Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł51 m² 15 680,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży dwustronne, bardzo zadbane mieszkanie składające się z 2 oddzielnych pokoi o powierzchni 50,70 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Marki,mazowieckie

849 999 zł94 m² 9 042,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie w Markach- tuż przy granicy z Warszawą. Oferta dla osób, które szukają dużego mieszkania w dobrej lokalizacji w rozsądnej cenie. Świetne położenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie. Mieszkanie Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bodycha

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł47 m² 16 772,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m2 z 2020 roku w Ursusie. Podstawowe informacje: mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 595 000 zł66 m² 24 196 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 - pokojowy nowoczesny apartament zlokalizowany na Warszawskich Bielanach. Apartament jest prawdziwą perełką wśród bielańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 448 810 zł71 m² 20 492,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta zakupu bezpośrednio od dewelopera! brak prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów. To miejsce, gdzie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament na parterze, ul. Franciszkańska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł27 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 27 m2 w centrum Warszawy. Idealne dla singla. Rozkład Powierzchnia mieszkania, to 27 m2 na co składają się: duży pokój, kuchnia, łazienka z prysznicem. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł60 m² 14 821 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Aligant nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: w skrócie: targówek, ul. Ponarska 4 Rok budynku 2018 r. Powierzchnia 60,05 m 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł43 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Aurora w warszawskiej dzielnicy Włochy/ pogranicze ze Sczęśliwicami. Skład przedmiotu najmu stanowi: mieszkanie: 43 M2 - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł42 m² 12 712,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: pokój dzienny - ( 15.84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł74 m² 13 409,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe. rodzinne mieszkanie znajdujące się na warszawskim Bemowie w czteropiętrowym budynku bez windy. Lokalizacja: - świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bracka

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł57 m² 101,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W stylowej kamienicy przy ul. Brackiej 20 W warszawie Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze w pięknej, zadbanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest położone na trzecim piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł31 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nowa oferta Atrakcyjny punkt Starej Ochoty. Spokojnie, dużo zieleni. Blisko pełna infrastruktura - uczelnie (m.in. UW, wum); hala Banacha, liczne sklepy, usługi, restauracje, teatr, parki itp. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł73 m² 16 758,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, wysokie mieszkanie z prywatną sauną i dostępem do dobrze wyposażonej siłowni, które jest idealną propozycją dla miłośników komfortu i aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł35 m² 13 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego. Mieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł34 m² 18 873,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Cicha, narożna kawalerka na Muranowie przy ul. Lewartowskiego. Powierzchni 34,44 m2. Muranów to idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort i bliskość do centrum Warszawy. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł42 m² 25 238,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego apartamentu położonego w budynku przy ul. Szczęśliwickiej 54. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bardzo funkcjonalne i przytulne. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 14 746,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne z najemcami! Oferuję wyjątkową okazję - 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na ostatnim 3 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł51 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym bloku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej Osiedle jest ogrodzone i strzeżone. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł51 m² 21 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1957 roku zlokalizowane -warszawa, stary Żoliborz, ul. Krechowiecka. Stary Centralny, przedwojenny Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fregaty

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł90 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament Z funkcjonalnym tarasem 2 pokoje | Osiedle Marina Mokotów | Taras | Świetna lokalizacja | Strzeżone osiedle | Znakomite sąsiedztwo | Garaż podziemny ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł31 m² 17 799 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, które łączy komfort z funkcjonalnością, a przy tym nie obciąży Twojego budżetu? To 2-pokojowe lokum na Stegnach z osobną sypialnią, otwartym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworkowa

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł100 m² 11 954,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie w Warszawie, stara Miłosna. Lokalizacja: osiedle Akacjowa, stara Miłosna, warszawa Wesoła Atuty mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łokuciewskiego

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł62 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 62m2, piętro 4/5 z windą w budynku z 2010r. przy ul. płk. Witolda Łokuciewskiego, bemowo, górce. Idealne dla studentów, rodziny lub pary. Cena: 3400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł106 m² 22 577,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu 106 m2 słonecznego apartamentu z niezwykłym klimatem i przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Apartament usytuowany pomiędzy Saską Kępą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

426 231 zł29 m² 14 830,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji i brak podatku pcc Mieszkanie w tej części Piaseczna jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób poszukujących własnego lokum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł38 m² 16 204,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Bielanach, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rejsu

Warszawa,mazowieckie

1 989 000 zł77 m² 25 754,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowy, bardzo cichy, przestronny apartament (77,23 m2) z częściowo zadaszonym drewnianym tarasem (22,80 m2) i rozległym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł85 m² 16 193,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

1 370 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek I ul. Lubelska/zamoyskiego Przedmiotem sprzedaży jest ciche, przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł54 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających, o powierzchni 54 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Bliska Wola Tower - ul. Marcina Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Groszkowskiego

Zegrze,mazowieckie

598 000 zł44 m² 13 560,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament w Inwestycji rezydencja zegrze przy ulicy Groszkowskiej 22a. Apartament znajduje się na paterze eleganckiego apartamentowca, z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł65 m² 11 215,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Bogusławskiego 20, na zamkniętym, zielonym osiedlu w dzielnicy Bielany. Po przeprowadzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Otwock,mazowieckie

670 000 zł50 m² 13 267,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 50,50 m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z cegły 1996 r., Otwock. Mieszkanie odświeżone, w cenie sprzęt i umeblowane. Nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

4 450 zł74 m² 60,14 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Ochocie o powierzchni 74 m2, znajdujące się na 5 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 5 - piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filarecka

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| all information available in English | Toda la información disponible en español | Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw przy ulicy Filareckiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł66 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskim Ursusie. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

480 000 zł72 m² 6 636,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,33 m , znajdujące się w malowniczej lokalizacji Siedlec, przy ul. Mieszka I. To przestronny i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł55 m² 99,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów | Dywizjonu ak Jeleń. Mieszkanie o powierzchni 55 m , salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, balkon, 2 miejsca postojowe, komórka lokatorska, klimatyzacja. III piętro.