dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

349 350 zł34 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie mamy najbardziej poszukiwany metraż mieszkania z ogródkiem ok 60m - niedaleko Warszawy o powierzchni 34,25 m2 W zielonej ,cichej okolicy , blisko sklepów i pkp zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł58 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe 53,50 m + loggia, piwnica i garaż | ul. Komitetu Obrony Robotników 39b, warszawa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł41 m² 17 909 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i stylowe Elegancki projekt Panoramiczne okna Designerskie 2 pokoje w sercu Pragi - dojazd do centrum w 25 minut! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł50 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 50 m , położonego przy ul. Jurija Gagarina na Mokotowie, w kameralnej kamienicy z cegły. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sadowa

Jabłonna,mazowieckie

369 000 zł29 m² 12 830,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie - kawalerka usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Jabłonnie. Osiedle strzeżone i zadbane. Czysta, szeroka klatka schodowa. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł50 m² 12 303 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku przy ulicy Mehoffera 70b na osiedlu bmi na Tarchominie. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 49,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

792 400 zł45 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,28 m , usytuowanego na 3. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

535 083 zł37 m² 14 345,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wykończeniem Białołęka Lokalizacja: ul. Berensona 2 pokoje 37,03m2 z wykończeniem - podłoga wykończona panelami podłogowymi, na posadzkach w pomieszczeniach sanitarnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł50 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,3 m , położonego na 2. piętrze zadbanego, 6-piętrowego budynku z windą z 1955 roku, wykonanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł126 m² 12 670,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie , podzielone na dwie strefy. Część dzienna obejmuje hol wejściowy z garderobą, schowkiem, łazienką oraz otwartą przestrzeń salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Ząbki,mazowieckie

593 000 zł47 m² 12 730,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą z 2009 roku zlokalizowane w Ząbkach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - jasny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cichociemnych

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł37 m² 15 907,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Praga-Południe ul. Cichociemnych - dosłownie 300 m od centrum handlowego Promenada > 38 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > balkon typu loggia ok 6 m2 > 3 piętro w 3-piętrowym budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

776 000 zł60 m² 12 933,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł35 m² 21 907,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Westate Wola z przyjemnością prezentuje na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie w Miasteczku Wilanów - gotowe do wprowadzenia! Wilanów to jedna z najbardziej ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Pruszków,mazowieckie

530 000 zł31 m² 17 213,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2023roku zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, położone w sercu Mokotowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Sadyba Best Mall. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł105 m² 23 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Przestronne mieszkanie w kamienicy obok Pałacu Kultury lokalizacja: mieszkanie położone jest w samym centrum Warszawy, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje i kawiarnie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gałczyńskiego

Pruszków,mazowieckie

459 000 zł30 m² 15 228,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjna kawalerka na klimatycznym osiedlu sunhouse w Pruszkowie. Mieszkanie 1-pokojowe na nowoczesnym i funkcjonalnie zaprojektowanym osiedlu zielonymi ogrodami na dachu. Jest tam przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dziatwy

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł56 m² 15 613,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

English version below. Wyjątkowe mieszkanie przy lesie! Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Dziatwy na warszawskiej Białołęce. W pobliżu Park Henrykowski, ulica Modlińska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł80 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

* przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie prawie 80m2 z balkonem, garażem i komórką lokatorską - Ochota, ul. Grójecka już za 1400000 za wszystko* Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Piastów,mazowieckie

900 000 zł60 m² 14 913 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2022 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Tadeusza Kościuszki. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Otwock,mazowieckie

549 000 zł48 m² 11 438 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Idealna alternatywa dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Lokal jest w pełni wykończony i przygotowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł42 m² 18 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Metro Bemowo I Dwa pokoje I Bemowo I Powstańców Śląskich 85 I Sprzedaż poczuj spokój W mieście To mieszkanie nie jest tylko adresem. To miejsce, w którym codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł57 m² 21 126,80 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mamy do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie położone na Mokotowie w okolicy metra Służew. Cechy mieszkania: mieszkanie jest dwustronne - okna wychodzą na północ i na południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

485 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie w sercu Żyrardowa idealne dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ulicy 11-go Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Siedlce,mazowieckie

417 000 zł46 m² 9 004,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania położonego w samym sercu Siedlec, przy ul. Kochanowskiego. Ta komfortowa nieruchomość o powierzchni 46,31 m to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł55 m² 16 441 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Pomagamy w kredycie hipotecznym / eng below Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie z balkonem, dużą piwnicą i garażem wolnostojącym - ul. Sobieskiego Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

568 000 zł66 m² 8 554,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Żyrardowie, które czeka na swojego nowego właściciela. To 66,4 m komfortu, światła i funkcjonalnych rozwiązań, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

888 000 zł74 m² 12 019,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 73,88m2, piętro 2/2 bez windy, w budynku z 1980r., Bielany Chomiczówka. Do ewentualnego odświeżenia, doskonałe dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł51 m² 14 902 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane przy ulicy Gagarina na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 1958.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł59 m² 15 220,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł50 m² 15 380 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe, mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wiktorskiej na Starym Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy. Lokal wymaga remontu, ale ma duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł38 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł102 m² 19 607,80 zł/m²

 

Piętro:17/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Złota 44 - pilna sprzedaż! Potrzebuje natychmiast sprzedać apartament w Złotej 44 ponieważ potrzebuje szybko gotówki! Zezwalam na kopiowanie oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

1 410 000 zł59 m² 23 793,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Eng below Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w pełni wyposażone i urządzone w wysokim standardzie. Przemyślana funkcjonalność, świetne doświetlenie, dużo miejsca do przechowywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł37 m² 25 405,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Wyjątkowa inwestycja na mokotowie Kamienica I Parki I Klimatyzacja I Przytulne | Piękne otoczenie | Klimatyczne wnętrze ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pruszków,mazowieckie

429 000 zł32 m² 13 323 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1 pokojowe mieszkanie, o pow. 32,2 m2, usytuowane w budynku z 2009 r. Mieszkanie od 1 właściciela, w stanie bardzo dobrym, czyste i zadbane do wprowadzenia. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł36 m² 15 101,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji! kupujący 0% Mamy przyjemność zaprezentować przestronną kawalerkę zlokalizowaną w samym sercu Pragi-Północ, tuż obok Placu Konesera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

685 000 zł66 m² 10 316 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy standard życia: 3 pokoje (66,40 M ) - przy lesie! kupuj bez kosztów pośrednich bezpośrednio od dewelopera nie płacisz podatku pcc (2%) nie płacisz prowizji Odkryj gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Artura Zawiszy

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł35 m² 26 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie typu studio w bloku na 6-tym piętrze na Woli, ulica Zawiszy 16a. Mieszkanie zostało gruntowanie wyremontowane około rok temu do wysokiego standardu. Mieszkanie ma.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij