dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł31 m² 21 664 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Prezentuję Państwu wyjątkowe, przytulne M2 w eleganckiej, zadbanej kamienicy z 1950 roku znajdującej się w prestiżowej części Śródmieścia na Muranowie, w pobliżu Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł47 m² 18 987,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Chciałbym Państwu przedstawić najnowszą ofertę naszego biura. Jest nią oferta sprzedaży, 2 pokojowego, 2 stronnego, mieszkania przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł28 m² 17 821,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o powierzchni 28 m , usytuowane na 8. piętrze w budynku z windą, zlokalizowane w dzielnicy koło/wola. Standard wykończenia: po remoncie, gotowe do zamieszkania Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radom

Radom,mazowieckie

199 000 zł32 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalna kawalerka 32 m z potencjałem na 2 pokoje w Radomiu, osiedle Śródmieście - Idealna na start, pod inwestycję lub adaptację! Szukasz wygodnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł49 m² 13 675 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przyjemne mieszkanie gotowe do wprowadzenia przy placu Hallera mieszkanie Mieszkanie składa się z przestronnego salonu (17,5m2), oddzielnej widnej kuchni (7,9m2), ustawnej sypialni (14,6m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działkowa

Parzniew,mazowieckie

1 099 000 zł92 m² 11 945,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 100m2 ( 92 m2 powierzchni użytkowej) w doskonałej lokalizacji. ul. Działkowa to pogranicze Parzniewa oraz Pruszkowa. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

2 129 000 zł93 m² 22 892,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowy Apartament Wilanów, ul. Rzeczypospolitej Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 93 m , położone w budynku z 2011 roku, w prestiżowej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Argentyńska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł51 m² 22 549 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie - komfort, prestiż i świetna lokalizacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu designerskie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł59 m² 15 915 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, narożne mieszkanie o wysokim standardzie z przestronnym 24 m tarasem i pięknym widokiem na zachody słońca. Położone w zadbanym apartamentowcu z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

809 064 zł59 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mówimy po polsku/ we speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze w budynku z 2000 roku w pobliżu parku niedaleko ulicy Wiatracznej. Mieszkanie o powierzchni 45,6m2 posiada 2 balkony z nimi powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

650 000 zł57 m² 11 437,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,83 m , położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

690 000 zł56 m² 12 321,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, 2 pokoje mieszkanie (z garderobą i balkonem) o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą przy ul. Piłsudskiego 107. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 493 000 zł75 m² 19 801,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy | Widok na Pałac Kultury | Śródmieście Na sprzedaż unikalne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1912 roku przy Alejach Jerozolimskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

515 000 zł47 m² 10 957,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania - powierzchnia 47m2 - o doskonałym układzie i dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł36 m² 15 527,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie w ceglanej kamienicy z 1958 r. przy ul. Dickensa 34 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł62 m² 18 617,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 63 m z tarasem i ogrodem - widok na zieleń, cisza i spokój Na sprzedaż przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł53 m² 18 660 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej 3 - pokojowej, cichej i funkcjonalnej nieruchomości z widokiem na zieleń po generalnym remoncie, stylowo zaaranżowanej, emanującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł45 m² 13 412,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność przedstawić Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 44,66 m2 zlokalizowane na Zielonej Białołęce. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju lub zamknięcia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

699 900 zł71 m² 9 899,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,70 m , zlokalizowane na 5. i 6. piętrze w budynku z 2001 roku. Nieruchomość znajduje się na spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 630 000 zł79 m² 20 632,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

*Wyłącznie u nas* Szukasz klimatycznego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Zależy Ci na wyjątkowym wnętrzu, świetnej komunikacji i otoczeniu pełnym zieleni? Nie mogłeś lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

949 000 zł100 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Segment z Ogródkiem i 2 Miejscami Postojowymi 5 Pokoi Marki Okólna, marki Powierzchnia: 110 m Liczba pokoi: 52 miejsca postojowe w cenieogródek z altaną i grillemogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł34 m² 15 946,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Sprzedam wraz z wyposażeniem (gotowe do wprowadzenia) mieszkanie o powierzchni 33,55 m2 (pokój + kuchnia) na 4 piętrze. Budynek jest zlokalizowany przy ul. Ryżowej na osiedlu Skorosze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł36 m² 16 573 zł/m²

 

Piętro:3/31

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Obecnie mieszkanie jest 1 pokojowe, ale można zmienić jego aranżację z obecnej kuchni tworząc sypialnię, a w salonie zaaranżować aneks kuchenny. Kameralna kamienica na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Główna

Rynia,mazowieckie

1 190 000 zł83 m² 14 337 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowy apartament z widokiem na Zalew Zegrzyński Rynia, ul. Główna Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 83 m , położony w pierwszej linii brzegowej Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł134 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie 134 m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z cegły z 2000 r., Stare Włochy. Mieszkanie świeżo po remoncie, idealne dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł54 m² 16 448,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane na Kabatach. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku z dwoma windami na klatce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł60 m² 15 922,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59.6 m 2 z balkonem , dwustronne, usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku, na Ursynowie, w pobliżu metra. Ciche. Mieszkanie po remoncie, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł57 m² 14 991,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w al. Solidarności. Grunty uregulowane- możliwość zakupu mieszkania w ramach kredytu. Oferta sprawdzi się jako mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł41 m² 16 498,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży wykończone i wyposażone -wszystko zupełnie nowe, piękne, przestronne, jasne I ciche 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,55 m z wygodnym balkonem na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

670 000 zł60 m² 11 215,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Błonie mieszkania na sprzedaż. Wyjątkowo atrakcyjny apartament 59,74 m2 w osiedlu apartamenty nad stawami wybudowanym w roku 2020. Apartament mieści się na parterze budynku o czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaruby

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł180 m² 12 778 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne, 5-cio pokojowe (z możliwością 6-ciu pokoi) mieszkanie dwupoziomowe na Kabatach przy ul. Jerzego Zaruby. Budynek z windą z 2000r tuż przy stacji metra Kabaty, blisko Las Kabacki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł61 m² 19 983,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| wyjątkowe 3 pokoje przy Starym Mieście - ul. Franciszkańska, warszawa Zamieszkaj w sercu miasta, blisko Wisły i Parku Krasińskich! Cena: 1.350.000 zł Powierzchnia: 61 m Piętro: 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

765 684 zł55 m² 13 954,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,87 m2, położone w nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji na granicy Białołęki i Targówka. 1 min - przystanek autobusowy Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł45 m² 17 850,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na ulicy Pieskowa Skała, na warszawskim Służewcu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z windą w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł49 m² 15 642,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia na zielonym i doskonale skomunikowanym Rakowcu! Prezentujemy funkcjonalne i jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.16 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polo

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł48 m² 13 814,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Na sprzedaż odświeżone, dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku z lat '80 na Ursynowie przy ul. Marca Polo. Mieszkanie dwustronne, o powierzchni 48,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

874 000 zł51 m² 17 050,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 51.26 M2, 3 pokoje, duży balkon, klimatyzacja, 1 miejsce postojowe, ul.Trakt Lubelski, Wawer Budynek: Nowa inwestycja TRAKT LUBELSKI z 2024 roku to dwa trzypiętrowe, kameralne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgliczyńskiego

Płock,mazowieckie

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Wielka Płyta w Płocku gotowe do wprowadzenia! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w sercu Płocka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 118 476 zł58 m² 19 451,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

553 990 zł36 m² 15 346 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam! Dwupokojowe mieszkanie 500m. od Jeziorka Czerniakowskiego! Do sprzedania ciche, jasne, (okna na zachód) dwupokojowe mieszkanie na 10 piętrze (z bardzo ładnym widokiem) w bloku 12.