Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 600 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł18 m² 138,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępną od zaraz przytulną kawalerkę o pow. 18,02 m2 w znakomitej lokalizacji, ścisłe Śródmieście ul. Hoża róg z Emilii Plater. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł52 m² 23 077 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego z dużym tarasem przy ulicy Jugosłowiańskiej na Gocławiu. Atuty w punktach: - mieszkanie w głębi osiedla, - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

1 528 000 zł85 m² 17 997,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84,9 m , położone w zacisznej części Powiśla - przy ul. Okrąg 4. Atuty przestronne 84,9 m z funkcjonalnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 57m2 z oddzielną kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie bardzo ciche, okna wychodzą na wewnętrzny dziedziniec. Całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł44 m² 16 904,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze zadbanego budynku z 2003 roku. Zarówno niniejszy lokal jak i osiedle, na którym się znajduje, zostały wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł36 m² 22 638,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Stary żoliborz - dla wielbicieli żoliborskich klimatów. Metro Plac Wilsona - około 500 metrów. Dwupokojowe, jasne mieszkanie (36 mkw) na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy z 1931 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł48 m² 12 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyobraź sobie poranki przy filiżance kawy w kuchni z oknem, gdzie wpadają pierwsze promienie słońca. Popołudnia spędzone w przestronnym salonie z balkonem, skąd roztacza się widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł31 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania na wynajem przy ulicy Siedmiogrodzkiej 7 w inwestycji Art Deco. Atuty: - niesamowity widok z 9-ego piętra na panoramę Warszawy, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania dwupokojowego mieszkania przy ul Rudnickiego na warszawskich Bielanach. Nieruchomość ma 61 mkw i znajduje się na 9 piętrze w budynku 9 piętrowym. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

**zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, loggią i dużą łazienką - Ursus** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł48 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - na Saskiej Kępie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł58 m² 16 434,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie, które dają poczucie przestrzeni i swobody - z okien widać tętniące życiem miasto, a jednocześnie wewnątrz znajdziemy układ, który odpowiada zarówno rodzinom, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

615 000 zł53 m² 11 647,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

615 000 zł | sprzedaż | 52,8 m2 | 2 pokoje | julianowska | piaseczno Wirtualny spacer: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Piaseczno, ul. Julianowska Na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł50 m² 13 792,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

: jasne, ciche i przestronne mieszkanie na zielonym osiedlu : Doskonałe dla pary lub jako inwestycja. Przestronne, gotowe do wejścia i z fenomenalnym tarasem. Doskonale doświetlone, na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 067 000 zł74 m² 14 497,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piaseczno (800m do pkp!) | Mieszkanie 3 Pokoje | Gotowe do Wprowadzenia - Projekt Architekta! Opis: szukasz perfekcyjnie urządzonego i funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To jest to!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł48 m² 15 282,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze bardzo zadbanego budynku z 2003 roku. Zarówno niniejszy lokal jak i osiedle, na którym się znajduje, zostały wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł42 m² 23 214,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Brwinów,mazowieckie

698 000 zł60 m² 11 575,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Brwinowie, o pow. 60,3 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, z ekspozycją okien na 3 strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł47 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Kochanowskiego 14a na warszawskich Bielanach, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w budynku z 2007 roku przy ulicy Dębickiej. Lokal ma pow. 48,82 m2 i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piaseczno,mazowieckie

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie o pow. 51 m2, z dużym ogrodem To wyjątkowa oferta mieszkania z dużym ogrodem, usytuowanego na pierwszym piętrze w 3-piętrowym budynku (do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrowoja

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Praga Południe Ul. Dobrowoja Cena: 3000zł + 700zł (czynsz administracyjny) + media W cenie internet światłowody oraz miejsce postojowe pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł94 m² 14 320,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z tarasem na sprzedaż Warszawa Gocław, 94,2 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,2 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wandy

Warszawa,mazowieckie

800 239 zł30 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę na Saskiej Kępie. (English below) Prezentujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe, położone w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dodatkowo czynsz administracyjny (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 520pln/m-c. Eleganckie, nowoczesne, 31m2, studio na bemowie. Ul. Szeligowska. Apartamentowiec z całodobową ochroną. Ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł35 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel.: Kawalerka 35m2 z przestronnym balkonem - idealna dla singla lub inwestora! Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla dwóch niezależnych osób ale także dla rodziny czy pary. Mieszkanie w trakcie malowania, drobnego remontu i wymiany wszystkich mebli , do przejęcia po 11/11/25. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu, do wynajęcia przestronną, dużą kawalerka 33 m + 10,5 m2 taras, usytuowana na parterze od strony cichego patia, w nowoczesnej inwestycji przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Połczyńska

Warszawa,mazowieckie

599 900 zł30 m² 19 727,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowa kawalerka o powierzchni 30,41 m2, położona na rogu ul. Połczyńskiej i Powstańców Śląskich. Budynek nowy, oddany do użytkowania w 2025 r. Opis Ponadstandardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz mieszkania w wyjątkowo dobrej lokalizacji, położonego na nowoczesnym, cichym, zielonym osiedlu na pograniczu Saskiej Kępy i Gocławia - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł37 m² 22 186,60 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wola, w części Młynów, w odległości 3.39km od centrum miasta. Mieszkanie ma powierzchnię 37,41 m2, położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł45 m² 15 521,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Mieszkanie - salon, 16,1 m2 - sypialnia, 12,7 m2 - kuchnia, 7,2 m2 - łazienka, 2,2 m2 - hol, 5,9 m2 Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

2 820 zł37 m² 75,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sierakowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowy, stylowy apartament w nowej inwestycji Port Praski port praski | sierakowskiego | praga | stylowy apartament | W pełni wyposażony | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie, jeszcze nikt W nim nie mieszkał; wszystko nowe! Świetne miejsce Bemowa; ul. Lazurowa przy Człuchowskiej; nowa inwestycja Metro Zachód bardzo dobrze skomunikowana z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m , zlokalizowany w prestiżowym kompleksie apartamentowym moduo House Mokotów, przy ul. Cybernetyki 4a na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Otwocka

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł38 m² 18 815,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż prowadzę bezpośrednio, dlatego uprzejmie proszę biura i agencje nieruchomości o nienawiązywanie kontaktu w sprawie pośrednictwa. Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 45M2, 2 pokoje,W pełni umeblowane, wysoki standard, garaż, kabaty Budynek: inwestycja rytm kompleks budynków mieszkalnych oddany do użytku w 2023 roku. Przyjaźnie zaprojektowane otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł48 m² 18 553 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje, 48 m2 z garaże podziemnym i komórka lokatorską 12 m2 nieopodal Pałacu w Wilanowie. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkania o powierzchni prawie 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 240 000 zł59 m² 20 949,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 59,15 m | Jana Kazimierza | Wola - komfort i wysoki standard w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy Westate Wola prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

580 000 zł39 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Słoneczne, gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w okolicach ul. Promiennej, okólnej oraz Bandurskiego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij