Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

30 000 zł187 m² 160,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu penthouse na wynajem w kameralnym apartamentowcu w sercu Starego Mokotowa. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wyjątkowy, stylowy apartament o powierzchni 187.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł20 m² 126,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W cenie najmu tzw. Czynsz administracyjny! najem okazjonalny! Mieszkanie 1-pokojowe po generalnym remoncie, w bardzo dobrej lokalizacji na Żoliborzu, sady żoliborskie przy ulicy Broniewskiego, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł140 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę najmu wyjątkowego mieszkania w centrum Warszawy przy ulicy Wspólnej 50. Znajduje się w pięknej, odnowionej kamienicy z lat 30-tych XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł60 m² 13 173,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Warszawa / tarchomin / ul Mehoffera przy Myśliborskiej wchodzisz I mieszkasz! Mieszkanie 3- pokojowe z miejscem postojowym, komórką lokatorską i balkonem, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

940 716 zł53 m² 17 692 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Kłobucka. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 970 000 zł95 m² 20 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z balkonem w trzypiętrowej kamienicy wybudowanej z cegły w 1936 roku położonej na Starym Żoliborzu przy ulicy Mickiewicza, blisko placu Inwalidów (w sąsiedztwie ulic: gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł23 m² 18 695,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Informacje O mieszkaniu Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni 23 m składające się z pokoju z kuchnią, łazienki i przestronnego korytarza - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już, przytulne i funkcjonalnie urządzone mieszkanie w nowoczesnym budynku na warszawskim Żoliborzu. Osobna kuchnia i dwa oddzielne pokoje sprawdzą się zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

899 999 zł52 m² 17 308 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowiec inwestycyjny - 3 osobne pokoje + kuchnia + duży taras! Gotowe do najmu bez żadnych nakładów finansowych. - przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 343 961 zł76 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe - 76 m + balkon (dostępne również inne układy i metraże, zapytaj mnie o pełną ofertę) Warszawa - Wilanów To wyjątkowa propozycja dla osób, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Korczyńskiej na Sadybie. Mieszkanie jest położone na cichym osiedlu z dużą ilościa zieleni, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biechowska

Warszawa,mazowieckie

998 792 zł56 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Zawodzie. Budynek jest rodzaju: apartamentowiec. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł48 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż, wysokie i słoneczne 48 metrowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem odrębnej kuchni dużej sypialni łazienki korytarza do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie z dodatkowym pokojem pełniącym funkcję garderoby, z oddzielną kuchnią i balkonem, położone na Saskiej Kępie. Stan prawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z kuchni, sypialni, salonu, łazienki i przedpokoju. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 3 pokojowego na Bródnie. Mieszkanie po remoncie m.in. nowe sprzęty agd, kuchnia, panele. Miejsce parkingowe za szlabanem, balkon, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł46 m² 13 537,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja i budynek Warszawa, bemowo, ul. Wyki 2 piętro w 10-piętrowym bloku Duży publiczny parking przy budynku Świetna komunikacja: blisko tramwaje, autobusy, metro W okolicy: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Na Skarpie

Płock,mazowieckie

192 000 zł20 m² 9 552,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 20,1 m , położona na 1 piętrze w bloku przy ul. Na Skarpie 16 w Płocku. Dostępna od zaraz. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

3 250 zł30 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Kasprzaka 31a z balkonem | Akceptujemy zwierzęta Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ulicy Marcina Kasprzaka 31a o powierzchni 30 m2. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewierska

Warszawa,mazowieckie

1 940 000 zł66 m² 29 443 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w prestiżowej lokalizacji, które łączy nowoczesność, komfort i bliskość natury? To mieszkanie jest idealnym wyborem! Apartament usytuowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Inżynierska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł30 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Praga Północ dzielnica, która jeszcze kilka lat temu była bohaterką miejskich legend, dziś wyrasta na jedno z najbardziej pożądanych adresów w Warszawie. I właśnie tutaj, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

3 860 zł68 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m z dużą loggią, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jugosłowiańskiej 15 na Pradze Południe. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Park Franciszka Adolfa Achera

Warszawa,mazowieckie

426 816 zł22 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opis Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kameralną nieruchomość: kawalerkę, zlokalizowaną w spokojnej części Ursusa, tylko 3 min. pieszo od stacji pkp Ursus i od przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczerkowskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł60 m² 10 453 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne mieszkanie na osiedlu Kopernika w Grodzisku mazowieckim. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze kameralnego 3-pietrowego bloku przy osiedlowej, cichej uliczce Szczerkowskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł64 m² 16 744,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, usytuowanej w jednej z najcichszych i najbardziej urokliwych części Mokotowa - na Sadybie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

590 000 zł64 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż czteropokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , (dodatkowo dwie piwnice łącznie 14m ) położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Miasteczku Wilanów położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku przy Alei Rzeczypospolitej tuż obok Green Nero Caffé Nero oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 64 m , zlokalizowanego na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu smb Kabaty przy ul. Wańkowicza w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 248 000 zł73 m² 17 035,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Marzysz o porannym espresso z widokiem na ogród i spokojnych spacerach wśród zieleni? Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej, a zarazem cichej lokalizacji? Mamy coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę kawalerkę 25m2 - ul. Rembielińska 17, przy metrze Bródno - dojście do stacji w kilka minut (200m). Mieszkanie na 3. piętrze z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować do wynajęcia bardzo przyjemne, 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią , częściowo otwartą na pokój, z miejscem postojowym w hali garażowej, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł40 m² 17 527,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesny apartament z własnym ogródkiem i zadaszonym tarasem Pełen światła (zachodnia ekspozycja) i funkcjonalnie zaprojektowany. Otwarta przestrzeń dzienna daje poczucie swobody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-82 Mieszkanie w nowym budownictwie z windą, umeblowane i wyposażone! Oferta mieszkania dla osób bez zwierząt i ze stałym zatrudnieniem! Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

884 960 zł62 m² 14 285,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe + balkon 10,7m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 10 minut spacerek wkd 15 minut śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pandy

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł128 m² 38,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem duże, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i atrakcyjnych części Warszawy tuż przy Parku Szczęśliwickim (zaledwie 50 m od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszankowa

Legionowo,mazowieckie

750 000 zł63 m² 11 905 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne i gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogródkiem w segmencie z 2020 roku, położone w spokojnej części Legionowa - ul. Olszankowa. Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

789 845 zł50 m² 15 796,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 49,06m2 + balkon 10,5m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Julianów

Julianów,mazowieckie

675 331 zł57 m² 11 777,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 57m2 - 3 pokoje - widna kuchnia - ogródek 53m2 Mieszkania od 27m2 - 89m2 1-5 pokoi Ogródki do 100m2 Zakończenie budowy 12.2025r. Przykładowe ceny: 1 pokój 420571 zł 2 pokoje 513632zł 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Urbanistów

Piaseczno,mazowieckie

734 655 zł68 m² 10 851,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 4 pokoje I 2 łazienki I bez pcc! garaż za 10000zł! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dziatwy

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł54 m² 16 968 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego z aneksem kuchennym, tarasem i miejscem postojowym, w bardzo ładnym, zielonym i dobrze skomunikowanym miejscu warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł36 m² 22 651,90 zł/m²

 

Piętro:11/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Studio 1-pokojowe z widokiem na panoramę Warszawy. / mamy do sprzedaży podobne studio na 12 piętrze /. Warszawa Wola, ul. Łucka Nowoczesny, 30-piętrowy budynek z windą do garażu Doskonała.