Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamienie,mazowieckie

899 000 zł86 m² 10 453,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Miejscowość Władysławowo, inwestycja Bałtyckie Tarasy. Zamieszkaj lub zarabiaj na wynajmie. W pełni wykończone, umeblowane i wyposażone mieszkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł59 m² 16 101,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 59m2 położone w Warszawie w dzielnicy Włochy na ulicy Przerwanej 11. Odebrane od dewelopera w 2020 r. znajduję się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł38 m² 14 865,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w zielonej części Warszawy ul. Esperanto, muranów (wola) Jeśli szukasz cichego, dwupokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł70 m² 19 931 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament przy Metrze Wilanowska Zamieszkaj w komfortowym, świeżo wyremontowanym apartamencie w rezydencji przy Orle, położonym zaledwie 50 metrów od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Warszawa,mazowieckie

4 950 zł67 m² 73,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 oddzielne pokoje na osiedlu wiślany mokotów! komfort, przestrzeń I zieleń! W pełni wyposażone | Zwierzolubne | Miejsce postojowe | Oddzielna kuchnia | Klimatyzacja ****** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł32 m² 141,54 zł/m²

 

Piętro:7/29

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament na 7 piętrze towarowa towers Towarowa Towers | Wysoki standard wykończenia | W pełni wyposażone | Pełna infrastruktura w pobliżu | Dla pierwszego najemcy | Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Leszczyńska

Warszawa,mazowieckie

4 429 zł35 m² 126,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny apartament na powiślu Nowoczesne mieszkanie | Wysoki standard wykończenia | Parking podziemny I Balkon ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 35 m2, składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie W świetnej lokalizacji przy alei waszyngtona Słoneczne | Umeblowane | Balkon | Winda | Funkcjonalny układ ***** rozkład pomieszczeń: w mieszkaniu o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł39 m² 97,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie | 19 dzielnica Jasne wnętrza | Miejsce garażowe oraz komórka | Gotowe do wprowadzenia | Świetne połączenia komunikacją miejską ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł37 m² 25 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe, piękne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m , znajdujące się na 3 piętrze 6-piętrowego budynku na nowym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu przy ul. Jagiellońskiej, zrealizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

2 366 575 zł108 m² 21 856,10 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie na Woli z niesamowitym widokiem z 11 piętra. 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzebna

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł37 m² 14 686,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Warszawa - Włochy ul. Potrzebna - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,7m2 położone na drugim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł46 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga: zdjęcie w ogłoszeniu przedstawia mieszkanie bardzo podobne do oferowanego. Z przyczyn niezależnych od nas nie możemy opublikować rzeczywistych zdjęć. Zapraszam do umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł13 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej, kameralnej kamienicy z ogrodem przy ul. Ludwika Michała Paca w Warszawie. *Nieruchomość* Powierzchnia obliczeniowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł76 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Prezentowane 3-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 75,40 m2, na którą składają się: - salon 21 m2, - dwie sypialnia 12,10 i 12,20 m2, - kuchnia 11,80 m2, - łazienka 4,20 m2, - wc 2,50 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Człuchowska

Warszawa,mazowieckie

3 040 zł53 m² 57,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i balkonem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł40 m² 21 466 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie o powierzchni 39,55m w świetnej lokalizacji - przy rondzie onz. Znajduje się na XIV piętrze bloku modernistycznego osiedla zaprojektowanego w 1961 roku, między Parkami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

839 900 zł54 m² 15 591,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, gotowe mieszkanie 53,87m2 wraz z 12 metrowym tarasem z widokiem na zieleń. Białołęka, nowodwory - Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to nowoczesny projekt, składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł41 m² 15 481,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Dzień Otwarty Zapraszamy serdecznie do obejrzenia tej nieruchomości! - 10 maja 2025 r. | godz.11.00-15.00 - Nasza agentka będzie na miejscu - odpowie na wszystkie pytania i oprowadzi Cię po wnętrzu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

690 000 zł65 m² 10 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe, nowoczesne, zaciszne, bez barier. Nowe, urządzone, dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Na powierzchnię całkowitą składa się 52,8m samego mieszkania i 12,4m holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł59 m² 20 942 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje sprzedaż Warszawa | 3 pokoje sprzedaż Mokotów | 3 pokoje sprzedaż Stegny | 3 pokoje inwestycyjnie | 3 pokoje dla rodziny sprzedaż | Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Warszawa,mazowieckie

6 800 zł75 m² 90,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

do wynajęcia - świeżo po remoncie, 3-pokojowe mieszkanie na powiślu - 75 m Atuty mieszkania: świeżo po generalnym remoncie W pełni umeblowane i wyposażone Ciche wnętrze z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł65 m² 10 742,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie w idealnej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie z 2016 roku w bloku bez windy o powierzchni 65 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gospodarcza

Siedlce,mazowieckie

499 000 zł44 m² 11 341 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ładne i rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Ul. Gospodarcza w Siedlcach w bloku z 2021 roku. Nieruchomość ma blisko 44 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

658 000 zł45 m² 14 557,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowy układ - 3 pokoje z loggią w zielonej części Ochoty idealne na start, dla rodziny lub pod wynajem. Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, blisko do parku ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na Warszawę. W pełni wyposażone w sprzęt rtv/agd. Dwa osobne pokoje oraz kuchnia z prześwitem, łazienka, toaleta, balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 na ogrodzonym osiedlu z całodobową ochroną. Zlokalizowane przy ul. Puławskiej 255 na warszawskim Służewiu, mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

7 600 zł69 m² 110,14 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 69m2, piętro 11/12 z windą, w budynku z 2020r. przy ul. Karolkowej, wola Czyste. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Grochowskiej 282. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, nowocześnie zaprojektowane i wyposażone. Znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł135 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5 - pokojowy apartament W klimatycznej kamienicy 4 sypialnie | Po remoncie | Wysoki standard | Świetna lokalizacja | Cisza i spokój ***** rozkład pomieszczeń: na powierzchni 135 mkw. znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

1 990 zł30 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka na Bemowie. *Nieruchomość* Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej części Bemowa, jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pielgrzymów

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł50 m² 71,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50,5 m2, parter/5 z windą w budynku z 2024r. przy ul. Pielgrzymów, stary Rembertów. Nowe, czeka na pierwszego lokatora, idealne dla singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł38 m² 18 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - mokotów/ursynów Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,13 m , położone na parterze w eleganckim, 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Powiśle - najfajniejsza lokalizacja młodej warszawy. Mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy przy ul. Wilanowska 5 w parku Rydza-Śmigłego. Świetna oferta kulturalna, klubowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł100 m² 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament W prestiżowej kamienicy przy alei róż Z widokiem na dolinkę szwajcarską Doskonała lokalizacja | Francuski styl | Wysokie sufity | Reprezentacyjne wnętrze kamienicy | Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł50 m² 12 175,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł41 m² 71,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie na zielonym, spokojnym osiedlu, na styku Służewca i Ursynowa. Mieszkanie zarezerwowane. Nowe osiedle | służewiec górny mokotów - pieskowa skała | 41,16m | 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

682 000 zł28 m² 24 357,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, o pow. 28 m2, usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie świeżo po remoncie, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

953 355 zł49 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w na warszawskim Śródmieściu przy al. Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na 3.