dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 095 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł57 m² 17 464,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziewiczówny

Warszawa,mazowieckie

929 500 zł49 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Design, komfort i metro w niedalekiej przyszłości - Twoje wymarzone 2 pokoje na Pradze-Południe. Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie, w którym luksus spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł63 m² 14 127 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w 10-cio piętrowym bloku przy ulicy Jana Wasilkowskiego. Mieszkanie składa się z: - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

409 000 zł55 m² 7 396,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | 55,30 m | ul. 3 maja, siedlce Na sprzedaż oferujemy dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 55,30 m zlokalizowane przy ul. 3 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Żoliborza. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,7 m2 zlokalizowane na Żoliborzu ul. Elbląska 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

575 000 zł41 m² 13 862,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na 3. piętrze w kameralnym bloku z 2006 roku przy ul. Leśnej w Jabłonnie. To idealna propozycja dla młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pałacowa

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 915,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą z 1986 roku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Pałacowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł57 m² 23 556,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie 57,31 m | Wola, osiedle Bliska Wola Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,31 m w nowoczesnym budynku o podwyższonym standardzie na renomowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł81 m² 14 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

1 199 000 zł I sprzedaż I mieszkanie 3 pokoje 80,70 m2 I warszawa praga pd. I gocław Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe widne mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

710 000 zł55 m² 13 003,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 2009 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Świeżo wyremontowanego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , które zachwyca kompletną metamorfozą i nowoczesnym wykończeniem. Lokal po generalnym remoncie, odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł33 m² 18 787,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie 33 m Służew, mokotów Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,45 m , zlokalizowane przy ul. Śniardwy 6 w Warszawie (służew, mokotów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jara

Warszawa,mazowieckie

1 416 690 zł72 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Specyfikacja mieszkania Chciałbym przedstawić 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Wilanowie ( Zawady ) które mieści się na drugim piętrze w kameralnym budynku z zaledwie trzynastoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

456 667 zł41 m² 11 138,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Informujemy iż mieszkania O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł62 m² 12 641,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Bemowo, jelonki Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,7m2, położone na warszawskich Jelonkach (bemowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł35 m² 21 685,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne i wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone na 5. piętrze z 6 w budynku z 1964 roku, wyposażonym w nową windę (2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cypryjska

Warszawa,mazowieckie

4 150 000 zł194 m² 21 336,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Wyjątkowy przestronny apartament W standardzie premium na warszawskich stegnach Przestronne wnętrza | Winda | Świetna komunikacja miejska | Concierge | 3 miejsca parkingowe | Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł38 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - idealne na start lub pod inwestycję! Warszawa, ul. Łojewska 26 | 37,6 m | Piętro 4/4 Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji - tylko 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

925 600 zł52 m² 17 789,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Poloneza Osiedle Poloneza (inwestycja firmy Arche) na warszawskim Ursynowie to lokalizacja łącząca spokój z dostępem do infrastruktury miejskiej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

798 000 zł59 m² 13 447,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,34 m, położone na 1 piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku 3-piętrowym w Józefosławiu przy ul. Jutrzenki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Warszawa,mazowieckie

1 055 000 zł64 m² 16 407,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Ursusie. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,3 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł72 m² 11 310,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Digital Broker prezentuje mieszkanie 3 pokojowe, 72,5 m2 znajdujące się na warszawskim Gocławiu przy ul. Bukowskiego 2a Bardzo blisko mieszkania będzie budowana Stacja Metra! Mieszkanie Skałda się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

830 000 zł64 m² 12 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

830 000 zł I mieszkanie I 64 m2 + 50 m2 taras I konstancin-jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest przytulnie urządzone 3- pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 64 m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł107 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie położone na zielonym i spokojnym, strzeżonym osiedlu na Nowych Włochach. Powierzchnia mieszkania to 106,70 m Lokalizacja: bardzo dobry dojazd co centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł50 m² 12 275,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka - ul. Aluzyjna | osiedle Dąbrówka Wiślana VII Podstawowe informacje Powierzchnia: 50,2 m Liczba pokoi: 2 Piętro: wysoki parter / 7 Rok budowy: 2002 Budynek: blok z cegły, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

600 000 zł41 m² 14 468,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 41,47 m i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki, - przedpokoju. Dodatkowo lokal posiada dwa niezależne balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł50 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł48 m² 20 987,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

W pełni rozkładowe mieszkanie w kamienicy z lat 50 tych w samym sercu Starego Mokotowa przy zbiegu ulic Madalińskiego i Kwiatowej, z zamkniętym podwórkiem. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł67 m² 36 632,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, cichy apartament z balkonem przy Rondzie Daszyńskiego - wysoki standard Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament, który stanowi esencję ponadczasowego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Warszawa,mazowieckie

1 638 000 zł101 m² 16 295,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Aroma Park Lofty to prestiżowy projekt mieszkaniowy zrealizowany przez yit, w ramach którego przywrócono do życia jeden z najważniejszych historycznych punktów północnej Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł71 m² 16 896,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli poszukujesz przestrzeni niezbędnej do pracy lub wypoczynku, a nie chcesz przeprowadzać się poza miasto to biuro nieruchomości findsquare ma coś dla Ciebie. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock

Otwock,mazowieckie

390 000 zł56 m² 6 954,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne mieszkanie dla rodziny z ogródkiem Przedmiotem oferty jest przestronny lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, projektowany do wydzielenia jako lokal nr 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł79 m² 11 379,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Piaseczno, ul. Dworcowa 4 pokoje, oddzielna kuchnia, wysoki parter, duży balkon, 2 miejsca parkingowe przed budynkiem do wyłącznego korzystania 899000zł. Lokalizacja blisko centrum miasta, doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

409 000 zł36 m² 11 488,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Pruszków Aleja Wojska Polskiego - Powierzchnia: 35,60 m , Liczba pokoi: 2, piętro: wysoki parter Czynsz około: 550zł - Forma własności: spółdzielczo własnościowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł57 m² 15 701 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Polecamy ciche, jasne 5 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1985r Rama H Ekspozycja północny -zachód Balkon 1x1 m Piwnica 3 m Mieszkanie jako inwesycja pod wynajem, lub do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Łukowa, os. Służew Nad Dolinką, mokotów, warszawa Mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na 3. piętrze z 10 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

746 999 zł36 m² 20 983,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł57 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2003 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Widawskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł64 m² 12 443,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 64,29 m | Warszawa Targówek, ul. Płońska parter z tarasem, idealne do życia i pod usługi Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł50 m² 19 207,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na warszawskich Bielanach, w odległości 800m od stacji Metro Słodowiec i Metro Bielany, w pobliżu przystanków.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku