Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 598 ogłoszeń

599 000 zł90,76 m² 6 599,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwa lokale mieszkalne o łącznej powierzchni 90,76 m2. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszy piętrze w kamienicy położonej w centrum miasta, 200 m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł35,04 m² 19 121 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zamieszkaj od.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł46,23 m² 55,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz ciche mieszkanie dwupokojowe z dużą loggią oraz miejscem postojowym, znajdujące się w nowoczesnym budynku będącym częścią inwestycji "wiatraczna Residence" uznanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Raków | Nasienna | Apartamentowiec w kameralnej zabudowie. Apartament o powierzchni 100 m , 3 sypialnie, 2 łazienki, balkon i 1 miejsce garażowe. I piętro. Kameralny, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45,60 m² 64,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie z dużym tarasem na Gocławiu! Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu, idealne dla osób, które chcą mieszkać blisko zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 308 zł40,92 m² 80,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Taśmowej, na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość ma powierzchnię 41 mkw, znajduje się na parterze w strzeżonej całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 111 zł38 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2 pokoje, 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 100 zł43,80 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. Zakup bezpośrednio od dewelopera 0 % prowizji 0 % pcc odbiór kluczy - I Kw. 2026 roku Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,80 m2 na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 000 zł153,50 m² 8 306,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc (2%), bez prowizji Oferuję na sprzedaż 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej w Dawidach Bankowych (gm. Raszyn). Dom o powierzchni 153,5.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,70 m² 62,89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane na parterze budynku usługowo-mieszkalnego przy ul. Energetycznej 9 w Piasecznie. Lokal dostępny od końca.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Geodezyjnej na warszawskiej Białołęce. Lokal na drugim piętrze w budynku z roku 2009, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 455 000 zł92,65 m² 26 497,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów I - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 895 zł76,30 m² 22 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,3 m , zlokalizowane w klimatycznej, odnowionej kamienicy. Cztery balkony francuskie nadają wnętrzu charakteru, a sam układ daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł38,20 m² 16 753,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie obok ul. Czerskiej i ul. Gagarina. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze przy kameralnej uliczce co.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł62 m² 21 370,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na Marinie Mokotów przy ul. Rajska o powierzchni 58,5 m2 plus komórka lokatorska 3,5 m2 ( na tej samej kw co lokal mieszkalny). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł54,76 m² 20 982,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż elegancki, przestronny i jasny apartament, zlokalizowany w inwestycji Espace Wilanów, zapewniający komfort codziennego życia dla najbardziej wymagających klientów. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł117,30 m² 19 948,85 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż prestiżowy apartament w znakomitej lokalizacji, na Osiedlu Prezydenckim, przy Westfield Arkadia. Apartament z zapierającym dech widokiem, położony na wysokim piętrze, eskpozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

tel.   . -najem okazjonalny- Szukasz nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania w bloku niedaleko centrum miasta? Dobrze trafiłeś! Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, bardzo zadbane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią (z małym oknem). Lokal jest czysty, dobrze utrzymany i gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania z osobną kuchnią. To wymarzone miejsce dla miłośników gotowania. Nowa zabudowa kuchenna, duża lodówka side by side, kącik.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł95,90 m² 39 624,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w wyjątkowej kamienicy z 1936 r. z windą całkowicie zrewitalizowanej przez Landeskrone. Miejsce dla osób ceniących elegancję, oryginalność oraz luksus. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł55,04 m² 14 898,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż widne, ciche i nowoczesne, trzy pokojowe mieszkanie na Białołęce. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł72,40 m² 9 102,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Położone na osiedlu Wschód ładne i duże mieszkanie do zamieszkania. Mieszkanie trzypokojowe (ok 22+12+10m) z kuchnią, łazienką i osobnym wc. Dodatkowo widna garderoba i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł121,27 m² 11 049,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez dodatkowych opłat i prowizji! Mieszkanie w stanie deweloperskim oddane do użytku w przyszłym roku (III kwartał 2026). Nowoczesny segment skrajny z ogródkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,24 m² 17 370,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Doskonałe miejsce Pragi Południe - osiedle Kamionek. Piękna, zielona okolica - do Parku Skaryszewskiego i Jeziorka Kamionkowskiego 1 min na piechotę. Fabryka Wedla w pobliżu. Z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł96 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy komfortowy apartament przy ul. Sarmackiej 28 w Miasteczku Wilanów o powierzchni 96 m2, z dwoma dużymi loggiami i ogrodem zimowym, z którego można korzystać również.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45,22 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie (45,22 m ) zlokalizowane na Pradze-Południe, przy ul. Umińskiego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze budynku z 2024 roku, wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł47,60 m² 13 760,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m zlokalizowane na warszawskim Służewiu przy ul. Elsnera. Nieruchomość znajduje się w bardzo zadbanym budynku położonym wśród.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem komfort w centrum miasta! Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: ul. Kilińskiego ścisłe centrum, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane przy Parku Moczydło na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu wola/koło. Układ mieszkania: dwa oddzielne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Opis: absolutnie wyjątkowy niepowtarzalny apartament o powierzchni 209 m2 z pięknym przestronnym tarasem 84 m2 i trzema balkonami z zadbaną zielenią. Można tu oglądać wschody.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł41,28 m² 10 780,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż prestiżowe mieszkanie w nowym budownictwie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście, przy ulicy Jana Pawła II w Pułtusku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36 m² 18 055,56 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 9 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38 m² 15 526,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł68,60 m² 13 061,22 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,6 m , położone w doskonałej lokalizacji w Piasecznie, przy ul. Jarząbka. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczny 4 pokojowy apartament na Mokotowie Pod Skocznią przy ulicy Jaśminowej. Bardzo ładny i funkcjonalny apartament o powierzchni 160 m2. Jasny, przestronny, wykończony ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,32 m² 54,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W tym mieszkaniu brakuje tylko mieszkańców i ich rzeczy. Reszta jest! mieszkanie Niespełna 50m2 mieszkanie w centrum miasta to niesamowita wygoda, a czasami też i prestiż. Te 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne i wysokie mieszkanie w małej kamieniczce na Sadybie. Wspaniała cicha lokalizacja, ale jednocześnie blisko do tramwaju i autobusu, kilka minut pieszo do najbliższych.

Szczegóły ogłoszenia

1 885 000 zł73,80 m² 25 542,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż 74 m mieszkanie w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie mieszkanie składa się Z: salonu z kominkiem dużej supialni kuchni łazienki obłędnego okrągłego foyer.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł51,60 m² 16 996,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne mieszkanie na Woli w kamienicy z 1955 roku z windą 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.6m2 przy ul. Wolskiej składające się z: przedpokoju (7.30m2) Sypialni (12.95m2) Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 865 000 zł98,50 m² 18 934,01 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mdp prezentuje Wyjątkowy 4-pokojowy Apartament do własnej aranżacji! Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania, które możesz wykończyć i zaaranżować dokładnie tak, jak chcesz - ta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij