dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 071 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Radom,mazowieckie

450 000 zł60 m² 7 451,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Paderewskiego w Radomiu. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kompasowa

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł62 m² 13 365,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Digital Broker prezentuje widne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,1 m , położone na 3. piętrze w niskim, kameralnym bloku na zamkniętym osiedlu w sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwona Droga

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł43 m² 11 372,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 1 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

887 130 zł50 m² 17 885,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań. - zakup bezpośredni - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

395 000 zł35 m² 11 234,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,16 m , zlokalizowane na parterze kameralnego bloku przy ul. Leśnej w Jabłonnie (powiat legionowski). Mieszkanie dwustronne, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 102,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 niezależne pokoje w odświeżonym mieszkaniu, dobra komunikacja. Lokalizacja Ul. Czerniakowska 36, bardzo dobra komunikacja do centrum i innych punktów usługowo przemysłowych: pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

699 500 zł31 m² 22 919,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje Mieszkanie o powierzchnii 30,52 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł55 m² 12 690,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne, widne i w pełni rozkładowe trzypokojowe z osobną widna kuchnią mieszkanie na Bielanach przy Conrada. Odrębna własność, można kupić na kredyt. Główne atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł107 m² 17 696,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Przedstawiam ofertę niezwykłego apartamentu znajdującego się na parterze zabytkowej kamienicy z 1929 r. na Sielcach, przy ul. Grottgera. Mieszkanie ma powierzchnię 106,8 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł49 m² 13 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,58 m z Księgą Wieczystą, położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Ząbki,mazowieckie

595 000 zł47 m² 12 773,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Ząbek | 2009 r. | garaż | Blisko lasu Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,58m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 287,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe Bielany gotowe - ul. Marymoncka, z ogromnym potencjałem. Pośrednikom dziękuję za kontakt, sprzedaż bezpośrednia. Cena: 650 000 zł Metraż: 52.90 m2 Przestronne i ustawne. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Pułtusk,mazowieckie

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na parterze, dwustronne. Widok z okien jest na pobliską zieleń, bliskość szkół, punktów handlowych i usługowych, basen. Mieszkanie jest po generalnym remoncie z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł31 m² 16 451,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy jasną i ustawną kawalerkę o powierzchni 31 m z dużym tarasem (5,7 m ), idealną dla singla, pary lub pod inwestycję. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł107 m² 17 696,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Kamiennica | Sielce | Mokotów | Przestronne mieszkanie Prezentuje niepowtarzalne mieszkanie na parterze w zabytkowej kamienicy - Mokotów, przy Parku Morskie oko. Prestiżowa lokalizacja w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł60 m² 15 085,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59,66 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji zlokalizowanej na warszawskich Włochach, przy ul. Wschodu Słońca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł85 m² 9 433,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł54 m² 17 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Lex nieruchomości telmamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne mieszkanie, rozkładowe, dobrze skomunikowane Ochota - Szczęśliwice, warszawie (przy Parku Szczęśliwickim, blisko wum).Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczyńska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie znajduję się na ulicy Korczyńskiej 8. 750m od Galerii Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł43 m² 14 960,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania znajdującego się w samym centrum Pruszkowa przy ul. Komorowskiej. Mieszkanie Dużym atutem jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 182 525 zł55 m² 21 658 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Inwestycji Developerskich brak prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów. To miejsce, gdzie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł52 m² 15 965,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Idealne jako zakup własny lub na cele inwestycyjne. Cena do negocjacji. Atrakcyjne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na muranowie blisko muzeum polin. Niska zabudowa. Zadbany budynek, czyste klatki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł104 m² 10 505 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Komfort, przestrzeń i funkcjonalność w jednym! Dwustronny apartament z super układem i dużym potencjałem aranżacyjnym idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 067 458 zł80 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Centralne biuro sprzedaży mieszkań 0% pcc | brak prowizji Zapytaj o rabat i odbierz klucze jeszcze w 2025 roku! zamieszkaj na włochach - komfort, zieleń I świetna komunikacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł43 m² 19 717 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o pow. 43,11 m2 przy ul. Wynalazek blisko centrum biurowego na Mokotowie. Mieszkanie położone jest na piątym piętrze apartamentowca z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

690 000 zł56 m² 12 321 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w okolicach ul. Piłsudskiego, powstańców oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m z dużym balkonem oraz ogródkiem o powierzchni ok. 50 m , położone na parterze niskiego bloku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł85 m² 28 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, dwustronne, przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,2 m , położone na 1 piętrze budynku z 2008 roku na Mokotowie, ul. Bruna 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

685 000 zł60 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2008 roku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Legionowie, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśne Echa

Jabłonna,mazowieckie

3 800 000 zł9 961 m² 381,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 9961 m , zlokalizowana w zielonej części Jabłonny, przy ul. Przylesie, w sąsiedztwie lasu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł58 m² 12 564,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 58,10 m , usytuowane na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku, zlokalizowanym na pograniczu Czerniakowa i Sielc. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saperska

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł49 m² 19 199,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu pięknego apartamentu - nowoczesnego mieszkania, w kameralnym budynku, posadowionym w sercu warszawskiego Żoliborza - osiedle Sady Żoliborskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janowiecka

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł58 m² 16 348 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 628 000 zł79 m² 20 607,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

*Wyłącznie u nas* Szukasz klimatycznego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Zależy Ci na wyjątkowym wnętrzu, świetnej komunikacji i otoczeniu pełnym zieleni? Nie mogłeś lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

17 000 000 zł1 892 m² 8 985,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:58

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o powierzchni 1892,03 m2,(powierzchnia mieszkań 1 313,44 m2) usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rozbrat

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł114 m² 21 104,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wyobraź sobie poranek w sercu Warszawy, który pachnie kawą jak w kawiarni na Montmartre. Otwierasz okiennice, wpuszczasz światło i czujesz, że to miejsce zostało stworzone dla Ciebie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 649 113 zł87 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronny apartament z pięknym widokiem | 3 pokoje | Granica Woli i Śródmieścia Na sprzedaż przestronny i jasny, trzypokojowy apartament o powierzchni 86,8 m z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

527 000 zł48 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, przy ul. Warszawskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie mcdonalda i Urzędu Miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Błonie,mazowieckie

500 000 zł62 m² 8 069,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Opis Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kameralną nieruchomość: 3-pokojowe mieszkanie, z możliwością przebudowy na 4 pokoje w Centrum Błonia. Do mieszkania przynależy piwnica.