Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krechowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł20 m² 115 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana i wyposażona kawalerka położona Starym Żoliborzu z niepowtarzalnym widokiem na Skwer Lelewela. Są w niej pralka i lodówka, komoda, stół i krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pokoje/ 56 mkw Z tarasem i garażem przy Polu Mokotowskim, w prestiżowym osiedlu apartamentowym. Widne i funkcjonalne. Nadaje się zarówno na mieszkanie jak i na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł32 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie niemalże w samym Centrum Warszawy. Zlokalizowane na 11 piętrze w wyremontowanym budynku z 1986 roku na pograniczu Śródmieścia i Woli, przy ul.Żelaznej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł103 m² 18 374,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

We speak pl/en/ua/ru Idealne mieszkanie dla rodziny | 5 pokoi | wysoki standard | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

449 000 zł50 m² 9 057,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i słonecznego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49,57 m2, znajdującego się w niskim, odnowionym czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Grójec,mazowieckie

450 000 zł38 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu przytulne, 38-metrowe mieszkanie z dużym salonem połączonym z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką oraz przestronnym tarasem (ok. 8 m ). Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł79 m² 13 964,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,70m2 zlokalizowane na Mokotowie / Stegny. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz przytulnego, ciepłego mieszkania to oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnej części Pragi-Południe. Bliskość natury i piękne widoki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

598 500 zł38 m² 15 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 364 128 zł73 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 - pokojowy | Royal Residence Wilanów | Gotowy do odebrania Do sprzedaży luksusowy apartament o powierzchni 72,56 m na parterze w prestiżowej inwestycji Royal Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 41 m2, piętro 3/4 z windą, w apartamentowcu z 2015r., przy Al. Rzeczypospolitej, błonia Wilanowskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł50 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz trzypokojowego mieszkania, które znajduje sie w spokojnej części Bielan? Chcesz móc zaaranżować mieszkanie według własnej wizji i stworzyć idealne dla siebie miejsce do życia?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Złotej Wilgi

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesną kawalerkę z balkonem na Złotej Wilgi- apartament nr 1. Lokal składa się z : * dużego salonu z aneksem kuchennym * łazienki z prysznic * przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

556 000 zł29 m² 19 245,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Piękny obszar, zielone otoczenie, bliskość infrastruktury, liczne knajpki i kawiarnie sprawiają radość mieszkańcom, którzy mają wszystko na wyciągnięcie ręki. Szeroki dostęp do okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł36 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Saska Kępa, 2 pokoje, 36,50 m - ciche, dwustronne, jasne mieszkanie na parterze w niskiej zabudowie w kamienicy. Artystyczna atmosfera okolicy i Park Skaryszewski w zasięgu 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Warszawa,mazowieckie

724 900 zł41 m² 17 594,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 41,20 m usytuowane na 7 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 2002 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Człuchowska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł39 m² 15 386,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja Mieszkanie o powierzchni 38.93 m2, 1-pokojowe z dużą, częściowo otwartą na salon kuchnią, dużym tarasem z pięknym widokiem na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Warszawa,mazowieckie

2 710 zł38 m² 71,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 26.09.2025 ENGLISH VERSION BELOW Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 38 m z dużym balkonem, z którego rozpościera się widok na Park Moczydło. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Kobyłka,mazowieckie

828 000 zł83 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*** biuro ładna willa prezentuje*** rewelacyjna oferta! oaza ciszy I spokokoju na prestiżowym osiedlu Z cudownym klimatem jednorodzinnego domu W zamkniętej enklawie W sercu kobyłki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

725 650 zł51 m² 14 256,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne mieszkanie dla aktywnej rodziny z dziećmi, na granicy Bródna i Białołęki z dobrą komunikacją i blisko terenów zielonych 1 min - przystanek autobusowy 4 min - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Petöfiego

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł37 m² 102,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie 37m2, parter/6 z windą, w budynku z 2002r., przy ul. Sándora Petöfiego, bielany Wawrzyszew. Idealne dla singla/singielki lub pary. Dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prawdziwa gratka dla osób szukających niebanalnych wnętrz oraz miłośników Żoliborza, dzielnicy słynącej z niepowtarzalnej atmosfery. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł45 m² 15 483,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Twoje nowe miejsce na mapie miasta - komfort, cisza i przestrzeń do relaksu! Są mieszkania, które się ogląda, i takie, w których od razu widzisz siebie - z książką w ręku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł25 m² 120 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić kawalerkę w centrum stolicy! [english version below] Atuty mieszkanie świeżo po wykonanym remoncie w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

2 270 zł46 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym na warszawskiej Białołęce, przy ul. Książkowej 9C. Nieruchomość: powierzchnia 46,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 086 000 zł36 m² 29 893 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Avenue Estate prezentuje studio na sprzedaż w samym sercu Warszawy. Gotowe do wejścia! (english translation below) atuty Nowoczesny budynek z portiernią Doskonała lokalizacja i nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł34 m² 17 464 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalny klimat i funkcjonalność - 2 pokoje z balkonem i dużą piwnicą, ostatnie piętro! Są mieszkania, które po prostu czuć. To jedno z nich. Jest duża szansa, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

779 000 zł78 m² 10 038,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Warszawy i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł85 m² 11 619,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,20 m , położone na 4 piętrze w kameralnym bloku z 1993 roku. Niski, 4-piętrowy blok bez windy, zarządzany przez Spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Szkolna

Piaseczno,mazowieckie

460 000 zł30 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w miejscu, gdzie komfort spotyka się z wygodą codziennego życia. Mam przyjemność zaprezentować przytulne i doskonale zlokalizowane mieszkanie jednopokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radom,mazowieckie

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne nowe mieszkanie o pow. 51,99 m2 na na obrzeżach miasta Radomia przy ul. Listopadowej, usytuowane na pierwszym piętrze z windą w nowoczesnym, nowym czterokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzianowska

Radom,mazowieckie

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam dużą kawalarkę 36 m2 w bloku ul. Młodzianowska. Pełna własność kw. Cena do negocjacji. Mieszkanie to: * przestrony pokój * widna, wygodna, oddzielna kuchnia. * zabudowany nowymi szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

584 007 zł38 m² 15 380,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w zielonej części Warszawy Na sprzedaż mieszkania w kompleksie mieszkaniowym położonym na styku dzielnic Białołęka i Targówek. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

597 115 zł33 m² 18 094,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe - 32,28m2 + ogród 64m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z balkonami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na styku dzielnic Śródmieście, wola i Żoliborz - w pobliżu ch Arkadia i Klif. To idealne miejsce dla singla, pary lub dwóch niezależnych osób - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

6 200 zł85 m² 72,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie W kamienicy W sercu miasta Przy Varso Tower | Historyczna kamienica | Dizajnerskie meble | Widok na wieżowce | Winda | Idealne dla singla lub pary Chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł18 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Jasna kawalerka 18 m2 przy Racławickiej 142 z widokiem na zieleń, parkingiem dla mieszkańców i świetną komunikacją z Centrum, lotniskiem i Akademią Medyczną. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 374 zł61 m² 14 744 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 60,45m2 + balkon 6,5m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł76 m² 18 146 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe (możliwość łatwej aranżacji układu 4-pokojowego) na Woli, blisko ulicy Obozowej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 75,50 m2 składające się z: - jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

778 000 zł61 m² 12 660,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,45 m , przy ul. Białostockiej 24 - tuż obok Centrum Praskiego Koneser. To doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak.