnie Cena: 1 299 000 zł Dodatki: - miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe, ciche mieszkanie - Nowy Dwór Mazowiecki - ul. Zakroczymska mieszkanie Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3 piętrowego bloku. Składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane przy ulicy Keniga 5 w sercu Ursusa. Lokal jest świeżo po generalnym remoncie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł87,87 m² 2 788,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Nieruchomość stanowi samodzielny lokal mieszkalny nr.

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł46 m² 17 760,87 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł182,70 m² 24 083,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Cisza, zieleń. Budynek o wysokim standardzie. Klatka schodowa - kamień naturalny, wysokiej jakości winda. Garaż podziemny. Dwa stanowiska. Mieszkanie dwupoziomowe: 147 m.kw na poziomie I. Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,70 m² 20 572,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w kamienicy z 1955 roku o łącznej powierzchni 43,7 m . W skład mieszkania wchodzą: - elegancki salon z otwartą kuchnią - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł88,25 m² 20 951,84 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowe mieszkanie z artystycznym klimatem w sercu Warszawy - ul. Dzika Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, pełnego charakteru mieszkania z duszą, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Z nami kupisz bezpiecznie. Zapraszamy do zakupu wygodnego i przestronnego trzypokojowego mieszkania w historycznym otoczeniu Kasyna Oficerskiego oraz parku "trzech Kultur". Otoczenie sprzedawanego.

Szczegóły ogłoszenia

888 191 zł33,58 m² 26 450 zł/m²

 

Piętro:9/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 33,58 m , zlokalizowany na 9 piętrze prestiżowego kompleksu Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal użytkowy na wynajem | idealny pod gabinet kosmetyczny | mokotów / gagarina Klimatyzacja | Ciche wnętrze | Kameralny budynek | Miejsce postojowe w cenie | Blisko nowej linii tramwajowej | 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 884 zł80,53 m² 11 087,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Czteropokojowe / trzypokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 80,53 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w warszawskim Wawrze. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Klimatyczna kawalerka 19m2 w kamienicy na Podchorążych, tuż obok Łazienek Królewskich. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku lat 60. Wyremontowana i nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł56,20 m² 13 967,97 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie metraż: 56,20 m2 + 4,65 loggia. Trzy pokoje: 16 m2 plus loggia 4,65 (strona zach.); 10,6 m2 ; 9 m2 na stronę wschodnią. Kuchnia 6,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł46,40 m² 10 129,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci Warszawy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł40 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego. Szukasz mieszkania w samym centrum? Jednocześnie cenisz sobie wygodę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania ciekawe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł113,50 m² 18 502,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, trzystronny apartament o powierzchni 113,85 m , położony na ostatnim, 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku przy ul. Złoty Potok na warszawskim Ursynowie. To.