Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chyliczki

Chyliczki,mazowieckie

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 - pokojowe ciche i słoneczne mieszkanie w Piasecznie wraz z miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej. W skład lokalu wchodzi: - salon, - aneks kuchenny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 792,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Bielany, ul. Kwitnąca 19 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,49 m , położone na dziewiątym piętrze budynku z windą, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł46 m² 15 934,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na zieleń i Stadion Narodowy | Mokotów, ul. Wojciecha Żywnego - tuż przy Parku Arkadia. Przestronne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się na nowym, zadbanym osiedlu, idealnym dla rodzin szukających komfortu i spokoju. Funkcjonalny układ pomieszczeń z dwiema sypialniami i pokojem dziennym z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

1 570 000 zł68 m² 23 023,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,19 m2, położonego na osiedlu Marina Mokotów. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

3 550 000 zł49 m² 71 935,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Elegancki, cichy, 2-pokojowy apartament o imponującej wysokości wnętrz (420 cm), zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie-w zrewitalizowanej, zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł27 m² 16 604,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 27 m zlokalizowane przy ul. Pustola 14, na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł60 m² 12 231,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Blisko Stare Miasto, metro, zielone tereny zoo lub Parku Praskiego- to idealna lokalizacja dla osób, które kochają Warszawę, spacery i wygodną komunikację. Dodatkowo mieszkanie ma wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

875 000 zł69 m² 12 699,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje, oddzielna kuchnia. Miejsce postojowe. Marzysz o spokojnym życiu z dala od zgiełku dużego miasta, ale cenisz sobie łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury? Szukasz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł27 m² 16 087 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł34 m² 15 492,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie z loggią | Ciche, widok na park | Łukowska 5, praga-Południe, gocławek Lokalizacja: warszawa, praga-Południe - ul. Łukowska 5 Powierzchnia: 33,5 m Cena: 519 000 zł (15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Warszawa,mazowieckie

681 148 zł52 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja Sprzedam widne, dwustronne rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,40 m , położone na drugim z trzech pięter (brak windy) w budynku przy ulicy Osowskiej na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł26 m² 24 615 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Pewitalizacja przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hynka

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł42 m² 16 626,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie Warszawa-Włochy, o pow. 41,5 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (południe) w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Z okien wysokiego piętra bloku w samym centrum rozpościera się widok na panoramę Warszawy. Balkon 14 m2 pozwala cieszyć się perspektywą nie tylko z mieszkania. Dwa rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł68 m² 16 209,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Jeśli szukasz mieszkania z duszą, w świetnej lokalizacji i blisko natury to może być właśnie to! Przytulne, słoneczne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego idealne dla rodziny lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

5 100 zł97 m² 52,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie na Ursynowie o powierzchni 97 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

940 000 zł120 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Oddanie IV kwartał 2025! Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł47 m² 14 508,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie - idealne do zamieszkania lub inwestycji! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m , zlokalizowane w sercu Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 864 375 zł96 m² 19 319,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio. 0 % pcc! Idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz świetną lokalizację w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł38 m² 19 778,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

To wyjątkowe, słoneczne mieszkanie łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesny styl oraz historyczny klimat jednej z najpiękniejszych warszawskich dzielnic. Stary Mokotów to miejsce pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

831 000 zł38 m² 21 868 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Na całość osiedla składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Człuchowska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł67 m² 16 303,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie inwestycyjne z najemcami | 2 niezależne lokale | Człuchowska 46 | 67,41 m | 5,9% roi Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o łącznej powierzchni z kw 67,41 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legionowo,mazowieckie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe 56 m w Legionowie, przy ul. Zegrzyńskiej, na osiedlu Piaski, 10 m od stacji pkp Legionowo. Świetny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

590 000 zł64 m² 9 291,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku (4 kondygnacje, bez windy) z wielkiej płyty przy ul. Hubala w Legionowie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Źródlana

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł90 m² 12 211,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 90-metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego segmentu zlokalizowanego w zielonej i spokojnej części Starej Miłosnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 666 000 zł91 m² 18 354,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

***tylko 10 min.do CENTRUM WARSZAWY*** Nowoczesna nwestycja jest realizowana przy ul. Jutrzenki ***taras o powierchni 40,49M2*** nowe mieszkanie 4 pokojowe 90,77 m2 z tarasem i 3 balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w gotowej inwestycji na pograniczu Gminy Nieporęt i warszawskiej Białołęki, w pobliżu Kanału Żerańskiego, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł28 m² 35 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie typu "studio" w Centrum Warszawy (ul. Krochmalna 58) - Browary Warszawskie. Genialna lokalizacja w Warszawie. W pobliżu znajduje się kawiarnie (nero, costa, vita), piekarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

701 500 zł30 m² 23 383 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji rozkłady 26 m2 do 57 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Zielonka,mazowieckie

899 000 zł119 m² 7 545,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Masz dość porannych korków i szukasz przestrzeni dla całej rodziny? 5 pokoi, 2 łazienki, duży taras i 119 m bez czekania, bez prowizji. CO zyskujesz: dwupoziomowe mieszkanie 119,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne