Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 616 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł69 m² 15 927,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Digital Broker prezentuje mieszkanie, znajdujące się w dzielnicy Ursynów, przy ul. Puszczyka 1 Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym, posiada balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 250 zł42 m² 77,38 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zupełnie nowy, nowocześnie wykończony, nigdy nie użytkowany, 2-pokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską w budynku z 2025 roku. Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł54 m² 15 824,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem I klimatyzacją , ul. Kąty Grodziskie , Warszawa - białołęka trzy podstawowe atuty tego mieszkania : * klimatyzacja * prywatny ogródek * miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł34 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przestronna kawalerka o powierzchni 34,10 mkw. z loggią (ok. 4 mkw.) i widokiem na zielony Park Wojskowego Instytutu Medycznego. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , 2 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Radzymińska. Budynek odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boguszewska

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł30 m² 14 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Woli. Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni prawie 60 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym w luksusowym apartamentowcu. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Woli ul. Jana Kazimierza. Lokal o powierzchni 51 mkw składa się z przestronnego salonu z wydzieloną kuchnią, sypialni, łazienki przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

848 000 zł39 m² 21 743,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Klimatyczne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w budynku z lat 60. położone w prestiżowej części Śródmieścia przy al. Wyzwolenia. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł37 m² 16 487,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

**przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Okińskiego - gotowe do zamieszkania** Na sprzedaż zadbane, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,3 m . Ustawne i funkcjonalne, sprawia wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 929 000 zł93 m² 20 845 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego. Bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc. Pls scroll down to see the English version of the listing osiedle - powierzchnia mieszkań 26,6 - 96,02 m2. Miejsca garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 099 000 zł68 m² 30 642,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Marzysz o mieszkaniu w samym sercu Warszawy, a jednocześnie otoczeniu zieleni? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! 68,5 m komfortu + 6,5 m balkon Przestronny apartament, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł157 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji na cele biurowe Doskonała lokalizacja | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Możliwość wynajmu na biuro | Jasne wnętrza ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł45 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia, nowoczesne mieszkanie 45m na osiedlu Park Skandynawia. To pięknie wykończone mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowo wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

711 450 zł56 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 55,80 m , gotowe, dwa balkony Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Centrum Warszawy przy ulicy Pereca 2 na 15 piętrze. Powierzchnia 41 m2 Dwa oddzielne pokoje, kuchnia ciemna, łazienka. Balkon francuski - kratka. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaukaska

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł31 m² 15 352,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty: przytulna kawalerka na Mokotowie - cicha, zielona i zadbana okolica oraz dogodny dojazd do centrum Warszawy, dzięki nowo powstałej infrastrukturze komunikacyjnej. Kameralne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banderii

Warszawa,mazowieckie

5 490 zł80 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie na woli na cele biurowe lub cele mieszkalne Na biuro lub do zamieszkania | W pełni umeblowane | 2 sypialnie | Funkcjonalny rozkład | Wyremontowana łazienka *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł106 m² 99,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesny Dwupoziomowy Apartament Typu Loft W Prestiżowej Inwestycji Qbik Z Widokiem Na Park Stylowy, dwupoziomowy apartament w prestiżowej inwestycji Qbik na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciszewskiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 47 m2., położonego w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie, przy ul. Ciszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe 3-pokojowe mieszkanie w komfortowym apartamentowcu Dom Development przy ul. Lazurowej 9. Idealne dla pary lub małej rodziny oraz osób ceniących stylowe wnętrza w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł53 m² 56,44 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem! Mokotów ul. Smoluchowskiego 6, 3 niezależne pokoje! Na pierwsze prezentacje zapraszam w dniu 16 sierpnia w godzinach 10:00-13:00 obowiązują zapisy na konkretną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelberga

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią ul. Wawelberga 3, wola Powierzchnia: 54,35 m Piętro: 2 z 4 (ceglana kamienica) Ogrzewanie: miejskie Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrowoja

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł32 m² 17 033,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie położone w okolicach Ronda Wiatraczna Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,23 m położone w sercu Pragi Południe przy ul. Dobrowoja, w pobliżu planowanej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł42 m² 94 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane i wyposażone, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Cieszyńskiej 1a, przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie jest widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł49 m² 14 038,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Dzień Dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach- dosłownie kilka kroków od Metro Młociny! Nieruchomość o powierzchni 49,15mk znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie W centrum warszawy Z pięknym widokiem tylko W naszej ofercie mieszkanie 48 m2 położone w doskonałej lokalizacji przy Al. Niepodległości. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł51 m² 88,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie z balkonem i miejscem postojowym! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Struga

Radom,mazowieckie

245 000 zł35 m² 6 940,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 35,3 m położoną na 1 piętrze niskiej zabudowy. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji w spokojnej i przyjemnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł51 m² 17 451 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie (służew) - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niegocińska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł36 m² 16 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowanego na Mokotowie stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą - grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

W pełni rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie z widokiem na zielone podwórko z drugiej linii zabudowy od ulicy Górczewskiej, prze co jest ciche. Jest to dobre miejsce do życia, wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 247 084 zł77 m² 16 261,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mokotowie! bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji Bez podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży! Termin oddania: IV kwartał 2025! Na sprzedaż nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 504,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Otwocka ,ul. Sportowa. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok (38 m2), zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lęborska

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł39 m² 20 897,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie, które składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i balkonem, oraz oddzielnej sypialni i przedpokoju o łącznej powierzchni 38,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

918 000 zł60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2012 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Bolesława Prusa. W cenie mieszkania miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł26 m² 15 658,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

To jedna z bardziej lubianych i zielonych części Śródmieścia - bardzo zielona i spokojna, ale umiejscowiona tuż przy centrum miasta. To sprawia, że to mieszkanie jest doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w wysokim standardzie. Składa się z dwóch zamykanych sypialni (jedna z podwójnym łóżkiem, druga z dwoma pojedynczymi) - okna sypialni wychodzą na cichą stronę - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł38 m² 72 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klucze W biurze Na wynajem, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w budynku, usytuowanym przy ul. Woronicza 76 w Warszawie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł62 m² 18 951,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Ciche mieszkanie blisko centrum, ul. Siedmiogrodzka, w kamienicy .1000m do metro Rondo Daszyńskiego i 500m do metro Płocka. 500 m do linii tramwajowej. Duży salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Górze Kalwarii o łącznej powierzchni 40 m2. Mieszkanie jest wykończone pod klucz, usytuowane jest na 5, ostatnim piętrze w bloku z 2024 roku.