Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lotników

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27 m2, IV piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie umeblowane. Wyposażone w sprzęt agd i rtv. Cena najmu 1950 zł + opłata za energię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł106 m² 61,61 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Niemcewicza 26 k. Placu Zawiszy. Osiedle strzeżone, duże miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Okna: stolarka drewniana, na podłodze parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł84 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokal biurowy W klimatycznej kamienicy na saskiej kępie 2 balkony | Klimatyzacja | Doskonała lokalizacja | 5 pomieszczeń | Zielona i spokojna okolica ***** rozkład pomieszczeń: biuro składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości , tel. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 57,4 m w al. Bohaterów Września, na 1 piętrze w 6 piętrowym blok z 2005 roku z windą, w zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł42 m² 12 799 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,8 m2! Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy. Usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku /rama H, po termomodernizacji. Wystawa okien w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Bażantarni

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na Kabatach. Dwa pokoje o pow. ok 46m2 na ostatnim piętrze, z balkonem Całkowicie umeblowane i wyposażone Z klimatyzacją! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nietrzebki

Żyrardów,mazowieckie

549 000 zł68 m² 8 073,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w malowniczej, zielonej części Żyrardowa, przy ulicy Marii Nietrzebki. Opis mieszkania: zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Sochaczew,mazowieckie

495 000 zł61 m² 8 067,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania przytulne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,36 m2 w Sochaczewie przy ulicy Dywizjonu 303. Mieszkanie jest usytuowane na parterze, co zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

620 000 zł64 m² 9 763,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż czteropokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , (dodatkowo dwie piwnice łącznie 14m ) położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł45 m² 13 385,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Zielona Dolina II przy ul. Belliniego - idealne dla Ciebie! Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,75 m , składające się z dwóch oddzielnych, zamykanych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł110 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. To mieszkanie na 3 piętrze ma 110 m powierzchni użytkowej z dużym balkonem. Studenci mile widziani. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

626 000 zł36 m² 17 150,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,5 m (według pomiarów 38,4 m ), położonego w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł38 m² 15 153,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie położone jest na drugim piętrze czteropiętrowej, zadbanej kamienicy z roku 1953 (bez windy) Na parterze i pierwszym piętrze kamienicy mieści się liceum Waldorfskie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrowiecka

Radom,mazowieckie

217 000 zł29 m² 7 539,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Ostrowieckiej Prędocinek. Tylko teraz szansa na zakup wyjątkowego mieszkania w bardzo wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł39 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane o powierzchni 39 m2 na nowo powstałej inwestycji Robyg Warszawa "mój Ursus". * oferta aktualna od sierpnia2025 r. Skład przedmiotu najmu stanowi: mieszkanie: - salon - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł54 m² 17 037 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy sprzedaży wyjątkowego, stylowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem i niepowtarzalnym widokiem na Wał Wiślany Warszawa, tarchomin. Mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

786 300 zł59 m² 13 228,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

5 300 zł34 m² 153,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43 Mennica Residence, jedno z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Luksusowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kusocińskiego

Radom,mazowieckie

990 zł26 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna, zadbana kawalerka przy ul. Janusza Kusocińskiego 26 w Radomiu. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni ok. 26 m , z widokiem na wschód. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł70 m² 65,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Woli, przy ul. Siennej skrzyżowanie z ul. Miedzianą. Umowa na okres nie krótszy niż 12 miesięcy. Opłaty miesięczne: - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł63 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zielone i spokojne oraz bezpieczne -monitoring, ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

* eng version below* -na sprzedaż piękne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. (wymieniona cała instalacja elektryczna oraz wszystkie instalacje wod-kan., kompleksowy remont łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł46 m² 17 902 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Jasne mieszkanie trzypokojowe w centrum Warszawy składające się z salonu, sypialni z balkonem łazienki z wanną i kuchni z oknem. Bardzo dobra komunikacja w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł34 m² 22 740,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

*Mokotów*ul. Bukowińska*studio * 34,3 m2 * garaż w cenie * metro * Oferujemy do sprzedaży przestronne, wygodne studio (powierzchnia 34,3 m2) położone w bardzo dobrze utrzymanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rusiecka

Warszawa,mazowieckie

322 500 zł22 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przeurocze mieszkanie na Targówku - idealne na start lub inwestycję. Przytulne mieszkanie po remoncie o powierzchni 21,5 mkw., położone w spokojnej, zielonej okolicy domów jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę o powierzchni 37 mkw, położoną na drugim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Białołęce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł46 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 12. piętrze w zadbanym budynku z lat 60. Budynek wyposażony jest w windę, która dojeżdża do 11. piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł42 m² 17 998,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż lokal z balkonem położony w nowym budynku z garażem podziemnym i reprezentacyjnym lobby. Możliwość studio lub 2 pokoi (np. Salon i Sypialnia). Atuty - Elastyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

793 800 zł57 m² 14 014,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - bezpośrednio od dewelopera. Oferujemy wsparcie na każdym etapie zakupu: od wyboru nieruchomości, przez pomoc w uzyskaniu kredytu, aż po finalizację transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

455 000 zł47 m² 9 639,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku na ul. Topolowej. Mieszkanie znajduje się w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł49 m² 61,72 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia odnowione, jasne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni około 49m2. Lokal znajduje się na Powiślu, w spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją, blisko do Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Warszawa,mazowieckie

909 000 zł51 m² 17 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1956 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul.Syreny. Blok zadbany, klatka schodowa po remoncie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. van Gogha

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł64 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.10 m2 i wysokości 2.46 m + 6,15 m2 piwnica w budynku z 1998 r. zlokalizowane na Białołęce ul. Vincenta Van Gogha znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochnackiego

Piaseczno,mazowieckie

598 000 zł47 m² 12 843,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

[Oferta 0% - nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,56 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł67 m² 12 970,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Narożne mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Pradze-Północ w bloku z 2002 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 67m2 przy ul. Ząbkowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł47 m² 102,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, dwupokojowe mieszkanie W rezydencji mokotów W pełni umeblowany | Przestronna loggia 10m2 | Doskonała komunikacja | Blisko stacji metra | Wysoki standard wykończenia | Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

635 000 zł56 m² 11 319,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Doskonała lokalizacja szczególnie dla rodzin z dziećmi. Centrum Legionowa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krzemieniecka

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł22 m² 112,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli cenisz wysoki standard mieszkania, doskonałą komunikacyjnie i tereny zielone w bliskim sąsiedztwie zapoznaj się z ta ofertą: kawalerka w Inwestycji Metro Park zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł69 m² 17 376,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

: krótko: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,7 m2 na osiedlu Woronicza Park z tarasem 18 m2 i widokiem na zielone patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Brief: mokotów | Bukowińska 12 | Metro Wilanowska. Kawalerka o powierzchni 34m2 na wynajem. Urokliwy balkon,oddzielna kuchnia, salon, dogodna lokalizacja dla aktywnych. Idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy atrakcyjne, zadbane mieszkanie położone w centralnej części L-wa o powierzchni 27,5 m , które doskonale sprawdzi się jako komfortowa przestrzeń do życia. Wnętrze składa się.