dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 065 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętochowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 094 000 zł84 m² 12 977,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Trójstronne mieszkanie na Bemowie w bloku z 1992 roku 4-pokojowe mieszkanie o pow. 84.30m2 przy ul. Świętochowskiego składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Gabinetu Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybaki

Zegrze Południowe,mazowieckie

800 000 zł41 m² 19 512,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Widok który zapiera dech apartament Z panoramą narwi - zegrze południowe Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a dzień kończy się widokiem zachodzącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 185 092 zł73 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 73,08 m2 z przestronnym tarasem, usytuowany w nowoczesnej Rezydencji Piękna Nova, przy ul. Pięknej 15. Mieszkanie to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł96 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży duzego i urządzonego mieszkania przy Alejach Jezrozolimskich. Cechy nieruchomości: do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 96m2, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł49 m² 14 996,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wyłącznie w mojej ofercie! Szukasz cichego mieszkania blisko centrum, w zadbanej kamienicy w otoczeniu zieleni? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

To oferta dla pary, która chce mieszkać wysoko i świadomie, oraz dla inwestora, który wie, że takie okazje na Powiślu trafiają się rzadko, widok na stadiony i adres, który sam robi robotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Kobyłka,mazowieckie

650 000 zł131 m² 4 954,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

II etap inwestycji W kobyłce - osiedle zalasek! To kameralne osiedle składające się z 58 mieszkań zlokalizowane w cichej i spokojnej części Kobyłki jest idealną alternatywą dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 265 000 zł44 m² 28 555,30 zł/m²

 

Piętro:13/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jasny, 2-pokojowy apartament, położony na 13 piętrze, w prestiżowej lokalizacji Platinum Towers. Platinum towers | 44,30 m | grzybowska | 2 pokoje | loggia - umeblowany I wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł58 m² 16 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,5 m . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku z windami, po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł42 m² 20 432,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie 41,6 m w nowym budynku z idealnym połączeniem komunikacyjnym na ul. Jagiellońskiej. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,6 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szałka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł33 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku. Mieszkanie ma bardzo praktyczny układ i daje realne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł30 m² 19 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wilanów - Zawady, ul. Syta 92 (osiedle Tulip Wilanów) Metraż: 30 m Piętro: parter z ogródkiem Rok budowy: 2021 Stan prawny: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł49 m² 12 935,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Firma zarządzająca nieruchomościami oferuje do sprzedaży 2-3 pokojowe mieszkanie 49,4 m2 z oddzielną kuchnią zlokalizowane na Warszawskiej Ochocie - Szczęśliwice, przy ulicy Korotyńskiego 19a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

667 625 zł57 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż dwustronne, rozkładowe czteropokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 54,50 m2, znajdujące się na wysokim parterze czteropiętrowego bloku, cisza i spokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł30 m² 18 778,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję na sprzedaż unikatowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,30 m , zlokalizowane w nowej inwestycji Park Leśny Rembertów przy ul. Chełmżyńskiej 198e w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł63 m² 20 991,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- english description below - Avenue Estate prezentuje na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się mieszkanie 3-pokojowe z 2 łazienkami I ogrodem o powierzchni 114 m2, w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Jeśli szukasz mieszkania do własnej aranżacji, w spokojnej okolicy, ale blisko centrum Legionowa, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. Opis Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

499 999 zł33 m² 15 156,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

-= rezerwacja =- mieszkanie ma 33m i znajduje się na drugim piętrze. Budynek jest bardzo zadbany jest w nim bardzo przestronna klatka schodowa ułatwiająca przenoszenie dużych gabarytów. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisławowska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł37 m² 19 945,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż atrakcyjne, zadbane, bardzo klimatyczne mieszkanie na Pradze-Południe. Idealne dla osób szukających dobrze skomunikowanego i spokojnego miejsca - lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł42 m² 31 205 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam przytulne mieszkanie z ogródkiem. Możliwość wykupu miejsca parkingowego. Mieszkanie urządzone i wykończone w stylu marynistycznym. Położone od strony wschodniej. Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł33 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 33 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - pokoju sypialnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł152 m² 17 697,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. ~Możliwość zakupu przez cudzoziemców~ Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

865 000 zł71 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie (parzniew) o pow. 71,1 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą z 2015 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (narożne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł48 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty tel. Dwustronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Grochowie. Podstawowe informacje: lokal po generalnym remoncie w 2020 roku, z wymienioną instalacją elektryczną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Lasku

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 42 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

746 999 zł36 m² 20 983,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

676 000 zł63 m² 10 798,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Czteropokojowe, trójstronne mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych, położonym w otoczeniu pięknej zieleni przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł70 m² 17 958,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne i pięknie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Rakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poczty Gdańskiej

Warszawa,mazowieckie

1 748 000 zł140 m² 12 485,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowa unikatowa nieruchomość z kw - 140 mkw w Warszawie, osiedle ogrodzone kameralne i bezpieczne - wjazd przez bramę. Przestronne rozkładowe na dwie strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

865 275 zł45 m² 19 379,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji "sky ovai". Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39.70 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 319 000 zł120 m² 10 992 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowy apartament Premium w Radości z skandynawskim charakterem. Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla rodziny. Z jednej strony pełna infrastruktura usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł43 m² 23 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość zaprojektowana pod czujnym okiem architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

845 000 zł70 m² 11 990,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Tylko unas! Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,47m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą na zamkniętym osiedlu "miasto ogród etap II" Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł37 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 37,2 m2, wysoki parter (jak pierwsze piętro), ul. Stefana Żeromskiego 52/62, 2 pokoje salon z aneksem kuchennym możliwość wydzielenia drugiej sypialni. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zegrze Południowe,mazowieckie

1 529 000 zł72 m² 21 381,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty pod Żaglami to bez wątpienia jedna z najciekawszych lokalizacji nad Zalewem Zegrzyńskim. Dzięki świetnemu położeniu zapewnia niepowtarzalne widoki i bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

554 900 zł53 m² 10 469,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie w Brwinowie! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m (60 m po podłodze) z przestronnym, słonecznym balkonem o powierzchni ponad 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sportowa

Radom,mazowieckie

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie jednopokojowe na osiedlu XV-Lecia. Słoneczny pokój dzienny, oddzielna, widna kuchnia oraz łazienka z wc, także z oknem. Blok z cegły, położony przy ulicy Sportowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Siedlce,mazowieckie

479 000 zł62 m² 7 698,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Położone na zielonym, lubianym Osiedlu Tysiąclecia w Siedlcach To mieszkanie znajduje się w miejscu, które od lat cieszy się opinią spokojnego, a jednocześnie doskonale skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski,mazowieckie

315 000 zł38 m² 8 203,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia | 38,40 m | 1. piętro | 315 000 zł Sokołów Podlaski Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,40 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

568 000 zł32 m² 17 509,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Wyobraź sobie, że budzisz się w miejscu, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta. Kamienica, w której zachowano przedwojenną duszę, a jednocześnie zapewniono komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

639 000 zł68 m² 9 438,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak pcc Brak prowizji Oferuję Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68m2 zlokalizowane w kameralnej inwestycji w Markach Lokal mieści się na parterze budynku dwulokalowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij