Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu, do wynajęcia przestronną, dużą kawalerka 33 m + 10,5 m2 taras, usytuowana na parterze od strony cichego patia, w nowoczesnej inwestycji przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować znakomicie zlokalizowane mieszkanie na Warszawski Śródmieściu tuż na granicy ze starym miastem. Miejsce to idealne połączenie nowoczesnej metropolii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

672 000 zł41 m² 16 390,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkania w sprzedaży! 1, 2 i 3- pokojowe Zakończenie budowy: koniec 2025 roku Kup bez pcc, bez Prowizji, od dewelopera wyróżnik tego mieszkania? - piękna wysokość ok. 334 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł66 m² 17 296 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Dwustronne ciche i widne mieszkanie z osobną kuchnią na Starym Mokotowie przy stacji Metro Racławicka. Na łączną powierzchnię 66,49m2 składają się: - salon 19,8m2 z widokiem na ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł32 m² 24 968,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie usytuoane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2019 roku zlokalizowane na Woli przy al. Prymasa Tysiąclecia Mieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł38 m² 18 789,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38m2. Mieszkanie składa się z sypialni z garderobą, salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon oraz łazienki. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

561 000 zł53 m² 10 604,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. W pobliżu: przedszkole 250m, szkoła i basen 400m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warneńska

Warszawa,mazowieckie

594 000 zł42 m² 13 976,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1973 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Warneńskiej. Blok po termomodernizacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

713 000 zł54 m² 13 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2007 roku zlokalizowane -warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór. Budynek zadbany i czysty. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł54 m² 16 635,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,50 m , 9 piętro w 12-piętrowym bloku z 2012 roku -warszawa, stegny, ul. św. Bonifacego skrzyżowanie z Sobieskiego. Wejście z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sławińska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka premium na Woli o powierzchni 34 mkw, składający się z: - przestronny salon połączony z sypialnią - przedpokój - łazienka - wydzielona kuchnia Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2 pokojowe mieszkanie w Ożarowie Maz. o pow. 32 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 90-tych. Mieszkanie w stanie do remontu. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł23 m² 26 376,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Na sprzedaż kawalerka (ok. 22 m kw.) na warszawskim Mariensztacie. Nieruchomość w tej lokalizacji doskonale sprawdzi się pod inwestycję lub jako pierwsze mieszkanie. W sąsiedztwie tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

698 005 zł38 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru | Stan deweloperski | Nowe osiedle | Bez prowizji od kupującego Przedmiotem oferty jest przestronne 37,73 m mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze nowo wybudowanego osiedla na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

410 000 zł48 m² 8 511,52 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe 48,17m2,Siedlce ul.Sokołowska 88/7. Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje,oddzielna kuchnię i łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze na półpiętrze. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł78 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, słoneczny apartament, zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na Powiślu. Mieszkanie jest urządzone w wysokim standardzie i całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

599 000 zł74 m² 8 119,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, jabłonna Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z 2006 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

907 000 zł83 m² 10 952,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4 pokojowe mieszkanie w Brwinowie, o pow. 82,81 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2014 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, narożne (północ-wschód), w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1981 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł22 m² 23 255,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 21,5m2, usytuowane na 2 piętrze w solidnym budynku z cegły z lat 50-tych. Dogodna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł69 m² 11 492,60 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 4 pokoje usytuowane na 11 piętrze w budynku 12 piętrowym zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z lat 70-tych z dobrym stanie. W bloku znajduje się nowoczesna winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

734 000 zł56 m² 13 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na na parterze w 15 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marii Dąbrowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł48 m² 16 854,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy bezpośrednio od właściciela, bez prowizji, umeblowane ________________________________________ Cena 809 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł23 m² 20 122,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament typu studio z klimatyzacją o powierzchni 22,86 m2 położony przy ul. Wolskiej. Widny apartament znajduje się na 7 piętrze, posiada okno na południe i widok na zielone patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł42 m² 15 602,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż - 2 pokoje, 42,3 m , Warszawa, mokotów Prezentuje mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Umebluj je pod swoje standardy i korzystaj z pięknych widoków 9 piętra na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł33 m² 18 484,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu kameralnego mieszkania na spokojnym Żoliborzu. Usytuowanie przy ul. Krasińskiego 20 zapewnia świetną komunikację z miastem. Okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

728 000 zł44 m² 16 545 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) dogodna lokalizacja w pobliżu S8 i Alej Jerozolimskich, dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fundamentowa

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-09-20 Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ul. Fundamentowa 49/51 w Warszawie. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchnia 20 m znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł35 m² 18 529,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera - bez pcc I prowizji! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy metrze - Bemowo Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe (34,54 m ) z balkonem 9,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w samym sercu Mińska Mazowieckiego - w miejscu, które łączy doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł120 m² 150 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

A luxurious apartment with a view of the park - Green Powiśle. Are you looking for an elegant and spacious apartment in one of the most prestigious locations of Warsaw? This unique apartment in Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gandhiego

Warszawa,mazowieckie

407 000 zł24 m² 16 888 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mokotów - Wierzbno, ul. Mahatmy Gandhiego (przy skrzyżowaniu z ul. Baboszewską) - blisko ul. Wołoskiej > 100m przystanek autobusowy > 300m przystanki tramwajowe > w bezpośrednim otoczeniu bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki penthouse ze słonecznym tarasem, zaprojektowany z dbałością o najwyższą jakość i najmniejsze detale. Taras na ostatnim piętrze budynku zapewnia ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

757 400 zł60 m² 12 623,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lekarska

Warszawa,mazowieckie

1 126 539 zł57 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy na ogrodzonej posesji. Ulica Lekarska zachowała klimat starej Warszawy, oferując jednocześnie wszystkie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł39 m² 17 051,30 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje | 39 m | Oddzielna Kuchnia | Budynek z 3 Windami | Balkon Francuski | Osiedle Za Żelazną Bramą | Rondo onz | Doskonała Lokalizacja | Ochrona | Wygodny Dojazd do Centrum | Paczkomat |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodniaków

Warszawa,mazowieckie

7 400 zł140 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowe dwupoziomowe, klimatyzowane mieszkanie zlokalizowane w zielonej części Wawra, przy ul. Wodniaków 21g. Mieszkanie oddane do użytku w 2024 r. jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

918 000 zł60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2012 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Bolesława Prusa. W cenie mieszkania miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

3 990 zł54 m² 73,89 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na woli Doskonała lokalizacja | Bardzo dobrze skomunikowane | Bliskość galerii handlowych | Umeblowane | Na biuro lub do zamieszkania | Funkcjonalny rozkład *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł53 m² 14 231,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży trzy pokojowego mieszkanie o powierzchni 52,7 m , zlokalizowane przy ul. Płockiej 4 na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł38 m² 20 622,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie (z wymianą wszystkich instalacji) na 2. piętrze. Powierzchnia 38,26 mkw. Podczas remontu wymieniono instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, grzejniki na.