Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kowieńska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Nowej Pradze Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

533 000 zł48 m² 11 150,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ciche mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze, w budynku z 2001 roku, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - ulicy Odkrytej. Osiedle zamknięte z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

685 000 zł112 m² 6 130,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wysoka jakość funkcjonalny układ pomieszczeń dwa miejsca postojowe Oferuję Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 69,19 m2 składający się z piętra oraz poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł38 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 38 m2, na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1965 roku przy ulicy Popiełuszki. W budynku znajdują się dwie windy. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 920 000 zł91 m² 21 045,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zachwycające mieszkanie o powierzchni 91,23 m z tarasem, położone na parterze. Salon urzeka otwartą przestrzenią i naturalnym światłem wpadającym przez panoramiczną ścianę okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Batorego 29 na Mokotowie, w pobliżu Politechniki i stacji metra. Nieruchomość Powierzchnia 53,6 m . Wysoki parter (0/10). Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł83 m² 19 247 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokojowy apartament 83,13 m? | bez prowizji Jeżeli szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację, komfort i nowoczesny standard ta oferta jest dla Ciebie. Tylko do końca września bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł17 m² 26 717,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Eng below Z przyjemnością prezentuję Państwu kompaktową i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,18 m , położoną na 1. piętrze w zadbanym budynku z windą. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

619 000 zł53 m² 11 701,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w centrum Legionowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł40 m² 27 659 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży 2-pokojowe umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

2 450 zł34 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W garażu W cenie najmu! dodatkowo czynsz administracyjny (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 550zł/m-c. Właściciel nie akceptuje zwierząt W lokalu. Atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł59 m² 79,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, doskonała lokalizacja na Górnym Mokotowie, przy ul. Rakowieckiej. Oferta idealna dla singla lub pary. Rozkład Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł37 m² 21 689,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opis nieruchomości krótko: warszawa | Wola | ul. Żelazna 34/38 | 36,7 m | 2 pokoje | salon z aneksem i wyspą | sypialnia | kącik do pracy w loggii | łazienka | duża garderoba |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

514 900 zł36 m² 14 302,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Zapraszam do komfortowego i stylowego mieszkania o powierzchni 35.5m2 w Pruszkowie po generalnym remoncie w 2022 roku, które zachwyca wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotopolska

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł55 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na 9. piętrze. Mieszkanie wymaga generalnego remontu. Jest rozkładowe, o ekspozycji okien północ-południe. Od północy znajdują się dwie sypialnie, od południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł72 m² 15 229,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe do zamieszkania na spokojnym osiedlu przy parku Z przyjemnością prezentuję Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 72,23 m2 usytuowane na parterze kameralnego budynku z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radom,mazowieckie

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 66 M2/ parter w 3 piętrowym bloku bloku/ liczne miejsca parkingowe. Mieszkanie godne uwagi, przestronne do lekkiego odświeżenia, 3 rozkładowe pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 150 zł34 m² 93,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Waliców

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł80 m² 175 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, przestronny apartament Z charkterem W mennica residence Ścisłe centrum miasta | Wnętrza według projektu architekta | 2 sypialnie | 2 łazienki | Siłownia dla mieszkańców *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł54 m² 16 785,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł76 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio, 76m mieszkanie, nowoczesne, mega komfortowe, doskonale nasłonecznione, 3 pokojowe, dwupoziomowe (wysokie, bez skosów), położone w ultra wygodnym miejscu komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

3 200 zł61 m² 52,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania z ogródkiem w dobrej lokalizacji. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. - świetna lokalizacja - spokojna okolica Segment środkowy o powierzchni 60,90 m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł67 m² 13 358 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Pradze-Północ Komunikacja: - przystanek autobusowy "szwedzka" - 3' pieszo, - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieniewicka

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł44 m² 18 275,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 43,5 m ul. Bieniewicka ( Żoliborz)z bardzo dobrym rozkładem , blisko metra w bardzo dobrej cenie! Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 898 000 zł95 m² 30 592,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, żoliborz, ul. Kaliny Jędrusik 1 Metraż: 94,73 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 2018 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 2 898 000 zł Czynsz: 1140 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy na Sadybie, blisko Jeziorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 715 922 zł78 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną na ostatnim piętrze kameralnego budynku z windą, zlokalizowanego w prestiżowej części Miasteczka Wilanów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

926 000 zł67 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja w sercu Józefosławia - ostatnie mieszkanie w sprzedaży! Prezentujemy 67,23 m doskonale zaprojektowanej przestrzeni, która łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł36 m² 19 922,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Na sprzedaż oferujemy dobrze doświetlone, gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł35 m² 22 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowiec inwestycyjny | 2-pak | 2pak | 2x kawalerka na 1 księdze wieczystej. Bezpośrednio. Bez prowizji. Oferta dotyczy zakupu mieszkania 35m2, podzielonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

672 000 zł47 m² 14 297,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Wyobraź sobie mieszkanie, które łączy wszystko, czego potrzebujesz: przestrzeń, świetny rozkład, idealne połączenia komunikacyjne i to w samym sercu Targówka. To mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowe mieszkanie na wynajem położone w Śródmieściu, na Muranowie przy ul. Nowolipki 12. Mieszkanie Mieszkanie jest położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żenczykowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 192 000 zł129 m² 16 992,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na bliskim Mokotowie, zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł58 m² 12 331,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul. Orląt Lwowskich. Blok 4-piętrowy z płyty bez windy wybudowany w 1978 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 980 000 zł152 m² 13 040,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Od dawna szukasz nieruchomości, która okaże się inwestycyjnym strzałem w 10-tkę? Nie musisz szukać dalej! To 6-lokalowe mieszkanie w budynku z cegły z 2003r. jest przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40m2, piętro 8/15 z windą, w budynku z 1972r. przy ul. ul. Granicznej, śródmieście Północne. Po generalnym remoncie, wygodne, kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł48 m² 15 300,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakończenie budowy: koniec 2025 roku Kup bez pcc, bez Prowizji, od dewelopera wyróżnik tego mieszkania? - możliwość wydzielenia osobnej kuchni- kuchnia miałaby wtedy ok.7m2 - możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł270 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal na wynajem na warszawskim Wilanowie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to lokal o powierzchni 270 m2. Lokal składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł36 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na 4 piętrze bez windy (niskie schody, dobra kondycja ;) - Sypialnia, salon z aneksem kuchennym i oknem w suficie - Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

728 659 zł30 m² 24 127,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mówimy po polsku/ we speak english/ мы говорим по русски oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł51 m² 17 431,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje 51m Wola Piękny widok na centrum Wprowadzenie Prezentujemy komfortowe, w pełni wyposażone, idealne dla rodziny - 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Alei Solidarności 161.