Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 620 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł56 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwustronne mieszkanie na Mokotowie w bloku z 2001 roku z windą (monitorowane osiedle) 2-pok. mieszkanie 56,25m przy ul. Bluszczańskiej składające się z: przedpokoju Salonu Pokoju Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł45 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:9/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż jasne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45 m , zlokalizowane przy ul. Klaudyny w zielonej części Bielan. Lokal położony na 9. piętrze w 20 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł28 m² 16 625,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone przy ul. Esperanto 9 na warszawskiej Woli. Nieruchomość ta położona jest na siódmym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Legionowo,mazowieckie

590 000 zł61 m² 9 623,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,31 m z balkonem 5 m i piwnicą 4 m (z oknem), położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1991 roku - bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł44 m² 16 478,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję do kupienia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w podwarszawskim Ursusie na osiedlu Skorosze. Nieruchomość o powierzchni 44,40 m2 znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na Włochach Al. Dwudziestolatków 6. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze i składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł35 m² 86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, świeżo wykończone 35 metrowe mieszkanie przy ulicy Marywilskiej na warszawskiej białołęce/targówku (miasteczko nova sfera). Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

759 900 zł60 m² 12 665 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Targówku. Mieszkanie o powierzchni: 60,00 m2 składa się z: - salonu o powierzchni: 19,2 m2, - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla przedstawia mieszkanie z dwiema sypialniami z ogródkiem, do wynajęcia w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie posiada wydzielone strefy dzienną i prywatną. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł32 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Warszawskiej w Ursusie stan prawny Odrębna własność z księgą wieczystą, bez obciążeń - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Legionowo,mazowieckie

519 000 zł53 m² 9 810,96 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku z windą. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 569 000 zł76 m² 20 617,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

1 569 000 | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | warszawa | mokotów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł39 m² 77,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 12 na warszawskiej Ochocie. Lokal o powierzchni 38,61 m kw. znajduje się na 5. piętrze w powojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł34 m² 24 117,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lex nieruchomości tel. Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie, które zarówno z punktu widzenia inwestycyjnego jako lokata kapitału lub użytkowego jest trudne do zastąpienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

458 000 zł63 m² 7 269,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie w zielonym sercu Żyrardowa. Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w malowniczej, spokojnej części Żyrardowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

3 700 000 zł130 m² 28 461,50 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Ten unikatowy 4-pokojowy Apartament to idealna propozycja dla osób, które uwielbiają eleganckie wnętrza. Apartament został urządzony bardzo stylowo z niezwykłą starannością i smakiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

1 284 558 zł47 m² 27 365,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkanie najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż świeżo odnowione 2 pokojowe mieszkanie w kultowych Browarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

2 395 000 zł130 m² 18 494,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Śródmieście/ muranów , przestronny, 4- pokojowy apartament znajdujący się na 7. piętrze w 9- piętrowym budynku z 2000 r. Na powierzchni 129.5 m2 znajduje się salon z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł38 m² 19 103,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow. 38,16m2 na II piętrze w IV-piętrowej kamienicy z 1952r. bez windy W fantastycznym sąsiedztwie starego miasta, ogrodu krasińskich, śródmieście muranów. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł66 m² 63,63 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się z 3 pokoi. Duży pokój połączony jest z półotwartą kuchnią. Przestrzeń jest jasna, jest w niej aż 7 okien, w tym duże balkonowe. W drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płużnicka

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w The Estate Warsaw! Szanowni Państwo, przedstawiamy rewelacyjne, w pełni funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej oraz niskiej zabudowie na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł46 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie: idealne na inwestycję lub pierwsze mieszkanie. 2 pokoje z kuchnią w kamienicy na parterze, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Okna w mieszkaniu wychodzą na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałacowa

Legionowo,mazowieckie

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Położone na 3. piętrze w 8 piętrowym bloku z windą. Budynek z wielkiej płyty, po termomodernizacji, z domofonem. Układ pomieszczeń jasny salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

811 200 zł40 m² 20 265 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,03m2 ze sporym balkonem (5,25m2) oraz garderobą (3,21m2) usytuowane w nowym bloku położonym na warszawskiej Pradze - Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł61 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe komfortowe mieszkanie położone przy ul. Płockiej 15c o powierzchni 61 m2, zlokalizowane na 12 piętrze w 13 piętrowym bloku w dzielnicy Wola. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oczary

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Oczary. Lokal znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Warszawa,mazowieckie

2 790 zł38 m² 72,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo czyta i schludna kawalerka, starannie wykończona i porządnie umeblowana. Wygodna lokalizacja, tuż przy Wyścigach konnych, dojazd do centrum tramwaj lub autobusem, natomiast do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł44 m² 13 470,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 piętrowym budynku 1980 roku. Mieszkanie o powierzchni 43,8m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

493 000 zł35 m² 14 085,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 2 pokojowe 35,07 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 493 000,00 pln. DO negocjacji Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł22 m² 22 477,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ustawna kawalerka w sercu Muranowa Śródmieście, kamienica z 1951 r. Na sprzedaż przestronna kawalerka położona na IV piętrze w kamienicy z cegły (1951 r., bez windy), zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żyrardów,mazowieckie

480 000 zł56 m² 8 578 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z kominkiem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,96m2 położone na parterze budynku wpisanego do rejestru zabytków. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł58 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,90m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Ursusie. Budynek jest dobrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Śródmieściu o powierzchni 39 m2, składające się z: - salonu - sypialni - łazienki z kabiną prysznicową - przedpokoju Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla : 2-3 osób, studenci lub pracujący, tylko osoby niepalące Umowa najmu okazjonalnego. Cena: 2300 zł czynsz najmu + 760zł czynsz do administracji co daje kwotę 3060 zł + energia i gaz ( zaliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł47 m² 15 868,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, z uregulowanymi gruntami (można posiłkować się kredytem), dostępne od ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Flatta

Warszawa,mazowieckie

3 202 645 zł113 m² 28 276,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty W kameralnych willach Wysoki standard wykończenia | Idealne dla rodziny | Spokojna i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Apartamenty o powierzchni od 113 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł85 m² 11 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Światowida i Ćmielowskiej. Bardzo dobra lokalizacja - centrum Tarchomina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kobyłka,mazowieckie

349 000 zł47 m² 7 378,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: udział w nieruchomości odpowiadający mieszkaniu o pow. 47,3 m Kobyłka, ul. 11 Listopada Oferta bez prowizji dla Kupującego! Mieszkanie: lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska