dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 076 ogłoszeń

619 000 zł48,60 m² 12 736,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

879 999 zł58,15 m² 15 133,26 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

M3 z klimatyzacją i loggią | Ursus Smart City 3 pokoje z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu Ursus ul. Hennela 58,15 m2 Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł74 m² 29 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament klasy premium | Piękna 15 | Śródmieście Południowe Są adresy, które mówią same za siebie. Piękna 15 to jeden z nich. W samym sercu Śródmieścia Południowego, pomiędzy Placem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł77,80 m² 16 066,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ursynów apartament na Kabatach. Lokalizacja Apartament położony blisko stacji metra Kabaty a do Lasu Kabackiego kilkaset metrów spacerem. Świetna infrastruktura, sklepy, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł50,90 m² 15 618,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2, w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkanie 50 m, 2.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł45 m² 20 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! Wygodne, dobrze rozplanowane 2 pokojowe mieszkanie 45m2, w nowej inwestycji renomowanego dewelopera Effage Immobilier - Sielce - Dolny Mokotów, blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł80 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Libijskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 236 zł70,32 m² 10 612 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż: 70,32 m lub 80,53 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dwupiętrowe mieszkanie o powierzchni 140 m zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie całej rodziny. W jego skład wchodzą cztery przestronne sypialnie, dwie funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64,40 m² 11 645,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zakupu. Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie w Milanówku o powierzchni 64.4 m2. Czynsz do wspólnoty 260zl + opłaty za media według zużycia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

983 560 zł29,36 m² 33 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament o pow. 29,36 m , zlokalizowany przy ul. Krochmalnej na Woli w Warszawie. Lokalizacja Apartament położony jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł86,55 m² 13 807,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

3 pokoje + salon | 86,55 m | Ursynów | 2 balkony | garaż | metro 600 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,55 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia bramy, prowadzącego na wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,60 m² 8 169,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Uwaga: zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają wizualizację mieszkania. Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Wyszkowie przy ulicy Geodetów. Dostępne od ręki. Informacje o mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł64,27 m² 4 979 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z kw wynosi 64,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wołomin Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m , położone na 2. piętrze budynku z 2014 roku z windą przy ul. Lipińskiej w Wołominie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł58,80 m² 22 959,18 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Metro Gdański | Widok na Warszawę | 58,8 m | Balkon | Garaż 8. piętro, południowa ekspozycja i panorama miasta jasne mieszkanie tuż przy metrze, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł100 m² 21 990 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln / szt) komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł58,16 m² 23 555,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera bez dodatkowych opłat za usługi pośrednictwa. Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Woli 600m od Ronda Daszyńskiego! Opis inwestycji: mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł38,63 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

IV kwartał 2024 Bezpośrednio od dewelopera Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Metraż 38,63 m2 Liczba pokoi 2 Piętro 0 Cena 509.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł83 m² 18 903,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 82,5 m , położonego w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Warszawy - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł66,99 m² 11 942,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 64,06 mkw, położone przy ul. Grochowskiego w Piasecznie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł30,90 m² 12 297,73 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Ustawna kawalerka z oddzielną, widną kuchnią oraz pięknym widokiem na panoramę okolicy, położona w Legionowie. Lokal ma powierzchnię 30,9 m i znajduje się na 9. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy apartament z widokiem na pole golfowe Sobienie Golf & Country Club Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 76 m , położony na ostatnim, 2. piętrze budynku (całe piętro do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł38,28 m² 16 457,68 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł87,40 m² 20 366,13 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwustronne, mieszkanie na Śródmieściu w bloku, z cegły, z 1995 roku. 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,4m2 przy ulicy Nowogrodzkiej składające się z: kuchni Salonu Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł44,10 m² 12 698,41 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m , położone w bloku z windą z 2001r. na 6 piętrze. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

887 880 zł42,28 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

**2 pokoje | Mokotów | ul. Komputerowa 9a | idealne pod inwestycję lub na start** Na sprzedaż w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Komputerowej 9a na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 972 415 zł100,23 m² 29 655,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne apartamenty W prestiżowej inwestycji - Harfowa Residence Nowoczesna architektura | Klimatyzowane apartamenty | Wyjątkowa lokalizacja | Sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł45,64 m² 12 160,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45,64 m , zlokalizowane w Sochaczewie przy ul. 15 Sierpnia 91, w nowym budynku z 2023 roku w inwestycji sochoresidences. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł65,60 m² 17 530,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w Warszawie na Bielanach Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.65,60 m2 składające się z: - dużego pokoju z balkonem - widnej kuchni z oknem - 2 sypialni - łazienki - wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł88 m² 22 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 87,60m2 (realnie 92m2) zlokalizowany na zielonym Mokotowie przy ulicy Wiktorskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31,70 m² 17 318,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, położone przy Al. Jerzego Waszyngtona 33, na rogu z ul. Kinową, tuż przy Parku Skaryszewskim ze.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł47,80 m² 11 297,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, zlokalizowane na 2. piętrze bloku z cegły, w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł41 m² 16 073 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w rewelacyjnej inwestycji jaką jest "miasto Moje" na Warszawskim Żeraniu. Niesamowicie ciche mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 700 zł51,30 m² 974 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Luksusowe apartamenty z widokiem na Zalew Zegrzyński i prywatną mariną dla łodzi. Miejsce, które oferuje komfort wypoczynku przez cały rok. Niezależnie od tego, czy szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł53,10 m² 19 962,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 53,1 m2, dwupokojowe dodatkowo świetna, duża loggia o powierzchni 7,1m2! mieszkanie jest pięknie wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

826 848 zł61,18 m² 13 515 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie sobotni poranek: dzieci bawią się w Twoim prywatnym ogródku, a Ty pijesz kawę, planując spacer do pobliskiego rezerwatu. Tutaj, na styku Wawra i Pragi Południe, jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł77 m² 25 961,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Podstawowe zalety: idealna cisza, taras / balkon (6,52 m2), dwustronny, wysoki, cichy i słoneczny apartament, miejsce postojowe, duża komórka lokatorska, bardzo dobra lokalizacja w Eko-Parku.