Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł57 m² 14 543,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które łączy ciszę i zieleń z doskonałą komunikacją? To 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Przy Agorze spełni te oczekiwania -świeżo po remoncie, blisko metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł46 m² 16 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne i stylowe dwupokojowe mieszkanie, usytuowane w cenionej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Ursus, przy ulicy Posag 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

515 000 zł37 m² 13 998,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,79 m2 znajdujące się w Markach przy ul. Promiennej. > salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon > ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Urbanistów

Piaseczno,mazowieckie

497 170 zł36 m² 13 696,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 2 pokoje I balkon I 497170 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

924 000 zł65 m² 14 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego klienta bez podatku pcc. Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera Mieszkanie gotowe do wprowadzenia sierpień - wrzesień 2025, w ofercie - dostępne lokale mieszkalne 2, 3, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Radom,mazowieckie

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwa pokoje 35m, z potencjałem, na osiedlu XV-Lecia. Wnętrze wymaga odnowienia, posiada wiele możliwości aranżacji, wedle własnych upodobań przyszłego właściciela. Mieszkanie wyróżnia duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł85 m² 11 506,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,17 m2 w nowym budownictwie. Nieruchomość podzielona na część wspólną (salon z balkonem, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taylora

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta wynajmu 2 pokoje Warszawa. Nowe, jasne 2-pokojowe mieszkanie 39,5 m z balkonem | Ursus | Nowoczesny budynek | Garaż | Blisko skm Warszawa - Ursus, nowoczesne osiedle z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł32 m² 21 093,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Mokotowie - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Racławicka 33, warszawa | 32 m | 1 pokój z oddzielną kuchnią Opis mieszkania: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł39 m² 14 249,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z loggią ul. Książkowa 9b, białołęka, warszawa Cena: 560000 zł Powierzchnia: 39,30 m Piętro: 4 z 7 (winda) Rok budowy: 2000 Układ i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosielecka

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł67 m² 23 755,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Apartament zlokalizowany w Śródmieściu (ujazdów), w sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego. Niezwykle doświetlony dużą ilością okien, w tym również dachowych. Usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł118 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 118 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego 4 piętrowego apartamentowca z windą w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł79 m² 16 246,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem, tarasem i garderobą. Mieszkanie o powierzchni 79,40 mkw. - przestronne, w pełni umeblowane, zlokalizowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł43 m² 60,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowy i w pełni umeblowany 2-pokojowy apartament o powierzchni ok. 43 m , położony na 1. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku na osiedlu Modern City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Otwock,mazowieckie

669 000 zł52 m² 12 865,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta bezpośrednia! Do negocjacji! Przedstawiamy wyjątkową ofertę funkcjonalnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 52 m , które z pewnością spełni Twoje oczekiwania! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

9 200 zł140 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Luksusowy, przestronny apartament położony na całym 2. piętrze stylowego, kameralnego budynku na Starej Saskiej Kępie w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kałęczyn

Kałęczyn,mazowieckie

3 000 zł45 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dla czterech osób znajdujące się na parterze w obiekcie przystosowanym. Lokal składa się z dwóch sypialni, otwartej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 088 041 zł75 m² 14 507,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe - 74,03m2 + balkon 9,36m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

568 980 zł33 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 32,70m2 + balkon 8,50m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem do wkd 15 min komunikacją/samochodem do centrum To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

619 704 zł54 m² 11 476 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe (53,42m2) + balkon Warszawa | Rembertów idealne dla rodziny albo na inwestycję W ofercie ponad 80 mieszkań W tej lokalizacji! Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 048 000 zł32 m² 32 526,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane w budynku z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%, więc jest to duża oszczędność! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

514 400 zł32 m² 16 227,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Irzykowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena : 2400 czynsz najmu + ok. 830zł czynsz do administracji co daje łącznie kwotę 3230zł /m-c + energia Kaucja - 3230 zł Umowa najmu okazjonalnego. Tylko osoby niepalące i bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na Starej Ochocie, w kamienicy, w sąsiedztwie zabudowy willowej. Pokój 16 m oddzielony od sypialni 5 m ścianką. Sypialnia wyposażona w szafę wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruszczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł46 m² 75,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 46 m2, piętro 2/2 bez windy, w budynku z 1955 r. przy ul. Piotra Gruszczyńskiego, mokotów, służew. Idealne dla singla/singielki, pary, małej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Wołomin,mazowieckie

4 200 zł91 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 91 m , położony przy ul. Moniuszki 3 w ścisłym centrum Wołomina, zaledwie 5 minut pieszo od stacji pkp. Obiekt znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł39 m² 15 673,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne, odświeżone 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł40 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jeżeli poszukujesz funkcjonalnego mieszkania dla siebie, zapoznaj się z ofertą sprzedaży mieszkania w sercu Ochoty. Doskonała lokalizacja w pobliżu wum oraz innych uczelni wyższych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przaśna

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcie mieszkanie na Białołęce, przy ulicy Przaśnej, na 3 piętrze z windą. Mieszkanie ma 57m : - Salon z aneksem kuchennym 30m - 2 sypialnie - łazienkę, korytarz, 2 szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

616 820 zł41 m² 15 018,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje - 41,07 m + balkon + parking podziemny W cenie mieszkania! ursus 8 minut pieszo do stacji skm ursus północny W standardzie system appartme (smart home) Zamieszkaj tam, gdzie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym bloku z 2016 roku, w sercu zielonej i świetnie skomunikowanej Pragi Południe za 2800zl miesięcznie + czynsz, 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Urbanistów

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł23 m² 89,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| ciche 1-pokojowe mieszkanie w odnowionym budynku wśród zieleni, niedaleko od Parku Szczęśliwickiego z licznymi atrakcjami. Kuchnia zorganizowana w sporym przedpokoju, z ciągiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

460 000 zł42 m² 10 926,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż przestronne mieszkanie (42m2), w Piastowie znajdujące się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Harcerskiej. Okolica bardzo przyjemna - w pobliżu liceum, stadion mosir, park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

789 410 zł60 m² 13 156,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

3 pokoje - 59,55 m + balkon 9m2 słoneczne mieszkanie Z dużym balkonem dzielnica ursus 8 minut pieszo do stacji skm ursus północny W standardzie system appartme (smart home) Zamieszkaj tam,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament trzypokojowy po generalnym remoncie w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania. Podstawowe informacje: - apartament o pow. 49 m znajduje się w znakomitej lokalizacji, samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marynin