dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

345 000 zł22 m² 15 681,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

NA start, dla młodych. Kawalerka na granicy jabłonny I legionowa. Mieszkanie o powierzchni rzeczywistej 25,45m (wg inwentaryzacji): - pokój z aneksem kuchennym (21,85m) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł36 m² 21 342,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukając nowego mieszkania, dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy wszystko mamy w bliskiej okolicy. To kryterium całkowicie spełnia mieszkanie przy ulicy Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Piłsudskiego

Sulejówek,mazowieckie

765 000 zł70 m² 10 889,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentowane mieszkanie jest jasne i ma powierzchnię 70,25 m2, na którą składają się: - salon z kuchnią (ok 29m2) i wyjściem na taras - sypialnia z wyjściem na taras od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 920 000 zł91 m² 21 045,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zachwycające mieszkanie o powierzchni 91,23 m z tarasem, położone na parterze. Salon urzeka otwartą przestrzenią i naturalnym światłem wpadającym przez panoramiczną ścianę okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowodworska

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł32 m² 15 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Komfortowa I bezpieczna kawalerka Z windą I balkonem Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 mkw, zlokalizowana na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł62 m² 19 311,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zamieszkaj w zielonej Ostoi Wilanów Mieszkanie położone jest na kameralnym osiedlu Ostoja Wilanów, otoczonym prawie 2-hektarowym prywatnym parkiem z alejkami spacerowymi, placami zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Soczi

Warszawa,mazowieckie

548 900 zł32 m² 17 425,40 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jasne, wyremontowane studio na Stegnach - ulica Soczi 8 Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze wyremontowanego dziesięciopiętrowego budynku, który znajduje się przy ul. Soczi 8. Wokół znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesnie urządzone mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni wykończone, kuchnia w zabudowie ze sprzętami, balkon z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Warszawa,mazowieckie

1 237 000 zł74 m² 16 677,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Mokotów, sadyba. Rozkład pomieszczeń Salon z aneksem kuchennym - 27,95 m (wyjście na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Warszawa,mazowieckie

895 500 zł54 m² 16 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji blisko centrum, wola, ul. Bema/kasprzaka, widne/ ciche. 2 pokoje z kuchnią, aneks, loggia, miejsce postojowe w podziemnym garażu, możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł55 m² 13 860 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja - ta nieruchomość została zarezerwowana. Zachęcamy do zapoznania się z Naszymi pozostałymi ofertami. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł44 m² 12 809 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie na ul. Aluzyjna na Białołęce, o pow. 44,5 m2, usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2002 r. Mieszkanie bardzo czyste, w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalskiego

Warszawa,mazowieckie

637 864 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na Targówku. Kameralny budynek idealny zarówno dla rodzin, par jak i na inwestycje na Bródnie Podgrodziu. Planowany termin oddania 1 kwartał 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

949 732 zł63 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-pietrowym, bloku z 1983roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Natolin- przy ulicy Meander. Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kukułki

Zgorzała,mazowieckie

919 000 zł86 m² 10 636,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowy segment narożny z ogródkiem położony na zamkniętym osiedlu w Zgorzale. Powierzchnia całkowita lokalu to 86,4 m . Lokalizacja Osiedle usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 376 370 zł71 m² 19 476 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

-> Chyba że chcesz, by zamieszkali tu przed Tobą. <- Biuro Obsługi Inwestycji i Sprzedaży brak prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie gotowe do zamieszkania po generalnym remoncie! Z przyjemnością prezentuję rodzinne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w Radomiu, przy ulicy Osiedlowej na osiedlu Ustronie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł30 m² 17 100,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka Z możliwością wydzielenia osobnej sypialni zlokalizowana na Warszawskim Ursusie - inwestycja Ursus Vita dewelopera Dantex. Mieszkanie gotowe do wejścia i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 663,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Targówku. Mieszkanie położone jest tuż obok Stacji Metra Bródno. Mieszkanie o powierzchni: 48,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Warszawa,mazowieckie

1 304 000 zł69 m² 18 784,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok 70m2 usytuowane na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy z 1937r. na warszawskim Powiślu przy Al. 3 maja. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł77 m² 22 847,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rozkładowe, wygodne mieszkanie w pełni umeblowane położone na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu otoczonym terenami zielonymi, w otulinie jeziorka czerniakowskiego. Dolny Mokotów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waldorffa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł45 m² 23 189,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Waldorffa 41/ Bemowo/ Osiedle Awangarda 2 pokoje / 45,28 m2 powierzchni + ogród + taras (53m2) dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

868 000 zł47 m² 18 468,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie na Żoliborzu Rozkład: -2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym -łazienka z wanną -balkon z widokiem na zieleń -piwnica w cenie -dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rozszerzona

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł115 m² 11 295,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszamy na prezentację: czwartek, 9 października 2025 r. o godz. 17:00 O inwestycji Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł48 m² 19 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Dymińskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sochaczew,mazowieckie

575 000 zł69 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 1. piętrze w zadbanym, kameralnym budynku przy ul. Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł24 m² 17 800,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

[english below] Na sprzedaż kawalerka 24,1 m ul. Jagiellońska, warszawa (nowa Praga, okolice Ronda Starzyńskiego i warszawskiego zoo) Cena: 429 000 zł Parametry nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 zlokalizowane na Śródmieściu / Muranowie tuż obok parki Krasińskich. Mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śmigielska

Warszawa,mazowieckie

640 994 zł37 m² 17 352,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty śmigielska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartament nr 8 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł72 m² 13 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż | 3 pokoje | Nowe | Włochy | ul. Chrościckiego Sprzedam mieszkanie z 2016r w budynku z windą na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu w dzielnicy Włochy. Zamieszkaj lub zainwestuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obwodowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

585 000 zł82 m² 7 134,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pok. o pow. 81,99 m2, III piętro, w Twierdzy Modlin. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, dwóch przedpokoi, dwóch łazienek, toalety oraz dwóch piwnic. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł31 m² 13 548,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego zakupu małego mieszkania na ul. Potrzebnej. Mieszkanie liczy 31 m2. Składa się z pokoju, osobnej kuchni i łazienki. Dodatkowy atut to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł56 m² 14 344,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Digital Broker prezentuje przestronne i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m zlokalizowane przy ul. Remiszewskiej na Targówku Mieszkaniowym. Mieszkanie znajduje się na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

719 900 zł66 m² 10 990,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

*Wyłącznie u nas* Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,50 m przy ul. Gorlickiej 15a na warszawskiej Ochocie - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł64 m² 15 588,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Po remoncie | 3 pokoje | Metro 500m | Skwer Słonimskiego | Szkoła główna handlowa | Doskonałe pod najem | Idealna komunikacja | Kameralny Mokotów Własnościowe mieszkanie o powierzchni 64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł37 m² 19 847,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,73 m2 Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,73 m2, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 781 000 zł92 m² 19 346,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży i Obsługi Inwestycji. Zakup nowego mieszkania z rynku pierwotnego! 0 % pcc 0% prowizji Dostępne mieszkania od 29-113 m2. Nowa inwestycja, powstająca blisko przy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu AK Zośka

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł45 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe dwustronne mieszkanie przy ul. Batalionu ak ,zośka" 7 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

589 000 zł51 m² 11 499,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym zamkniętym osiedlu w podwarszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł58 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję przytulne, spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z czerwonej cegły (bez windy, ocieplony). Teren wokół.