Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł61 m² 12 298,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja nowa cena nie czekaj zadzwoń Tylko w naszym biurze! mieszkanie do własnej aranżacji Szukasz mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

668 000 zł28 m² 23 857,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka | Zaprojektowana pod wygodę | Idealna inwestycja Witam, zapraszam cię do nowego standardu budownictwa. Świetnie wykończona kawalerka z wydzielonym miejscem na spanie. takie rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 15 piętrze przy ul. Mickiewicza 72, w sercu zielonego Żoliborza. Lokal wyróżnia się niezwykle atrakcyjnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł117 m² 17 085,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 117 m , zlokalizowane przy ul. Świętego Bonifacego 70 w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle / ul. Solec / 44 m2 / balkon / garaż Współczesne, w pełni umeblowane mieszkanie z garażem w nowym apartamentowcu na Powiślu. Mieszkanie Mieszkanie typu studio, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł69 m² 14 100,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Poszukujecie gotowego do wprowadzenia mieszkania tuż przy metrze, tuż przy pięknym parku a do tego z zapierającym dech w piersiach widokiem? Przedstawiam lokal z praktycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie idealne na biuro, znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ul. Marszałkowskiej 17. Lokal o powierzchni przystosowanej do działalności firmowej, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

560 000 zł25 m² 22 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe, niezamieszkałe dotąd, widne mieszkanie z balkonem i klimatyzacją, idealne również jako inwestycja. Położone na Pradze-Północ, przy ulicy Grodzieńskiej, w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł55 m² 13 850,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rodzinne mieszkanie wśród zieleni 3 pokoje, 3 minuty do metra, 3 x tak! Wyobraź sobie codzienność, w której wszystko masz w zasięgu ręki: dzieci idą pieszo do szkoły, zakupy robisz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 143 000 zł159 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! Oferuję Państwu nowe mieszkanie na powstającym kameralnym osiedlu w Ząbkach. Mieszkanie mieści się na piętrze i poddaszu domu dwulokalowego i posiada powierzchnię 158m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

1 sypialnia I balkon I garaż I metro I ciche i słoneczne ul. Bukowińska 26C, przy stacji Metra Wilanowska. Mieszkanie idelane dla pary lub singla. Rozkład pomieszczeń Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy przytulną kawalerkę do wynajęcia 27 m2 (I piętro) na granicy Śródmieścia i Woli ul. Miła. W bezpośredniej bliskości alei Jana Pawła II. Doskonała infrastruktura społeczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łuki Wielkie

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł86 m² 18 074,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie o powierzchni 85,7 m2, zlokalizowanego na granicy Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł64 m² 14 157,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem na 3-piętrze. Lokal posiada balkon, w cenie komórka lokatorska oraz piwnica. Charakterystyka: - 63,5m2 + balkon+ komórka lokatorska + piwnica; - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kraszewskiego

Warszawa,mazowieckie

391 300 zł28 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie ( odręba własność lokalu) w czterolokalowym wolnostojącym budynku mieszkalnym. Warszawa Włochy. Mieszkanie jest dosyc specyficzne poniewaz ma dwa poziomy. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

4 073 890 zł106 m² 38 375 zł/m²

 

Piętro:29/29

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer | Bez podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy, narożny apartament typu penthouse w inwestycji Towarowa Towers - ostatnie piętro, panoramiczne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł48 m² 19 447,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane na zielonym, zamkniętym osiedlu Central Park Ursynów przy ul. Jurajskiej. Najważniejsze atuty: widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł42 m² 14 404,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2011 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej w kameralnym budynku na osiedlu Lewandów II przy ul. Siecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolorowa

Warszawa,mazowieckie

539 999 zł33 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 1-pokojowe, 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2001 roku -warszawa, ursus, ul. Kolorowa. Możliwość wydzielenia oddzielnej sypialni. Na powierzchnie mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł29 m² 19 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Ładne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią na Starym Żoliborzu. Fantastyczna lokalizacja, widok na Park Żywiciela, kompletnie ciche, wschodnie. Idelanie skomunikowane, bo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żbikowska

