dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 072 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 072 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł42 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa Stara Ochota, aleje Jerozolimskie 141 Metraż: 42 m Piętro: 1 / 12 (budynek z windą) Rok budowy: 1969 Stan prawny: odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł66 m² 17 296 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Dwustronne ciche i widne mieszkanie z osobną kuchnią na Starym Mokotowie przy stacji Metro Racławicka. Na łączną powierzchnię 66,49m2 składają się: - salon 19,8m2 z widokiem na ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Planty

Radom,mazowieckie

235 000 zł20 m² 11 697,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka 20m, na trzecim piętrze bloku z cegły przy ulicy Planty, w Radomiu. Właśnie przeszła remont generalny. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienka z wc. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

1 206 000 zł70 m² 17 106,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Alternatywy. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waliców

Warszawa,mazowieckie

1 199 999 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż unikalne mieszkanie w stanie deweloperskim ( najwyższe piętro ) zlokalizowane w zabytkowej kamienicy z 1914 roku. Drewniana stolarka okienna oraz unikalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arakowa

Zamienie,mazowieckie

853 020 zł73 m² 11 608,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny 0% prowizji Kameralna architektura, wygodne garaże, oraz funkcjonalne, słoneczne mieszkania z dużymi balkonami lub tarasami, wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

543 000 zł37 m² 14 699,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, ale całkiem przyjemne mieszkanie, idealne jako tzw startowe ;) lub jako inwestycja pod wynajem. W księdze wieczystej ujawniona jest powierzchnia 36,94 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł14 m² 26 137,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka na Starym Mokotowie | Ul. Madalińskiego 3/5 | 14,5 m | Blisko metra i parku Lokalizacja: warszawa, stary Mokotów - ul. Madalińskiego 3/5 Powierzchnia: 14,5 m Cena: 379 000 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł53 m² 19 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2-pokojowe mieszkanie na Nowym Mieście ul. Freta 48, warszawa Nowa cena 1 050 000 pln obniżona z 1 250 000 zł Powierzchnia: 53,22 m Piętro: 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

550 000 zł48 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Bardzo Wygodne mieszkanie: - obszerne pokoje, - salon z wydzielonym aneksem sypialnym, - widna kuchnia, - łazienka z wanną i pralką, - wygodna loggia, ok. 6 m2, słoneczna, na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł33 m² 18 131,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,54 m2, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Przeworskiej 3a na Pradze Południe. Mieszkanie na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerska

Jasieniec,mazowieckie

425 000 zł76 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe w miejscowości Jasieniec k/grójca. Składa się 3 oddzielnych pokoi, łazienki z kabiną prysznicową, wc oraz dużego przedpokoju z szafą w zabudowie. Kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Struga

Radom,mazowieckie

235 000 zł23 m² 10 146,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferuję do sprzedaży ustawną kawalerkę o powierzchni 23,16m2 położona na czwartym piętrze niskiej zabudowy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie własnościowe z Księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

898 800 zł75 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 74,9 m , gotowe do wprowadzenia, znajdujące się na 3 piętrze, w budynku z windą, w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł90 m² 22 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie Z potencjałem W odrestaurowanej kamienicy przy hali koszyki Przestronne | Ciche | Klimatyczne | Winda | Idealne do zamieszkania lub pracy ***** rozkład pomieszczeń: * Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Gotarda. Lokalizacja ta zapewnia bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej w każdą stronę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

685 000 zł57 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach ul. Powstańców oraz Rychłowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

696 000 zł63 m² 11 047,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, położone przy ulicy Albatrosów, na zamkniętym osiedlu Słowicza. Lokal o powierzchni 63,3 m2 składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł58 m² 18 100,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli Lokalizacja: osiedle powstało w 2017 roku. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

840 000 zł41 m² 20 403,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

We speak eng, pol, ua, rus | No commission for buyers Tylko u nas na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie przy ul. Nowolipki 10. Mieszkanie jest narożne, bardzo jasne i z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł27 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opis nieruchomości Na sprzedaż stylowy, w pełni urządzony apartament o powierzchni 27 m zlokalizowany w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Powiśle - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł54 m² 12 998 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania ładne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.70m2 znajdujące się przy ulicy Skarbka z Gór 122D. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze w 3. piętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży wygodne, przestronne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,77 m2 do remontu z widną kuchnią otwartą na salon oraz balkonem i piwnicą w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł68 m² 12 178,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Pradze-Południe Budynek: wielka płyta, ocieplony. Mieszkanie: dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portofino

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2, usytuowane na wysokim parterze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku - Mokotów Stegny, przy ul. Sobieskiego. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł56 m² 21 263,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowy apartament 56,2 m z tarasem, w nowoczesnym budynku zaprojektowanym od początku bez barier z windą z garażu, szerokimi przejściami i pełną dostępnością. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pejzażowa

Warszawa,mazowieckie

2 050 000 zł100 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Hampton Home oferuje na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z pięknym, panoramicznym widokiem na miasto! Ostatnie piętro | Basen | Garaż Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nadma,mazowieckie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Idealna propozycja dla osób szukających kompaktowego mieszkania z ogródkiem w spokojnej, cichej okolicy. Zapoznaj się ze szczegółami oferty! zostały 2 ostatnie mieszkania - nr 1 i nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł58 m² 15 982,60 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Narożne mieszkanie na Woli (ścisłe Centrum) w strzeżonym bloku z 1972 roku 4-pokojowe mieszkanie o pow. 57.5m2 przy ul. Grzybowskiej składające się z: przedpokoju Kuchni Salonu Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł20 m² 20 108,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie niewielkie, ale bardzo kompaktowe i ustawne dwupokojowe mieszkanie. W sklad mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, aneks sypialniany z szafą i oknem, oddzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ku Rzece

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł54 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce - Żerań przy ul. Ku Rzece 9b. Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł76 m² 19 502,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, 2 pokojowego mieszkania na Mokotowie. Budynek: apartamentowiec z 2003 roku zlokalizowany przy ul. Łowickiej 19. To adres, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł44 m² 13 318,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio ustawne mieszkanie o powierzchni 44,20 m2 zlokalizowane na Tarchominie przy pętli autobusowej Nowodwory, na zamkniętym osiedlu z 2001 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł44 m² 21 568,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu warszawskiego Powiśla, ul. Solec, 100 metrów od zbiegu z ul. Tamka. Mieszkanie: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

699 900 zł59 m² 11 923,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Idealne trzypokojowe mieszkanie na Pradze-Południe Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58.70m2, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubala

Pruszków,mazowieckie

1 290 000 zł124 m² 10 410,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Sprzedaż | Mieszkanie | Pruszków | 1 290 000 zł | 5 pokoi | 120,71 m2 Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 5 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł56 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2 - pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiartaczna. Świetny punkt komunikacyjny jednocześnie blisko do wszelkich usług i zaplecza edukacyjnego. To tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

2 599 000 zł78 m² 33 535,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Tylko u nas! Tylko u nas! 4-pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 80 m ul. Sienna 86! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z imponującym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł27 m² 27 222 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 7. piętrze budynku przy ul. Mokotowskiej 67 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia