Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 600 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł102 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,60 m2 i wysokości 2,60 m2 + 2,3 m2 komórka piwniczna + 3 m2 komórka lokatorska przy mieszkaniu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 535 000 zł100 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie mieszkanie z tarasem zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Narożne, dwupoziomowe mieszkanie - na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł57 m² 87,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 56,88 m z balkonem - Wola, warszawa - gotowe do wprowadzenia Opis mieszkania: do wynajęcia nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie na spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syreny

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| all information available in English | Toda la información disponible en español | Oferuję do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw przy ulicy Syreny na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

1 696 000 zł78 m² 21 743,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy przy ul. Emilii Plater. Oferujemy na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł32 m² 103,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępną od zaraz umeblowaną designerską kawalerkę typu studio o pow. 32m2 + taras o pow. 20 m2 w Miasteczku Wilanów przy ul. Kazachskiej. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania, o pow. ~40 m2, znajdującego się na nowopowstałym osiedlu In Place z 2025 roku, na granicy dwóch dzielnic: ochoty i Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

308 000 zł28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w Legionowie na parterze w niskim bloku. Budynek położony jest przy ulicy Juliusza Słowackiego , osiedle Batorego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł51 m² 15 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na osiedlu zamkniętym na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł55 m² 14 472,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2009 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Magnackiej. W budynku znajdują się 2 windy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł45 m² 25 607,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo polecam piękne ,dwupokojowe mieszkanie w centrum Warszawy z widokiem na panoramę miasta i Pałac Kultury. . Budynek zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł38 m² 20 291,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Westate wola prezentuje wyjątkowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , położone na 3. piętrze budynku z windą. To prawdziwa perełka na warszawskich Bielanach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł61 m² 16 270,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ekskluzywny apartamentowiec Ochota Residence, zlokalizowany przy ul. J. U. Niemcewicza 26, zapewnia prestiżowy adres w sercu Starej Ochoty. Poznaj wyjątkowe mieszkanie, który może stać się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

497 517 zł38 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z ogródkiem na Białołęce, bez prowizji! Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania z prywatną przestrzenią do wypoczynku mdash ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł102 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestronne mieszkanie 102 mkw w okolicy Promenady z garażem i dużym balkonem. Cztery jasne, przestronne pokoje z balkonem. - salon z kuchnią w częściowym aneksie- okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę z podstawowym wyposażeniem. Pokój z aneksem kuchennnym - meble kuchenne - lodówka (biała) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hejnałowa

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł23 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia uroczą kawalerkę o powierzchni 23m2, zlokalizowaną przy ul. Hejnałowej 11C na warszawskich Włochach, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy lub do lotniska Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł48 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu - ul. Zajączka 21. Wygodne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na jednym z najbardziej klimatycznych i zielonych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marconich

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł102 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie na wynajem tuż obok Miasteczka Wilanów! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 102 m2 z dużym balkonem. Nieruchomość jest częściowo umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 068 000 zł88 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne i jasne mieszkanie położone w samym sercu warszawskiego Żoliborza. Świetna lokalizacja to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Spokojna okolica z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł37 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe ok 37m2 na Ip. ul Wiązana. Mieszkanie nowe wszystkie meble i sprzęt agd nowe. Kuchnia otwarta na salon Kuchnia wyposażona w agd - lodówka, zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł60 m² 15 619,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Targówku. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,50 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 030 725 zł76 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania na Pradze - Nowoczesna inwestycja w sercu Warszawy Prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Praga, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł56 m² 20 959,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy al. Solidarności 71, które łączy doskonałą komunikację, funkcjonalny układ i gotowe wyremontowane wnętrze. Lokalizacja: ścisłe centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

1 510 000 zł74 m² 20 405 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego na Mokotowie. Duży, narożny balkon, jasne mieszkanie, czy duże, ustawne pokoje to tylko niektóre z zalet tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie. Nieruchomość jest świetnie zlokalizowana - w bliskiej okolicy znajdują się wszystkie miejsca potrzebne dla komfortowego życia (restauracje, sklepy, park, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł58 m² 13 852,70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Twój nowy początek na Mokotowie 3-pokojowe mieszkanie przy al. Niepodległości Szukasz mieszkania w prestiżowej lokalizacji Warszawy? Poznaj wyjątkową ofertę w sercu Starego Mokotowa jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 750 zł53 m² 51,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Ursynów, entarius Południe prezentuje: mieszkanie na wynajem ul. Żabińskiego , Ursynów, natolin! Wymagany najem okazjonalny, czyli z poświadczeniem notarialnym adresu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort, styl i świetna lokalizacja 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, ul. Jana III Sobieskiego | Mokotów Na wynajem oferujemy świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 098 000 zł86 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 4 pokojowy apartament w otoczeniu zieleni na warszawskich Włochach. Mieszkanie znajduje się w kameralnym trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Taylora

Warszawa,mazowieckie

2 890 zł40 m² 72,25 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronny i jasny apartament z balkonem, wykończony w wysokim standardzie zlokalizowany w nowoczesnej części Warszawskiego Ursusa, w pobliżu stacji skm This offer is available.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagów

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

************** wynajęte **************** Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem, usytuowanego na drugim piętrze nowoczesnego, ogrodzonego i strzeżonego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jara

Warszawa,mazowieckie

1 329 000 zł74 m² 17 959,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy komfortowe i jasne mieszkanie z dużym ogródkiem (130 m.kw) na wilanowskich Zawadach, usytuowane na parterze, kameralnego, 2-piętrowego budynku wielorodzinnego oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł107 m² 74,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: oferujemy wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni 107 m zlokalizowany na warszawskim Śródmieściu przy ul. Królewskiej. Lokal usytuowany na 3 piętrze w kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dionizosa

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł33 m² 14 970 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 32,55 m2, zlokalizowane przy ul. Dionizosa, w inwestycji "triton Winnica" z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł62 m² 18 408,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i świetną lokalizację na warszawskiej Woli. Szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suwak

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł74 m² 19 981,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Avenue Estate prezentuje stylowy oraz jakościowo wykończony apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Mokotów! atuty - Apartament gotowy do wejścia! - Wysoki standard wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł78 m² 12 387 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ważne: jako biuro nieruchomości nie pobieramy przy tej transakcji wynagrodzenia od Kupującego! opis mieszkania I budynku: mieszkanie znajduje się przy ulicy Biskupiej 48 w Warszawie (gocławek),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł51 m² 54,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wymagana umowa najmu okazjonalnego Oferujemy do najmu okazjonalnego dwupokojowy, rozkładowy apartament (51,29 m2) na Ochocie przy ul. Mołdawskiej 7. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Remiszewska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 55 m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2005r. przy ul. Remiszewskiej, targówek Mieszkaniowy. Idealne dla rodziny lub pary. Grzeczne zwierzaki mile.