Piastów,mazowieckie

785 000 zł65 m² 12 132,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania bezpośrednio ustawne i przestrzenne mieszkanie 64,7 m2 w Piastowie na osiedlu przy ul. Żbikowskiej. Mieszkanie trójstronne, 3 pokoje, duży pokój z aneksem kuchennym, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzech Budrysów

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł38 m² 15 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Klucze U pośrednika Mieszkanie pełne światła i spokoju idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, położonego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 005 650 zł35 m² 28 989,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowizja 0% podatek pcc 0% bezpośrednio od dewelopera metro daszyńskiego 15 minut pieszo Propozycja dla osób poszukujących inwestycyjnie nieruchomości - doskonała lokalizacja i standard wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł67 m² 11 642 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 66,79m2 z ogródkiem 32m2 w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Skalnicowa Mieszkanie bez czynszowe znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł48 m² 18 551,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wygodnie rozplanowane, w pełni umeblowane mieszkanie z ogródkiem - Miasteczko Wilanów, ul. Franciszka Klimczaka. To prestiżowa część Miasteczka Wilanów, tuż przy ul. Sarmackiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jara

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł72 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niezwykłe mieszkanie 3 pokojowe z tarasem o powierzchni 20 mkw. Wilanów-Zawady. Wyjątkowe, przestronne mieszkanie w Wilanowie, przy ul. Jara łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 236 000 zł65 m² 19 015,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż: jasne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - ul. Kluczborska, bemowo Najważniejsze atuty: 65 m wygodnej przestrzeni Funkcjonalny układ - 3 niezależne pokoje Naturalne drewniane podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

2 450 zł32 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: (we are English, spanish, ukrainian and Russian speaking agents). Słoneczne, komfortowe, odświeżone studio, położone na 5. piętrze w budynku z windą, przy ul. Etiudy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem Kawalerki na Bielanach - Idealna Lokalizacja dla Młodych Ludzi, studentów awf, pracowników Szpitala Bielańskiego, itp. Stacja metra ok. 550 m Dostępne od 20 sierpnia! Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł46 m² 15 434,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Warszawa, praga Południe, grochów, ul. Wspólna Droga Przytulne mieszkanie w kamienicy z 1963 roku, położone na pierwszym piętrze. Powierzchnia 45,53 m , 2 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, piękne, jasne i ciche mieszkanie o pow. 75 m2, usytuowane na 2 piętrze w pięciopiętrowym nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku na Pradze Południe. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gęsickiego

Piastów,mazowieckie

695 000 zł74 m² 9 391,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,50 m2 + 10 m2 piwnica i wysokości 2,80 m zlokalizowane w Piastowie przy ul.Zbigniewa Gęsickiego 1. Mieszkanie znajduję się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł71 m² 16 548,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej lokalizacji zaledwie 17 minut od ścisłego centrum Warszawy. Rozkład mieszkania: - salon 23 m - Sypialnia I 15 m - Sypialnia II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią i loggią. Mieszkanie ma wymienione okna a na podłodze parkiet dębowy, jednak ogólnie rzecz biorąc, jest do remontu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

729 180 zł41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj ze wsparcia na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po podpisanie umowy Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu - całkowicie bezpłatnie Zgarnij wakacyjny rabat na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studencka

Warszawa,mazowieckie

898 800 zł64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie przy metrze Wałbrzyska przy ulicy Studenckiej,trzy oddzielne pokoje( z największego wyjście na duży 8m2 balkon),kuchnia,łazienka,wc.Garaż w budynku na poziomie parteru zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

762 000 zł48 m² 15 984,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1969 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47.67m2 przy al. Stanów Zjednoczonych składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł38 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1948 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ks. Jana Sitnika. Orientacja okien: -salon na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł67 m² 21 492,50 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, prestiżowa lokalizacja. Ekspozycja okien południe - północ. Z obu stron balkony - 6 i 12m2. Z sypialni i małego pokoju widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Verdiego

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko teraz 10.000zł za miejsce w garażu! Dwa pokoje z garderobą. Doskonałe na pierwsze mieszkanie. Zadzwoń i umów spotkanie! Mieszkanie o powierzchni 40,65mkw mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

794 100 zł60 m² 13 335 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.