Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł47 m² 16 004,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie 46.8 m z pięknym widokiem, 8. piętro, mokotów ul. Bruna 22, blisko metra i sgh Mieszkanie z niezabudowanym, panoramicznym wida sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiartel

Warszawa,mazowieckie

744 000 zł49 m² 15 060,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1970 roku z dwiema windami. (Ekspozycja: południe (kuchnia), zachód (pokoje)). Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł47 m² 16 915 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł54 m² 16 852 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tylko U nas Do sprzedania duże, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, 1 minutę pieszo od wejścia do metra Kondratowicza. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł43 m² 23 255,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow.42,4m2 na III piętrze w budynku z cegły z 1950r. (z windą), w jednej z lepszych lokalizacji w Centrum Warszawy, tuż przy stacji metra Centrum Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radomska

Przysucha,mazowieckie

299 000 zł54 m² 5 501,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Przysusze ul. Radomska 24, usytuowane na 1. piętrze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,35 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skaryszewska

Warszawa,mazowieckie

1 397 000 zł66 m² 21 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

3-pokojowe, wyremontowane, jasne i ciche mieszkanie przy ul. Skaryszewskiej, w zadbanej kamienicy z roku 1937. Mieszkanie w księdze wieczystej ma metraż 66 m , jednak faktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł37 m² 15 810,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż oferuję ustawne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w jednej z najciekawszych lokalizacji Bielan w pobliżu stacji metra (ok. 5 minut spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł42 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwu pokojowe, ciche mieszkanie w Wilanowie , z miejscem postojowym w podziemiach budynku. Dostępne od 1.07.2025r. Mieszkanie o powierzchni 41.6 m, 2, wysokość mieszkania 3 m, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł40 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Kazimierzowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie położone przy Al. Wyzwolenia, kameralnej ulicy łączącej Plac Na Rozdrożu z Placem Zbawiciela. Mieszkanie po remoncie. Dwa umeblowane pokoje i kuchnią z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 297 000 zł56 m² 22 996,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ordona, na warszawskiej Woli. Prezentowany lokal ma powierzchnię 56,4m2, na którą składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł36 m² 20 477,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,60m2 zlokalizowane na Mokotowie tuż obok Metra Wilanowska. Nieruchomość znajduję się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

587 412 zł54 m² 10 878 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 53,21m2 + balkon 5m2 Ząbki - Szwoleżerów To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, jakość wykonania, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł54 m² 14 739 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Odkryj swoje nowe miejsce w Centrum Warszawy! Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości przestronne 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem, które zachwyci każdego! Czy marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł38 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze budynku z 2001 roku przy Stryjeńskich. Lokal składa się z pokoju dziennego częściowo otwartego na kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe 35,6 m przy ul. Odkrytej, na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2005 roku, z windą ,w zamkniętym , strzeżonym osiedlu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł64 m² 19 485,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W kilku słowach Na sprzedaż dwustronne w pełni wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,10 m2 znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Józefa Sowińskiego. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajansowa

Warszawa,mazowieckie

648 000 zł38 m² 16 883,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 38,38m2 + balkon 8,03m2 warszawa / raków / eko osiedle 12 minut spacerem do stacji pkp rakowiec bezpośredni dojazd tramwajem do centrum warszawy To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

790 000 zł71 m² 11 092,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,22 m2 na osiedlu Twój Parzniew - Miasto Ogród II. Mieszkanie narożne usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł46 m² 106,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny, jasny i cichy apartament wykończony w wysokim standardzie! Klimatyzowany! Słoneczny, przytulny, dwupokojowy apartament w nowoczesnej kamienicy przy ul. Karolkowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 102,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie o pow 37,20 m2 z oddzielną widną kuchnią położone na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z małym balkonem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhi

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł34 m² 17 693,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ursynów, ul. Indiry Ghandi * Po generalnym remoncie - nikt wcześniej nie mieszkał * 50 m metra * 2 pokoje | 33,91 m (w tym metrażu 1,98 m piwnicy) * piętro 5/10 * Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

587 412 zł54 m² 10 878 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

597 000 zł37 m² 16 222,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam: wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m2 w zadbanym budynku z 1968 roku. Lokal remontowany kilkanaście lat temu (wymieniona instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł39 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Widne, ciche mieszkanie tuż przy metrze Wierzbno. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, wyposażonej kuchni w prześwicie i łazienki z wanną. W mieszkaniu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marsa

Warszawa,mazowieckie

1 289 634 zł90 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko 2 minuty pieszo do stacji pkp Warszawa Gocławek - szybki dojazd do centrum Warszawy! Z balkonu widoki na zachód słońca, 3 pokoje i salon z kuchnią. Co wyróżnia to mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł42 m² 13 411,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Polecam! Super na inwestycję jak również do zamieszkania. Idealna lokalizacja w pobliżu: - metra stacji Metro Bródno ( szybki dojazd do centrum Warszawy) - Parku Bródnowskiego (ok. 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| all information available in English | Toda la información disponible en español | Oferuję do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 mkw przy ulicy Powsińskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł70 m² 17 143 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

459 892 zł36 m² 12 774,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe (35,08m2) + balkon Warszawa | Rembertów idealne na start albo inwestycję W ofercie ponad 80 mieszkań W tej lokalizacji! Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio, bez prowizji, odrębna własność, metro imielin 5 min. pieszo Księga Wieczysta jest prowadzona dla lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

888 000 zł65 m² 13 661,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji Okazja Cenowa! Ograniczona czasowo. Opcja kredytowania oraz wykończenia pod klucz. Cena: 888 000 zł Powierzchnia mieszkania: 65 m Balkon: 5 m Łazienka wc Piętro: 4 z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pługa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł78 m² 26 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Eurovilla prezentuje 3-pokojowe, jasne mieszkanie w kamienicy przy ul. Pługa na warszawskich Filtrach, z wyjątkowym widokiem na pas zieleni z okien. Lokalizacja Stara Ochota - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wschodu Słońca

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł48 m² 102,73 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 na drugim piętrze z loggią, zlokalizowane przy ulicy Wschodu Słońca 7 na warszawskich Włochach. Lokal mieszkalny został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł61 m² 18 455 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 61-metrowe, rozkładowe mieszkanie na starej Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem 2 sypialni kuchni łazienki hallu piwnicy dodatkowe informacje: mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe Z ogródkiem lokalizacja Wygodne i nowoczesne mieszkanie 54 m położone w doskonałej lokalizacji na Królewskim Wilanowie (ul. Kostki Potockiego) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zarezerwowane. Lokalizacja: warszawa, mokotów, służewiec, ul. Domaniewska - w otoczeniu centrum biurowego Służewiec. Blisko transportu miejskiego - tramwaje, autobusy, metro, kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Pionki,mazowieckie

228 000 zł38 m² 6 001,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży ustawne mieszkanie po remoncie, w Pionkach ul. Ogrodowa o powierzchni 37,99m. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w kamienicy. Na podłogach w pokojach dębowe.