dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł60 m² 12 339,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Pabla Nerudy 12, warszawa Przedstawiamy klimatyczne, świeżo wyremontowane mieszkanie, gotowe do zamieszkania. Lokal jest słoneczny, bardzo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kirasjerów

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga-Południe - Grochów, ul. Kirasierów 8 Metraż: 37,5 m Piętro: 3/3 (brak windy) Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 519 000 zł Czynsz: 633.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł49 m² 16 443,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z dużym potencjałem! Bardzo rozkładowe dwustronne mieszkanie z widną oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 46,6 m2 położone na drugim piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej. Lokal składa się z: trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Warszawa,mazowieckie

4 750 000 zł132 m² 35 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przytulne, nowoczesne mieszkanie w Rezydencji Łazienki Park Budynek: w prestiżowym budynku Rezydencja Łazienki Park przy ul. 29 Listopada, tuż obok wejścia do ulubionego parku warszawiaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Żyrardów,mazowieckie

460 000 zł48 m² 9 524 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

W naszej ofercie 3 pokojowe mieszkanie o bardzo ustawnym rozkładzie z oknami na dwie strony świata, zlokalizowane w bloku z 1984 roku na 3 pietrze ( bez windy) położone w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 21,5 m znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1950 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Loteryjki

Warszawa,mazowieckie

687 050 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera bez dodatkowych opłat za usługi posrednictwa. Atrakcyjne mieszkanie w Warszawie w kameralnym i nowoczesnym osiedlu które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 749 000 zł134 m² 13 052,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament z tarasem w dzielnicy Ursus, gotowy do wprowadzenia. Słoneczny przestronny apartament o powierzchni 131.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Verdiego

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł33 m² 16 712,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament z aneksem kuchennym 32,61 mkw., usytuowany na kameralnym osiedlu, w niskim, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie jasne, ustawne, efektywnie zagospodarowane. Aneks kuchenny otwarty na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zbrowskiego

Radom,mazowieckie

899 000 zł83 m² 10 831,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort, przestrzeń i prestiż, ten apartament jest stworzony właśnie dla Ciebie. Położony na cenionym Osiedlu Etiuda w Radomiu, ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł34 m² 32 544,40 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam nowoczesny Apartament na Grzybowskiej. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz kluczowych punktów biznesowych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Posiadam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w dzielnicy (mokotów/służewiec). 5 minut mordor, metro, galeria Mokotów, a jednocześnie cicho i zielono 3 kroki od jeziorka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

295 000 zł33 m² 9 008 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz małego mieszkania do wprowadzenia ewentualnie pod inwestycję zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Mieszkanie 32,5m2 w bloku dwu piętrowym dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, zlokalizowane przy Dworcu Gdańskim (metro) W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - kuchnia - łazienka, - przedpokój, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł35 m² 15 114,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe , parter w 11-piętrowym bloku z windą z 1970 roku-Warszawa, ursus, ul. Stanisława Wojciechowskiego. BLok zadbany- wejście do klatki zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł69 m² 20 275,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament, znajdujący się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Saska nad Jeziorem. Mieszkanie: - wykończone w wysokim standardzie (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym na warszawskiej Woli w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane ba 3 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowane na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł83 m² 13 838,80 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania na warszawskim Bemowie, w bloku przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 83,1 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyspiańskiego

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł21 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w najbardziej klimatycznej części Starego Żoliborza | Blisko metra Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20,50 m , położone w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł45 m² 19 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone, pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem - Bulwary Praskie, jagiellońska 81a Brak podatku pcc po stronie kupującego. Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł52 m² 12 015,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie położone w niezwykle pożądanej lokalizacji przy ul.Magiera na Słodowcu (Bielany) To małe osiedle, położone po obu stronach ww. ulicy, charakteryzuje się niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł46 m² 20 692,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przechodni) z oddzielną kuchnią, łazienką z wc i balkonem. Położone w ścisłym centrum vis-a-vis Pałacu Kultury (sali Kongresowej) i tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

726 064 zł39 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc | zakup bezpośrednio od dewelopera Wilanów to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, pełna zieleni, elegancji i nowoczesnych rozwiązań. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowszczaków

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł16 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Digital Broker prezentuje mieszkanie 16 m2, przy ul. Dąbrowszczaków 6 na Pradze Północ. Najważniejsze szczegóły: - odrębna własność z kw - 4 piętro bez windy - po generalnym remoncie - 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł56 m² 14 056,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Mokotowa - Stegnach Południe. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kacza

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł82 m² 18 404,90 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

- for English check below - Nowoczesny trzypokojowy apartament z dwoma pełnymi łazienkami i przestronnym balkonem. Mieszkanie czyste, częściowo umeblowane i wyposażone jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza. W budynku 2 windy. Mieszkanie w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

575 000 zł48 m² 11 880,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy komfortowe i doskonale zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 48,4 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł49 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy Przy Agorze. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł78 m² 14 871,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Adama Branickiego 10 (wilanów). 78 mkw. sprawia, że mieszkanie jest bardzo przestronne. Dodatkowo wysokość 270 cm powoduje, że czujemy się komfortowo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adamieckiego

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł49 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 49,20m2 Spacer 3D - dołączony do oferty. Centrum Ursusa - 800m do kolejki. Kamienica/cegła - 1965r Po remoncie kapitalnym w 2024 roku - do wejścia. Wysokie, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krańcowa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł68 m² 17 449 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam gorąco! Piękny apartament 3-pokojowy, 68,2 m2, położony w bardzo eleganckim apartamentowcu z 2009 r. na ul. Krańcowej w Warszawie. Miejsce niezwykle urokliwe, ciche i zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Nieruchomości: na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,75 m , idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaoferować Państwu 41-metrowe mieszkanie w samym sercu Woli, położone zaledwie minutę spaceru od stacji metra Młynów. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł55 m² 14 345,50 zł/m²

 

Piętro:10/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 1 piętrze budynku z windą przy ul. Międzynarodowej 46/48a na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

516 000 zł38 m² 13 607,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja. Na sprzedaż kawalerka z tarasem jak ogród |37,92 m2 + ok. 40 m2 tarasu | Parter | Południe Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż standardowa kawalerka? Tu największą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

656 000 zł50 m² 13 120 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 50.00 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -pruszków, centrum, ul. Tomcia Palucha. Klatka swieżo po remoncie,w listopadzie br. wymieniono piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł37 m² 18 943,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne, ciche mieszkanie o pow. 37,48 m położone na 11. piętrze w 15-piętrowym budynku z 2008 r. przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł34 m² 12 865,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

34,2 m | 2 pokoje | ogródek | ul. Żeglugi Wiślanej 11a | Białołęka Parter w kameralnym budynku z 2010 roku. Zamiast balkonu - prywatny ogródek. I co ważne: nie sąsiaduje.