dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Warszawa,mazowieckie

536 000 zł36 m² 15 077,40 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze 12-piętrowego bloku oddanego do użytku w 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok w cichej okolicy z mnóstwem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł57 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokoje / 57m2 powierzchni użytkowej / loggia/ otwarta kuchnia/ winda/ garaż/ umeblowane ***3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ulicy Aluzyjnej** Mieszkanie znajduje się na 7 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł78 m² 18 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Uwaga: w mieszkaniu obecnie przebywa Najemca (niebawem się wyprowadza) - prezentacje są możliwe. Przestronny, 3-pokojowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Ażurowe Okiennice, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Żyrardów,mazowieckie

290 000 zł32 m² 9 183,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Przytulne mieszkanie w Żyrardowie - idealne miejsce na Twój start lub bezpieczną inwestycję! Żyrardów, ul. Limanowskiego Powierzchnia: 31,58 m Piętro: 3/3 (blok bez windy) Jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł45 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem Bulwary Praskie, jagiellońska 81C Na sprzedaż oferuję nowe, mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł37 m² 20 850 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Świetna lokalizacja, spokój i niski czynsz wszystko w jednym miejscu. Mieszkanie przy ul. Radziwie 7 to rzadkie połączenie 2 minuty do tramwaju, szybki dojazd do centrum i zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł44 m² 26 136,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie studio ciekawie zaprojektowane - 44 m2 Taras - strona południowa - mieszkanie idne, słoneczne. Kamienica z 1936 r. po kapitalnym remoncie. Uliczka cicha, spokojna, w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rysia

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł59 m² 21 955,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w klimatycznej kamienicy w samym sercu Warszawy. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze budynku, co zapewnia piękny widok na miasto i ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkoły Orląt

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł54 m² 14 759,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 54 m2, z balkonem, znajdujące się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły z 2000 roku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

536 000 zł30 m² 17 748,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na stronę południową - Bemowo - 30, 20 m - cena 536 000 zł do negocjacji. Metro M2 Lazurowa, M2 Chrzanów, M2 Karolin. Lokalizacja: warszawa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

782 900 zł60 m² 13 048,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone, pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem Bulwary Praskie, jagiellońska 81a Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Soczi

Warszawa,mazowieckie

534 900 zł32 m² 16 980,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jasne, wyremontowane studio na Stegnach - ulica Soczi 8 Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze wyremontowanego dziesięciopiętrowego budynku, który znajduje się przy ul. Soczi 8. Wokół znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł50 m² 15 757,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów, piekarnia, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbrowskiego

Radom,mazowieckie

479 000 zł42 m² 11 391,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Optymalne, dwa pokoje - 42m, wykończone i wyposażone, w stanie do wejścia. Położone na piątym piętrze, w apartamentowcu z 2023 roku, na zamkniętym osiedlu przy ul. Zbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Radom,mazowieckie

259 000 zł48 m² 5 435,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa pokoje do własnej aranżacji na osiedlu XV-Lecia. Trzecie piętro w niskim blok z cegły, przy ulicy Sportowej. Mieszkanie cechuje atrakcyjny rozkład pomieszczeń, dający wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

587 700 zł36 m² 16 101,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Funkcjonalne, 2-pokojowe z dużą loggią i ogródkiem, usytuowane na wysokim parterze od strony zachodniej. Mieszkanie składa się z: - z pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

540 000 zł46 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Pruszkowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon ok 16m2 z balkonem 1m2, -sypialnia ok 8m2, - gabinet/mały pokoik ok 6m2, - kuchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 289 000 zł68 m² 18 956 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Tylko w The Estate Warsaw! Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu Śródmieścia Południowego, tuż przy wejściu do Metra Politechnika. Genialna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker mieszkanie zarezerwowane Mieszkanie na bliskiej Woli ul. Miła o metrażu 43.2m2 składa się z 3 niezależnych, nie przechodnich pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Radom,mazowieckie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe 38m, położone w ścisłym centrum miasta. Wolne od zaraz, wyposażone, z możliwością zamieszkania w obecnym stanie, ewentualnie do odnowienia. Cechuje się pokaźnym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock

Otwock,mazowieckie

963 000 zł81 m² 11 891,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim z ogródkiem. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,07 m2) , trzy sypialnie (17,13m2 , 13,49m2 i 8,81m2). Korytarz 9,47m2 i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wernyhory

Warszawa,mazowieckie

1 124 000 zł45 m² 24 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m . Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni z oddzielną garderobą typu walk-in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł53 m² 12 622,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzy pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla Regaty przy ul. Żeglugi Wiślanej, w zielonej części Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży dwustronne, przestronne, jasne i ciche mieszkanie o pow. 53 m2 usytuowane na 3 piętrze 4- piętrowego budynku z 1982 r. bez windy na Gocławiu na Pradze Południe. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

720 000 zł60 m² 12 044,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 59,78 m z miejscem w garażu podziemnym i komórką lokatorską Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł87 m² 14 308,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 87,36 m przy ul. Dziatwy 14 na warszawskiej Białołęce. To przestronny lokal w kameralnym budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł46 m² 15 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią przy Metro Słodowiec. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku wykonanym w technologii wielkiej płyty, na osiedlu Przedwiośnie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

695 000 zł61 m² 11 308,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta wyłącznie u mnie! Idealne mieszkanie dla rodziny trzy pokoje z potencjałem. Wysoki parter. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania,.