dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

910 503 zł56 m² 16 230 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 -pokojowy apartament z 2 balkonami na 1 piętrze w budynku z windą, z komórka lokatorską i garażem podziemnym w cenie. Stan idealny. Mieszkanie absolutnie nowe -dotychczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

460 000 zł53 m² 8 630,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

R e Z E R W A C J A ! Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.70m2 z oddzielną kuchnią z oknem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kraszewskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

960 000 zł78 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe komfortowe 3 pokojowe, ogród 200M Sprzedam wyjątkowe mieszkanie 78 m2, 3 pokojowe z dużym ogródkiem 200m2, parterowe. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł38 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkania rozkładowe 38 m2 -2 pokoje z oddzielną widną kuchnią. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wilanowska

Legionowo,mazowieckie

750 000 zł64 m² 11 811 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania efektowne, przestronne mieszkanie. Lokal został całkowicie odnowiony i przystosowany do nowoczesnych standardów. Nowe instalacje, okna pcv, nowoczesna łazienka, oraz nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 780 000 zł94 m² 18 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - idealne na biuro lub lokal usługowy w Śródmieściu przy ul. Hożej. Funkcjonalna nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Warszawa,mazowieckie

2 736 750 zł109 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1866

Eurovilla ma przyjemność zaprezentować lokal do na sprzedaż w zabytkowej kamienicy. Nieruchomość idealna pod cele inwestycyjne, zlokalizowana przy ul. Żurawiej z widokiem na Plac Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kapucka

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł40 m² 13 767,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz nowoczesnej przestrzeni w świetnej lokalizacji, to mieszkanie może być idealną propozycją. Chętnie odpowiem na pytania.Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

648 000 zł41 m² 15 980,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe -aktualnie jedno z najładniejszych mieszkań na Białołęce - pachnące świeżością -wykończone i wyposażone pod klucz -wszystko zupełnie nowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł63 m² 13 968,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3-pokojowe kamieniczne mieszkanie znajdujące się na Starej Ochocie przy ul. Kopińskiej 26. Budynek Kamienica wybudowana w 1951 roku (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

609 900 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bezpośrednia. Pośrednikom uprzejmie dziękuję! Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie na Gocławiu, ulica Opinogórska 7 w Warszawie. Główną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł58 m² 15 982,60 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Narożne mieszkanie na Woli (ścisłe Centrum) w strzeżonym bloku z 1972 roku 4-pokojowe mieszkanie o pow. 57.5m2 przy ul. Grzybowskiej składające się z: przedpokoju Kuchni Salonu Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł51 m² 16 972,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni prawie 52 m , położone na 2. piętrze w 6-piętrowej kamienicy z windą w Warszawie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Lokal mieszkalny idealny pod inwestycję lub działalność usługową. Nieruchomość położona w prestiżowej i uwielbianej części Wilanowa, przy ul. Hlonda 2b - w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

648 000 zł39 m² 16 787,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,50 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

850 000 zł71 m² 12 053,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,52 m , usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2008 roku zlokalizowane w Pruszkowie, żbików, ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zambrowska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł28 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Wawer - Ul. Zambrowska Cena: 380 000pln Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie posiada powierzchnię 28m2, a w tym: 2 pokoje, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł45 m² 12 984,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż dwustronne dwupokojowe jasne mieszkanie 44,67m przy ulicy Kinowej, usytuowane na trzecim piętrze z trzech, w zadbanym budynku po termoizolacji z 1962 roku. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

1 325 000 zł50 m² 26 341,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie, położone w przedwojennej, secesyjnej kamienicy przy ul. Poznańskiej w samym sercu Warszawy. Atuty: kamienica z 1910 roku po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł37 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe- usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Szegedyńskiej. W budynku wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łacińska

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł74 m² 14 729,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wola - wyjątkowe mieszkanie Z inteligentnym systemem smart home To unikatowa propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, prywatnoś ć i bardzo dobry standard wykończenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

460 000 zł53 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z nami kupisz bezpiecznie. Klasyczne, rozkładowe (na dwie strony świata) trzypokojowe mieszkanie, na zielonych Piaskach. Mieszkanie na południe (salon i jedna z sypialni) oraz północ (sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Symboliczna

Warszawa,mazowieckie

587 940 zł25 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: warszawa, ul. Symboliczna 3 / druga linia zabudowy przy ulicy Jana Kazimierza Metraż: 24,5 m2 Piętro: 3/6 (winda) Rok budowy: 2012 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 598.500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł78 m² 12 182,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Transakcja jedynie "gotówkowa". Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,90 m , zlokalizowane na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł61 m² 12 049,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atuty nieruchomości w skrócie! | 61 mkw | rozkładowe | 2 sypialnie | salon z aneksem kuchennym | balkon | świetna komunikacja | ustawny projekt wnętrza | piwnica | dużo ogólnodostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł32 m² 16 327,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, targówek, ul. Krasiczyńska 2 Metraż: 32,4 m2 Piętro: 7/10 Rok Budowy: 1974 Stan Prawny: pełna własność z kw Cena: 529 000 zł. Czynsz: 600 zł Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł51 m² 14 792,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach-, Wawrzyszew, przy ul. Williama Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

949 999 zł58 m² 16 239,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na zielonym, warszawskim Mokotowie. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł41 m² 14 251,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego na parterze zadbanego 7 piętrowego budynku w doskonałej lokalizacji przy Al. Solidarności 96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł63 m² 15 857,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w nowoczesnym budynku z 2017 roku przy ul. Kłobuckiej. Idealne dla rodzin, par lub inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł36 m² 25 125,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Krótko: 36 m | 2 pokoje | ul. Emilii Plater 55 | Śródmieście | po remoncie O nieruchomości: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,8m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł116 m² 12 703,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży, wygodne, przestronne mieszkanie położone we Włochach. Lokal przearanżowany w stosunku do pierwotnego układu. Aktualne rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń obrazuje rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowodworska

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł68 m² 13 788,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 2 piwnice | miejsce postojowe na terenie osiedla Przytulne 3 pokojowe mieszkanie, na trzecim piętrze o powierzchni 68.10 m2 w KW (w rzeczywistości do zagospodarowania posiadamy ok 84m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Glinojeck

Glinojeck,mazowieckie

350 000 zł73 m² 4 774,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferuję mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,30 m2 , usytuowane na parterze bloku wielomieszkaniowego położonego w Glinojecku. Lokal posiada 4 pokoje, duży przedpokój, kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 833,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania z ogródkiem w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej części Włoch. Lokalizacja (mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

495 000 zł42 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 42,3 mkw, usytuowanego na 5. piętrze (blok 11-piętrowy z lat 70-tych). To idealna propozycja dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

489 000 zł38 m² 12 868,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -pruszków, centrum, ul. Tomcia Palucha. Klatka swieżo po remoncie,w listopadzie br. wymieniono piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł70 m² 17 266,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie - gotowe do zamieszkania Zapraszam do poznania wyjątkowego mieszkania o powierzchni 69,5 m , położonego na 6. piętrze w zadbanym budynku.