dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł84 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dobrze zaprojektowane o wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie na Zaciszu, z możliwością wydzielenia 4 pokoju. Budynek z 2009 roku z windą znajduje się na zamkniętym strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

569 000 zł43 m² 13 263,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,9 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Reymonta. Całość mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2004 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł66 m² 14 393,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 66 m2 na Starej Pradze - ul.Targowa. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł51 m² 16 992,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Bokserska | po remoncie, balkon, piwnica | świetna komunikacja Cena: 870 000 zł Powierzchnia: 51,2 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 8/10 Rynek: wtórny Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Równoległa

Warszawa,mazowieckie

1 160 064 zł76 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% pcc | brak prowizji Dostępność mieszkań może ulec zmianie. W ofercie biura znajdują się lokale z różnych inwestycji na terenie Warszawy. Lokalizacja * Sklepy i centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł37 m² 14 477,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 37,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1973 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (południowy-wschód), w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pustułeczki

Warszawa,mazowieckie

1 586 655 zł84 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc Oferta Centralnego Biura Sprzedaży Mieszkań 4-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 83,95 m z dużym balkonem (12,32 m ) w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 717 000 zł101 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie inwestycyjne położone na warszawskiej Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 157. Lokalizacja idealna pod wynajem krótko lub długoterminowy, przy Dworcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł54 m² 21 586,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem gotowe do zamieszkania. Rewelacyjna super lokalizacja i komunikacja! Położone tuż przy metrze Młynów oraz blisko metra Płocka. Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł57 m² 11 800,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,2 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku z 2003 roku, przy ul. Aluzyjnej 23f. Lokal jest w dobrym stanie technicznym i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł34 m² 15 261,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jasne, funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji zaledwie kilka minut od Stacji Metra Słodowiec i Stare Bielany, rzut beretem od Lasu Bielańskiego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Warszawa,mazowieckie

973 175 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kocjana. Nieruchomość znajduje się 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł42 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy na Ursynowie, w otoczeniu zieleni i pełnej infrastruktury. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł87 m² 20 689,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Znajduje się na strzeżonym osiedlu, co zapewnia bezpieczeństwo oraz ciszę. Jednocześnie jest doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących bliskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

1 355 000 zł72 m² 18 819,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie w bliskiej odległości od metra Natolin. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wygodę, estetykę oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 315 000 zł83 m² 15 759,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | 2 - 3 Pokoje | Warszawa | Dereniowa | Ursynów | 83,4 m2 | 1 315 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest 2-3 ( zależnie od potrzeb ) pokojowe mieszkanie / lokal usługowy, do własnej aranżacji /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

968 800 zł58 m² 16 703,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami zlokalizowane na nowym osiedlu w dzielnicy Ursus. Jasne mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Postępu

Warszawa,mazowieckie

1 446 167 zł62 m² 23 302,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim (dziewiątym) piętrze o powierzchni 62,06 m z loggią (3,8 m ). Ogromnym atutem jest ekspozycja na dwie strony - sypialnia od wschodu, salon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł50 m² 16 380 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,68 m, przy ul. Nowolipki 14, na granicy warszawskiej Woli i Śródmieścia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strońska

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł67 m² 11 626,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 3-pokojowe 66,7 m Bemowo Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Strońskiej 3 na Bemowie w Warszawie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł54 m² 15 907,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, okna na dwie strony świata, rozmieszczenie pomieszczeń sprawia, że wydaję się być dużo większe. W nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł37 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ul. Ogrodowa - mieszkanie 2 pokojowe (ok. 16 i 10 m kw.), rozkładowe, z widną kuchnią i balkonem (częściowo loggią). Ścisłe centrum, ciche, świetny układ pomieszczeń (!) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł62 m² 13 766 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie na dolnym Mokotowie. Ustawne 62m2 - salon z kuchnią, 3 sypialnie, łazienka, oddzielna wc. Dobra komunikacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł32 m² 18 547,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Narożne mieszkanie o powierzchni 31,54 m przy ul. Wołoskiej na Mokotowie. Lokal położony na 7. piętrze w zadbanym bloku (odnowione klatki schodowe oraz elewacja), 15-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

916 980 zł92 m² 9 999,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

916 980 zł I 3 pokoje | 91,7 m2 I piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,7 m2, położone na czwartym piętrze 6-cio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł56 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56m2. W kamienicy z lat 50, w sercu warszawskiego Muranowa, przy ulicy Nowolipki 17a. Nieruchomość usytuowana jest na niskim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

899 999 zł50 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

English version below Zapraszam na dzień prezentacjipo wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Przestronne mieszkanie z balkonem na bardzo zadbanym osiedlu w zielonej części Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł27 m² 22 810,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Promocja! gotowe do odbioru! Cena promocyjna 620 000 zł, możliwość podpisania umowy dzierżawy na 3 lata na stały procent - 8,33%. Czyli 25% pewnego zwrotu z inwestycji, pobyt właścicielski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Legionowo,mazowieckie

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Królowej Jadwigi. Zielona, spokojna okolica idealna dla rodzin i seniorów. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł36 m² 23 424,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w 9 piętrowym budynku z 2019roku zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka. Nowoczesny budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł43 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Warszawa Ursus, ul. Józefa Chełmońskiego. Komfortowe, funkcjonalne i słoneczne mieszkanie , położone na 6 piętrze w budynku z 2004 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

799 999 zł36 m² 22 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 36 m - Śródmieście, ul. Krucza. Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w samym centrum Warszawy. Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł87 m² 20 744,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam bezpośrednio 4 pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 86,77 m2, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w małym kameralnym budynku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chodzieska

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł150 m² 13 326,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkową nieruchomość premium o powierzchni 150 m , położoną przy ul. Chodzieskiej 44a w zielonym Wawrze. Dwupoziomowy apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koński Jar

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Doskonała lokalizacja - 2 min (150m) do Metra Ursynów. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł39 m² 18 913,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2 pokojowe, na pograniczu Włoch i Ochoty, w stanie do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów, w pełni wyposażone. Po odświeżeniu. Powierznia mieszkania 39,39 m2: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł29 m² 16 116,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,1 m w dzielnicy Praga-Południe. Mieszkanie znajduje się w 10 piętrowym bloku z roku 1974. Rozkład mieszkania: - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 189 000 zł71 m² 16 744,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jasne I ustawne 3 pokoje | wilanów | 71m2 mieszkanie składa się Z: -Salonu z dużymi 2-skrzydłowymi drzwiami i okazałymi oknami zapewniającymi dobre doświetlenie (25m2) -półotwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 630 000 zł84 m² 19 372,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Narożne mieszkanie Z ogrodem 113 m | stan deweloperski | royal residence V | miasteczko wilanów Nowoczesna architektura | Stan deweloperski | Prywatny duży ogród z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sienkiewicza

Piaseczno,mazowieckie

480 000 zł30 m² 16 053,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy dla Ciebie przepiękne mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie przepiękne z zachowanym klimatem kamienicy. Lokal wykończony pod klucz, gotowy do zamieszkania. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł29 m² 20 310,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 m , zlokalizowane w sercu Warszawy, na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy (1930), to propozycja dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij