dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Deotymy

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł51 m² 15 429,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Gotowe mieszkanie inwestycyjne na Warszawskiej Woli. Wyłącznie u Nas! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i , zlokalizowanego na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

972 366 zł79 m² 12 308,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Super mieszkanie dla dużej rodziny! Mieszkanie zostało podzielone na 2 oddzielne mieszkania. Bez prowizji! Mieszkanie ma 2 balkony z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł27 m² 22 185 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie w samym sercu Warszawy - przy ul. Złotej. Lokal na 1. piętrze zadbanego, 9-piętrowego budynku po remoncie (ocieplenie, klatka, instalacje), z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 15 822,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Jurija Gagarina - w kameralnej, powojennej kamienicy. Atuty: kamienica z cegły swa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł83 m² 21 686,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż - bezpośrednio - przestronne mieszkanie o powierzchni 83 m w Warszawie na Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w ładnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

653 000 zł43 m² 15 357,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł72 m² 17 986,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na cenionym Osiedlu Nova Ochota przy ul. Łopuszańskiej 55 w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Sochaczew,mazowieckie

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam wyremontowane gotowe do zamieszkania, dwustronne (północ - południe) mieszkanie o pow. 63 m z dużym balkonem i piwnicą, położone na 3 piętrze w bloku przy ul. 1 maja 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł36 m² 27 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealny punkt do mieszkania, idealny na wynajem krótko lub długo terminowy. 2 pokoje na drugim z czterech pięter, klasyczny balkon, kuchnia nowa w anksie, łazienka glamour. Wszystkie materialy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł40 m² 20 724,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | tor służewiec | 2 pokoje | inwestycja na ukończeniu. Mieszkanie o powierzchnii 40,05 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

637 400 zł42 m² 14 997,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przestronne mieszkanie na zielonych Stegnach. Dzień dobry, prezentuje lokal w bloku gdzie dominuje niska zabudowa. W okolicy dużo zieleni i miejsc parkingowych. Lokal na dwie strony bloku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

3 435 000 zł141 m² 24 361,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta dla wymagającego klienta. Prestiżowa lokalizacja- osiedle leśne, ul. Obrońców Tobruku 23. Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Wyjątkowy apartament, dwustronny z ładnym widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł53 m² 13 018,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 mkw, położone przy ul. 1 sierpnia w Warszawie (dzielnica Włochy) Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł40 m² 23 457 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz miejsca, które pozwala odpocząć od miasta, a jednocześnie pozostać w Warszawie, to mieszkanie jest propozycją wyjątkową. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł27 m² 21 814,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowoczesna kawalerka po remoncie w samym sercu Warszawy - gotowa do wprowadzenia! Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Przedpokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wanną. Na podłodze panele, okna pcv. Jest balkon. Dodatkowo płatne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Renesansowej. Nieruchomość znajduje się na 1 pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Żyrardów,mazowieckie

433 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 52,7 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, - łazienka z wc, - przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł62 m² 18 880 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wygodne mieszkanie Z ogródkiem - 2 min. OD powstającej stacji metra! Dodatkowo podwójne, wygodne miejsce postojowe. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł37 m² 20 850 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz miejsca, które łączy dynamikę miasta z ciszą po godzinach pracy? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału na Woli? Mieszkanie przy ul. Radziwie 7 to dowód na to, że można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Warszawa,mazowieckie

534 000 zł36 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze 12-piętrowego bloku oddanego do użytku w 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok w cichej okolicy z mnóstwem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł33 m² 15 596 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja Praga, ul. Darwina 18, budynek z cegły. Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w 4-pietrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 32,70m2. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł35 m² 36 676,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w jednym z najbardziej pożądanych adresów w Warszawie. 19. Dzielnica to synonim nowoczesności, komfortu i prestiżu - miejsce, które łączy wyjątkowy design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

2 280 000 zł120 m² 18 988,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowy apartament w sercu Natolina 120,07 m Z przyjemnością prezentujemy przestronny apartament o powierzchni 120,07 m , położony w sercu Natolina jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Radom,mazowieckie

645 000 zł54 m² 11 845,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament o powierzchni 54,45 m , usytuowany na drugim piętrze budynku z windą oddanego do użytku w 2025 roku. Wnętrze przedstawia przemyślane połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

2 097 450 zł93 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament 3 pokoje, 93,22 m + ogród 101 m , Mokotów ul. Domaniewska 47a, central House Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 93,22 m z prywatnym ogrodem (101.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego