Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

679 802 zł40 m² 16 995,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 39,49m2 + balkon 10m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Dostępne identyczne mieszkanie z poprzedniego budynku - gotowe do odbioru! Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł36 m² 15 805,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Białołęka, tarchomin, ul. Kamińskiego > autobusy: 300 m od klatki | tramwaje: 600m od klatki | w okolicy liczne sklepy: biedronka, Lidl, carrefour, galeria Północna > 36 m2 > mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na Saskiej Kępie- wyłącznie W mojej ofercie stan prawny - Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł26 m² 22 269,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w centrum Warszawy do zamieszkania Dane 579 000 zł 26,4 m2 ul. Sienna Rok budowy: 1963 Piętro 7 Układ mieszkania 2 pokoje Łazienka Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na Pradze Południe, w cichej zielonej okolicy na Saskiej Kępie, na osiedlu z połowy lat 70-tych. Budynek 4-piętrowy w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybaki

Zegrze Południowe,mazowieckie

1 199 000 zł59 m² 20 273,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowy apartament o pow. 59,14 m2 usytuowany na I piętrze w III piętrowym budynku z windą w Zegrzu Południowym "na ul. Rybaki "apartamenty Pod Żaglami". Mieszkanie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie, ul. Grójecka w sąsiedztwie Pl. Narutowicza, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

565 000 zł28 m² 20 035,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Brief: ząbki | ul. H.C. Andersena | ze świetnym dojazdem do Warszawy. Studio z łazienką i balkonem na trzecim piętrze. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja. Jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł56 m² 15 160,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedaż bezpośrednia! Okazja - nowa promocyjna cena mieszkania. Preferowani klienci gotówkowi. Jasne, 3 - pokojowe mieszkanie Ochota w sąsiedztwie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz wyposażonej kawalerki w pełnej terenów zielonych dzielnicy Warszawy - zapoznaj się z ofertą jednopokojowego mieszkania na Grochowie. Lokal o powierzchni 33 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł111 m² 16 126,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość w kamienicy tuż przy Pl. Unii Lubelskiej. Jest to gratka dla miłośników kamienic i klimatów starej Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł64 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł35 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Super oferta! Jasne i ciche mieszkanie na parterze 3-piętrowego, nowoczesnego apartamentowca, położonego w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Biały Kamień na Mokotowie, tuż obok Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Radom,mazowieckie

340 000 zł37 m² 9 221,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy deweloperskiej Na sprzedaż cesja umowy deweloperskiej na nowe mieszkanie o powierzchni 36,87 m z balkonem 4,40 m w inwestycji realizowanej przez Garden City Development.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja | metro marymont | kompaktowe studio | umeblowane | gotowe do zamieszkania Przedstawiamy Państwu przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 28 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł44 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i słonecznego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Zjednoczenia

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 18m2 przy Al. Zjednoczenia, bezpośrednio przy metrze Stare Bielany. Mieszkanie w kamienicy, umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Radom,mazowieckie

320 000 zł54 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży ustawne trzypokojowe mieszkanie w Radomiu os. Ustronie. Nieruchomość usytuowana jest na 6 piętrze w wieżowcu. Okna pcv. Ciepła woda z wodociągów miejskich. Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m położone w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy ul. Mińska 31a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Złocienia

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł22 m² 16 748,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż kawalerka o ogromnym potencjale inwestycyjnym! 0% prowizji od Kupującego Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 22,39 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Bytnara Rudego 11b na Mokotowie - w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

698 005 zł38 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bemowo to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy łączy nowoczesną infrastrukturę z zielonymi przestrzeniami, oferując mieszkańcom komfort życia na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

735 000 zł75 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 75m2 znajdującego się w Grodzisku Mazowieckim, usytuowane na drugim piętrze w doskonałej lokalizacji. Gotowe do zamieszkania lub jako idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

838 590 zł61 m² 13 657,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pok. I 61,40 m2 | gotowe To nowe osiedle w świetnej lokalizacji, zaledwie kilka minut od metra, tuż przy stacji pkp i przystanku autobusowym, oferujące szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pejzażowa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz odnowione ,ciche,dwupokojowe mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu z basenem dla mieszkańców 300m od stacji metra Wilanowska przy ulicy Pejzażowej /bukowińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł44 m² 15 340,90 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

| do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na Bielanach na ulicy Pabla Nerudy. Mieszkanie ustawne z odrębną dużą widną kuchnią. Dwa pokoje od strony południowej. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł52 m² 24 230,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego z dużym tarasem przy ulicy Jugosłowiańskiej na Gocławiu. Atuty w punktach: - mieszkanie w głębi osiedla, - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

811 200 zł60 m² 13 587,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Warszawa,mazowieckie

682 000 zł51 m² 13 451,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z 1975 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na każdym pietrze tylko 3 mieszkania Ciche, ciepłe, przestronne, jasne - okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł47 m² 21 416,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł47 m² 15 454 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 46,59 m , zlokalizowane w Kameralnej inwestycji Legnicka Ursus realizowanej przez dewelopera petro. Sprzedaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł36 m² 12 160,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zobacz! Mieszkanie na pięknie położonym osiedlu tuż przy lesie (lasy Legionowskie). Osiedle mieści się tuż przy granicy z Białołęką, (administracyjnie) w Jabłonnej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł30 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z Tarasem i Ogródkiem na Woli! Atrakcyjna Oferta Inwestycyjna! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 29,75 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 67 m2, parter/10 z windą w budynku z 1975r. przy ul. Marsylskiej, mokotów Stegny. Świeżo po remoncie, idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3900 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł130 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament wykończony w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Do mieszkania przynależą 2 miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Składowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zadumana

Warszawa,mazowieckie

6 950 zł88 m² 78,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu apartamentu położonego przy ul. Zadumanej 11 na Warszawskiej Ochocie tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kawy

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł72 m² 12 486,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 72,2 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze (budynek 5 piętrowy). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciszewskiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwustronne mieszkanie blisko metra. Mieszkanie położone na 2. piętrze w budynku z windą. Powierzchnia mieszkania to 47 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

440 000 zł42 m² 10 401,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie przy ul. Hetmańskiej. Budynek oddany do użytku w 1981 r., obecnie po dociepleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

849 973 zł54 m² 15 740,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 53,16m2 + 2x balkon 12m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny.