Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jasne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na siódmym piętrze w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy - Saskiej Kępie. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Lex nieruchomości tel Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w dzielnicy, która w ocenie mieszkańców zajęła drugie miejsce pod względem atrakcyjności i chęci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł62 m² 29 032,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Śródmieście , słoneczne 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze (winda), w 5-cio piętrowej przedwojennej kamienicy z 1913 roku Kamienica wybudowana według projektu Edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni państwo, oferuję do wynajmu: przytulne, przestronne, jasne, urządzone w przyjemnym stylu, mieszkanie Ursynów - Kabaty. Mieszkanie umiejscowione jest na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł19 m² 20 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka przy samym metrze! Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł55 m² 16 351,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Malborskiej 16 na warszawskim Bródnie (targówek). Lokal znajduje się na 2. piętrze trzypiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł47 m² 16 258 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3 pokoje na zielonym Rakowcu! ofertya na wyłączność! Mieszkanie o powierzchni 47,3 m położone jest na 1 z 4 pięter w budynku z lat '70tych. Do dyspozycji nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

735 000 zł52 m² 14 134,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2004 roku zlokalizowane w Legionowie przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

16 500 zł100 m² 165 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 4-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji - Browary Warszawskie. Apartament charakteryzują luksusowe, wykończone materiałami najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł56 m² 15 160,70 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław ul. Ostrobramska 73 D Metraż: 55,13 m2 Piętro 11/18 (winda) Rok budowy: 2018 Stan prawny: lokal stanowi odrębna własność (kw) Czynsz: 750zł (3 os).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł85 m² 152,94 zł/m²

 

Piętro:4/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! pl ponadczasowy apartament W prestiżowej inwestycji towarowa towers - design i funkcjonalność w centrum miasta. Towarowa Towers | Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Zielonka,mazowieckie

866 000 zł117 m² 7 405,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prestiżowe osiedle Apartamenty Vena w Zielonce, położone w okolicach Warszawy, oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie. Doskonała lokalizacja, wysokiej jakości materiały elewacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerkowa

Ustanów,mazowieckie

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe i umeblowane mieszkanie o pow. 55 mkw. w Ustanowie przy ul. Świerkowej. Najemca nie płaci prowizji Salon z aneksem kuchennym w zabudowie wyposażonej w agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! do podpisania umowy niezbędne jest zaświadczenie O zatrudnieniu oraz średnich, miesięcznych dochodach netto za ostatnie trzy miesiące. Oferujemy do najmu jednopokojowy apartament (27 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grójec

Grójec,mazowieckie

289 000 zł29 m² 9 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Cena do negocjacji. Na sprzedaż super Kawalerka (28,7 m2) z dużym, zadaszonym balkonem, osobną kuchnią i wnęką sypialnianą. Zlokalizowana na Osiedlu Ilona w Grójcu w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Serock,mazowieckie

221 900 zł19 m² 11 778,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament położony jest przy rzece Narew w kompleksie turystycznym. Obiekt ogrodzony z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej rzeki. Można tam dotrzeć poprzez prowadzące schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedza

Warszawa,mazowieckie

1 165 000 zł65 m² 17 942 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku, o powierzchni 64,93 m z dodatkową loggią 6,10 m . Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo funkcjonalna kawalerka, zlokalizowana w bardzo bliskim sąsiedztwie lasu Kabackiego i metra Natolin. Pokój z wyjściem na duży balkon, całkowicie umeblowany. Jest rozkładana kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

988 000 zł97 m² 10 185,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97 m z dużym tarasem w Ożarowie Mazowieckim, ul. Strażacka Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 97 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł33 m² 32 906,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43a Zamieszkaj w Mennicy Residence, w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł46 m² 19 758,20 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mokotów - Wierzbno, ul. Żywnego - cicha, zielona okolica z pełnym zapleczem handlowo - usługowym 100m Park Arkadia | 150m Biedronka | 300m do przystanków tramwajowych i autobusowych 45,5 m2 | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

1 429 000 zł84 m² 17 011,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż apartament na Ursynowie o powierzchni 84 mkw. Apartament znajduje się na kameralnym cichym osiedlu, z dużą ilością zieleni, w otulinie rezerwatu przyrody Las Natoliński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 029 000 zł56 m² 18 540,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Najważniejsze informacje: : 3-pokojowe mieszkanie : starannie wykończone : wysoki standard budynku i mieszkania : wysokość 275 cm : ciche : przytulne : 2 windy : doskonała komunikacja, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł63 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zielone i spokojne oraz bezpieczne -monitoring, ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

4 999 zł43 m² 116,26 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki 2 pokojowy apartament 43m2 w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence (I etap) - ul. Waliców - przy ul. Grzybowskiej, w pobliżu Ronda onz (przystanek metra). Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

478 000 zł36 m² 13 277,80 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Przytulne mieszkanie z funkcją usługową, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

309 000 zł28 m² 11 035,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w Legionowie na parterze w niskim bloku. Budynek położony jest przy ulicy Juliusza Słowackiego , osiedle Batorego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł42 m² 15 576,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tyc zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Okolica zielona, duże przestrzenie między blokami, zabudowa czteropiętrowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł53 m² 13 962,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na Mokotowie, w pobliżu Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

590 000 zł56 m² 10 516,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe / /pierwotnie były 3 pokoje, można wrócić do tego układu/ o powierzchni 56,10 m usytuowane na 2 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą z 1979.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł44 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz nowe, nowoczesne i przestronne mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 44,46 mkw. zlokalizowane na prestiżowym osiedlu soho by Yareal (kardan) przy ul. Mińskiej 31a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

599 990 zł54 m² 11 110,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w cichym i spokojnym miejscu! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Warszawy? To przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrągła

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł144 m² 9 682 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Białołęka / ul. Okrągła Na sprzedaż nietuzinkowe, bezczynszowe, 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 144,5 m2 plus garaż oraz ogródek (65 m2). Osiedle zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

4 303 zł57 m² 75,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. -50% pierwszy czynsz! Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 65 m2, salon z aneksem kuchennym, 2 x sypialnia, 2 x łazienka, balkon, położone w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł85 m² 105,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z ogródkiem zlokalizowane na zamkniętym osiedlu - marina mokotów budynek: osiedle Marina Mokotów zostało zaprojektowane przez apa kuryłowicz&associates, a jego budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł64 m² 19 561,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja i budynek Nowoczesny blok oddany do użytku w 2018 roku Osiedle strzeżone, z ochroną, ogrodzone i monitorowane Winda w budynku Świetna komunikacja: przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł39 m² 19 861,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na Saskiej Kępie (praga-Południe) w bloku z 2001 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39.02m2 przy ul. Zwycięzców składające się z: otwartego przedpokoju Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

1 198 000 zł54 m² 22 205,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,95m2, usytuowane na 6 piętrze w budynku z 1958 roku zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł32 m² 14 459 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w poniedziałek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Wyspowa 1/ Targówek 1 pokoje / 32,16 m2 powierzchni + balkon 10,01 m2 Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

516 880 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości wymiar zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego w podwarszawskich Markach. Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Babka Tower | Piękny Widok | Warszawa Śródmieście | Wynajem Mieszkania z Garażem | Mieszkanie na Wynajem | Mieszkanie w Śródmieściu | Apartament na Wynajem Przedmiotem wynajmu.