Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Piotra Szembeka

Warszawa,mazowieckie

434 300 zł22 m² 21 062,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z balkonem, plac Szembeka, warszawa (praga Południe). Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie komfort, styl i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 -pokojowe o pow. 32 m2 znajdujące się na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z sypialni, pokoju z wyposażonym aneksem kuchennym i małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rapackiego

Radom,mazowieckie

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesny, stylowo wykończony apartament dwupoziomowy o powierzchni 120m2 położony na czwartym piętrze apartamentowca na osiedlu Magnolia (gołębiów II). Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł27 m² 15 348 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część Szmulowizny. W 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł40 m² 22 148,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy | Metro 3 min | Krucza 51, śródmieście-Północne Lokalizacja: warszawa, śródmieście - ul. Krucza 51 Powierzchnia: 40,5 m Cena: 897 000 zł Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł42 m² 13 195,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Złap Bielany za okno! Jasne mieszkanie z potencjałem idealne dla rodziny, inwestora lub. przyszłego studenta awf Są miejsca, które mają to coś. I nie mówimy tu o urokliwej kawiarni za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł112 m² 21 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 112,5 m , położony w prestiżowej inwestycji Słoneczny Stok przy Al. Stanów Zjednoczonych, na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł92 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ekskluzywny apartament z 2 sypialniami w prestiżowej Rezydencji Warecka Budynek: rezydencja Warecka to jedna z najbardziej renomowanych lokalizacji w sercu stołecznego Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Jabłonna,mazowieckie

390 000 zł29 m² 13 448 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Sadowej na Jabłonnie. Mieszkanie ciche, 500 metrów od przystanku autobusowego "jabłonna Królewska" oraz tuż przy centrum handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł65 m² 23 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie W sercu warszawy Z widokiem na pałac kultury Widok na Pałac Kultury | Świeżo po remoncie | Klimatyzacja | W centrum Warszawy ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczela

Płock,mazowieckie

379 000 zł43 m² 8 834,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne mieszkanie przy skrzyżowaniu ul. Pszczelej i Miodowej w Płocku 42,9 m funkcjonalności! Wygodny salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł97 m² 134,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

We also speak ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! ekskluzywny apartament W prestiżowej inwestycji bohema - nowa praga. Nowoczesna forma | Funkcjonalność | 4 pokoje | 2 łazienki | Scandi design |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł47 m² 19 361,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Warszawa Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 47 m2 | 2 pokoje | balkon | piwnica | 7 piętro z windą | 1977r. | stan mieszkania: po remoncie Mieszkanie 47m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł54 m² 13 334,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zamieszkaj od zaraz w miejscu, gdzie komfort spotyka świetną lokalizację. Oto przestrzeń stworzona dla tych, którzy szukają mieszkania gotowego do własnej aranżacji i wygodnego życia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koprowskiego

Warszawa,mazowieckie

920 465 zł61 m² 15 057,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим по русски oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł47 m² 18 973 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opis nieruchomości krótko: stary Żoliborz, ul. Promyka 5, między Kępą Potocką i Parkiem Żeromskiego | mieszkanie o powierzchni 46,91 m | 3 pokoje + aneks kuchenny + łazienka + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie 40 m2z dwoma oddzielnymi pokojami, oddzielną kuchnią i balkonem. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Malawskiego, blisko Metro! Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł48 m² 15 612,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Nieruchomość zlokalizowana na Warszawskim Muranowie przy ul. Nowolipki 27. Wokół dużo zieleni, cisza i spokój. Mieszkanie o powierzchni 48,36m sprawia wrażenie większego, rozkładowe dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł47 m² 15 530 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Natolinie do zamieszkania 10min pieszo do Metra Natolin Niski kameralny blok drugie piętro z trzech Ekspozycja wschodnio-południowa Balkon 6 m Piwnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 224 080 zł56 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wygodne i prawdziwie przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m2. mieszkanie dwustronne, salon skierowany na zachód, sypialnia na wschód. Salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł39 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne własnościowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 z małą piwnicą. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Znajduje się na 9-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raszyńska

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł71 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Ochoty 71 m Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiamy komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł85 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferuję piękne mieszkanie niedaleko metra Urysnów. Mieszkanie pierwotnie miało 4 pokoje , została wyburzona ściana która powiększyła salon. Ściana w każdej chwili jest do przywrócenia dając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł113 m² 88,50 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 113m2, 3 pokoje, 2 miejsca w garażu podziemnym, kępa Potocka, barszczewska Budynek: inwestycja Barszczewska 6 apartamentowiec o wysokim standardzie wykończenia. Mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł25 m² 24 028,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 24,97 m , położoną na 7. piętrze budynku w samym sercu Warszawy - przy ul. Pańskiej. To wyjątkowa propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 i wysokości 2,5 m + balkon + 4,5 m2 komórka piwniczna. Mieszkanie znajduję się w budynku 100 m od Parku Sady Żoliborskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suligowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł68 m² 18 367,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy, zlokalizowanej w Śródmieściu (ujazdów), w sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego! Kamienica jest dość kameralna, jednoklatkowa, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

35 000 zł182 m² 192,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu elegancki apartament na wynajem w prestiżowej lokalizacji na ul. Emilii Plater. Nieruchomość Nieruchomość o powierzchni 182 m2 to dwupoziomowy apartament mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe Z oddzielną widną kuchnią, balkonem I piwnicą w bardzo dobrej lokalizacji; żoliborz, ul. Broniewskiego, w pobliżu ulicy Krasińskiego. Najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topograficzna

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł90 m² 11 055,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Rembertowie. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 90 m2 składa się z: - salonu o powierzchni: 21,49 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,mazowieckie

1 695 000 zł92 m² 18 423,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Tylko U nas! Zapraszam przez 7 dni w tygodniu! Klimat domu, cicha, spokojna i pełna zieleni okolica domów w zabudowie szeregowej oraz osiedli niskich budynków. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

648 839 zł46 m² 14 222,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje na Pradze Północ Ostatnie wolne mieszkania - Nie czekaj, zadzwoń i umów się na spotkanie. Bezpłatnie porównaj oferty w interesujących Cię miejscach. 0% Prowizji 0% pcc Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł35 m² 17 543,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Świetna lokalizacja, mieszkanie z dużym potencjałem ale do remontu i re aranżacji. Duży pokój dzienny z wnęką na duże łóżko i duża kuchnia z oknem. Okna pcv, ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł35 m² 82,93 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Promyka 1 na warszawskim Żoliborzu. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy cenią nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł40 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie dwustronne z balkonem - ul. Jana Olbrachta , Warszawa (wola) Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 39,58 m , położone na 2. piętrze niskiego, 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane przy ul. Kaliny Jędrusik na Żoliborzu. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 4 -piętrowym budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł51 m² 92,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 8 października! Na wynajem elegancki, słoneczny apartament usytuowany na 5 piętrze w 7-piętrowym w prestiżowym, nowoczesnym budynku z 2010 r. w centrum Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe 38 m duży balkon, zieleń, parking, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferuję komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł44 m² 15 663,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Są miejsca, które łączą w sobie komfort codziennego życia z spokojem osiedlowego rytmu. Takie właśnie jest to mieszkanie - przestronne, jasne i funkcjonalne, z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł36 m² 17 260,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Ochota dobrze skomunikowane z resztą miasta - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe. Spacerem na Warszawski Uniwersytet Medyczny.