dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

929 843 zł62 m² 14 997,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , ze sporym balkonem, zlokalizowane przy ul. Dzielnej w dzielnicy Wola w Warszawie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja! Cena do negocjacji! Atrakcyjne , gotowe do wprowadzenia M-3 z ogródkiem W-wa Białołęka -brzeziny 2 pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na parterze z ogródkiem. Budynek 10-letni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł47 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nieruchomość idealna na inwestycję. Do sprzedaży słoneczne 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 47m2 na Bródnie przy ul. Toruńskiej idealne dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembrandta

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł47 m² 20 547,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 47,45 m zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego osiedla Amsterdam - jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Targówka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

2 755 596 zł86 m² 32 116,50 zł/m²

 

Piętro:25/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak en I pl I ru I ua Luksusowe apartamenty w biznesowym centrum Warszawy już gotowe do odbioru! Prestiżowy kompleks mieszkalny na Woli, zaledwie 200 metrów od stacji metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł57 m² 13 859,70 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą addom Tylko sprzedaż bezpośrednia - mam już wybrane biuro pośrednictwa- dziękuję za wszystkie życzliwe telefony z chęcią pomocy. Doskonała lokalizacja -blisko Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 118 476 zł57 m² 19 461,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Obsługi Inwestycji i Sprzedaży oferta bez prowizji. Zakup bezpośrednio z rynku pierwotnego! 0 % pcc! nowa pula mieszkań! przestronne tarasy lub balkony! W ofercie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce- tarchomin. Cicha i spokojna okolica. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem Ożarów Mazowiecki, 50 m Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m w niskim bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

674 000 zł32 m² 20 873,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie usytuowane na parterze w budynku apartamentowym z 2019 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie- osiedle Mozaika. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Siedlce,mazowieckie

422 802 zł38 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko u Nas. Na sprzedaż ładne i rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Ul. Rakowiecka w Siedlcach w bloku z 2020 roku. Nieruchomość ma blisko 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł47 m² 19 762 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Warszawa / stare włochy / Osiedle Zielone Aleje 3- pokoje, 48m2, dwustronne, położone na pierwszym piętrze - wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Idealne dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pavarottiego

Warszawa,mazowieckie

1 059 000 zł67 m² 15 806 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie w Miasteczku Greenwood idealne dla rodziny i osób aktywnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

634 000 zł42 m² 15 186 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. nowoczesne osiedle z ekologicznymi rozwiązaniami fotowoltaiczne ławki multimedialne, stacja ładowania samochodów elektrycznych strefa relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł63 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zielone i spokojne oraz bezpieczne -monitoring, ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkoły Orląt

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż ustawne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na spokojnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Szkoły Orląt 1 na Warszawskim Gocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 272 765 zł70 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i balkonem na zielonym Mokotowie. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o doskonałym układzie. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

838 000 zł97 m² 8 639,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania w Markach ul. Kosynierów: największe atuty nieruchomości to: - powierzchnia w księdze wieczystej 61,8 m2, po podłodze 97 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł56 m² 24 642,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze, przestronne, bardzo ustawne i ciche pomimo centralnej lokalizacji. Dwustronna ekspozycja wschód-zachód, nietypowy w śródmieściu widok na podwórka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

3 100 194 zł142 m² 21 909,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mówimy po polsku/ we speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:suterena/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Dwu lokalowe mieszkanie inwestycyjne - 65,10 m mokotów, ul. Ksawerów Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 66m podzielony na dwa niezależne mieszkania- idealna propozycja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwarlikowska

Radom,mazowieckie

429 000 zł86 m² 4 988,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie radomskiego rynku, u zbiegu ulic Szwarlikowskiej Reja oraz Wolność. Położone jest na 2 piętrze niskiego bloku świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Serock

Serock,mazowieckie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 45 m z bezpośrednim dostępem do Narwi Serock Wyjątkowa okazja dla osób szukających mieszkania nad wodą z pełną infrastrukturą rekreacyjną i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł85 m² 13 967,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Umowa przedwstępna Doskonale usytuowane dwustronne, czteropokojowe mieszkanie w bardzo poszukiwanej przez klientów lokalizacji tj. na kameralnym i cichym osiedlu na Natolinie. Niska zabudowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

809 000 zł72 m² 11 236,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w swoim wymarzonym mieszkaniu! Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy lesie! Odkryj funkcjonalne, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

556 000 zł34 m² 16 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Białołęka ul. Skarbka z Gór > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy i punkty usługowe > 2 szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł37 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku zlat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Cypriana Kamila Norwida. Budynek w otoczeniu zieleni, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

763 000 zł42 m² 17 995,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1999 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Na powierzchnię mieszkania składa się: -oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł37 m² 15 810,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1974 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono Mieszkanie po kapitalnym remoncie: -wymieniona kompletna instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bracławska

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł56 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Najważniejsze cechy mieszkania i lokalizacji: doskonała komunikacja: 15 minut komunikacją miejską do stacji Metro Politechnika. W promieniu 5 minut znajduje się pełna infrastruktura: żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł28 m² 23 674,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Bloku po ociepleniu i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

517 000 zł39 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 15 piętrze przy ul. Mickiewicza 72, w sercu zielonego Żoliborza. Lokal wyróżnia się niezwykle atrakcyjnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

692 000 zł46 m² 14 978 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentowane 2-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 46,20 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym 23,49 m2, - sypialnia 12,38 m2, - łazienka 4,39 m2, - przedpokój 5,96 m2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł46 m² 19 758,20 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Prezentujemy 2-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m , zlokalizowane przy ul. Sikorskiego 9C w dzielnicy Mokotów w Warszawie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł42 m² 19 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta komfortowego mieszkania 2-pokojowego - 42,5 m przy powstającej stacji metra Chrzanów Lokalizacja - doskonała komunikacja i pełna infrastruktura Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 240 000 zł62 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży ciche, dwustronne , 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Miasteczku Wilanów, przy ul. Klimczaka na drugim piętrze trzypiętrowego apartamentowca. Lokal dwustronny, widny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł38 m² 17 840 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Czerniakowska Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Warszawy - na Mokotowie, przy ul.