dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

Rynek pierwotny

695 000 zł97,70 m² 7 113,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Warszawy? W Teresinie powstaje kameralna inwestycja - cztery nowoczesne segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł108 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie. Ulica Uznamska, targówek, osiedle Róża Wiatrów (wybudowane w 2010 roku przez Dom Development). Osiedle z ochroną i kontrolą dostępu. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 459 000 zł124,23 m² 11 744,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Stan deweloperski, bez prowizji, bez pcc Nowa inwestycja w trakcie realizacji: nieruchomość znajduje się blisko granicy z Warszawą (około 1 km). Deweloper jest lokalną firmą, która działa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 476 000 zł65,60 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NU2 Warszawa Wola | Skanska | 3 pokoje, 65,6 m kw., balkon 10,92 m kw. Wola zmieniła się nie do poznania i to właśnie tutaj, przy ul. Kolejowej, skanska wybudowała osiedle, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60,01 m² 12 664,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w nowym budownictwie położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku w Sulejówku przy ulicy Kasztanowej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50,24 m² 16 918,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, brak ograniczonych praw rzeczowych (hipotek, służebności, dożywocia) w działach III i IV. Apartamentowiec z windą z 2020 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44,10 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż ciche mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na Bielanach Wrzeciono przy ul. Marymonckiej 125. Mieszkanie jest wręcz idealne zarówno dla osób szukających mieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł50 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

2 595 000 zł61,55 m² 42 160,84 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesność, komfort i lokalizacja w samym sercu Warszawy. Ten apartament o powierzchni 61,55 m2 znajduje się na 10. piętrze inwestycji Towarowa Towers, jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 816 zł102,44 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 402 (dwupoziomowy: 63,01 m + 43,57 m ) , balkon: 7,75 m, cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00.

Szczegóły ogłoszenia

1 487 000 zł76,42 m² 19 458,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Są adresy, które mówią same za siebie. ul. Mała 2 w Konstancinie-Jeziornie to właśnie jedno z tych miejsc - synonim prestiżu, ciszy i jakości życia na najwyższym poziomie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 000 zł9 961 m² 381,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 9961 m , zlokalizowana w zielonej części Jabłonny, przy ul. Przylesie, w sąsiedztwie lasu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 361 850 zł71,68 m² 18 999,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,68 m z tarasem o powierzchni 17,16 m , położone na 2 piętrze w kameralnym ogrodzonym budynku (bez windy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48 m² 12 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferuję do kupienia bardzo nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze w bloku z windą na osiedlu Staszica w Pruszkowie! Lokal o powierzchni 48 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu przy Parku Lelewela przy ul. Krechowieckiej. Powierzchnia 51m2, wysokość 2,8m. Bardzo słoneczne, okna na wschód i południe.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł61,89 m² 16 141,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego na kameralnym osiedlu Verde przy ul. Chrościckiego 89D w spokojnej części Warszawy, na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł56,82 m² 5 790,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Radomiu osiedle zbożowa Promocja Wiosenna: mieszkanie z miejscem postojowym w cenie 329.000 zł 0% prowizji od kupującego! Brak opłaty 2% PCC u notariusza.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł82,07 m² 14 499,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja!szanowni Państwo zapraszam na prezentację mieszkania pięciopokojowego o wysokości 370cm na zielonej Ochocie w części Szczęśliwice Dzielnica przepełniona zielenią i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł158 m² 8 101,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szukasz połączenia przestronności domu z wygodą mieszkania? To 5-pokojowe lokum przy ul. Kiersnowskiego to idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących styl slow life w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,30 m² 11 780,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament w Wyszkowie Na blisko 50 m2 składa się: - przestronny jasny salon z aneksem kuchennym - 1 pokój dziecięcy - 1 pokój/sypialnia - 1 łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 664 zł42,91 m² 20 570,12 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania od dewelopera (bez podatku pcc) dwupokojowy apartament o powierzchni 42,91 m2 na warszawskim Mokotowie, w pobliżu Galerii Mokotów. Apartament składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł76 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Wyszkowa Dwupoziomowy układ i przestronność mieszkania nadają mu wyjątkowy charakter. Na 76 m2 składa się: pierwszy poziom - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26,40 m² 22 348,48 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 26.40 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 804 zł25,64 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł45,91 m² 20 257,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Emilii Plater. Świetna oferta dla inwestorów - mieszkanie idealne na wynajem. Mieszkanie Mieszkanie jednostronne o pow. 45,9 m2, 3 pokoje, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 318 zł112,86 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 401 (dwupoziomowy: 68,08 m + 48,74 m ) , balkon: 8,58 m, cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł63,94 m² 12 668,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 207, balkon: 6,10 m, cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za m2 komórki lokatorskiej:.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł49 m² 16 020,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, przy ul. Bełdan 5. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł52,18 m² 13 395,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

52M2 / 2 pokoje / kameralny budynek / bezpośrednio od dewelopera / bez pcc / wawer międzylesie budynek Zwoleńska 90C to nowoczesny, kameralny budynek wielorodzinny z windą o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 320 zł53,86 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Rembertów o powierzchni 55,42 m Zakup mieszkania nie wymaga pozwolenia od mswia dla obcokrajowców! W tej inwestycji pośiadamy równierż inne.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28,10 m² 21 886,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Na sprzedaż wyjątkowa, niezwykle jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 28,1 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy na Muranowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47,90 m² 16 492,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 47.90 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,56 m² 14 459,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 000 zł52,97 m² 17 991,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2/3-pokojowe mieszkanie 52,97 m | ul. Heweliusza | Warszawa Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,97 m zlokalizowanego przy ul. Heweliusza.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł80,69 m² 11 959,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie z kominkiem o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w ścisłym centrum Pruszkowa, w miejscu, które łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

679 999 zł32,25 m² 21 085,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Standard mieszkania : Mam do zaoferowania kawalerkę z możliwością wydzielenia przestrzeni na pełnowymiarowe łóżko. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49 m² 16 306,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie! nrożne słoneczne Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy wola/nowolipki.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł82,20 m² 14 111,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Warszawa | Targówek | ul. Geodezyjna 84 Na sprzedaż elegancki, przestronny apartament zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu z 2010 roku, przy ul. Geodezyjnej 84 na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 840 zł30,22 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. Stylowe lobby. Wysokiej klasy restauracja. Do tego ponad 200-metrowa strefa coworkingu. Najnowsza inwestycja na warszawskiej Woli, to idealny produkt inwestycyjny. 333 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł67,17 m² 8 917,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń kiedy masz czas - pracuję również wieczorami i w weekendy Nowoczesne, kameralne osiedle położone w zielonej i spokojnej części Błonie. To propozycja dla osób, które szukają.