dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 065 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł29 m² 18 893,80 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie typu studio, o pow. ok. 29,1 m2, usytuowane na 16-ostatnim piętrze (winda dojeżdża do 15 piętra), w budynku z lat 70-tych. Składa się z jednego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł48 m² 14 107,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursusie osiedle Niedźwiadek przy ul. Zagłoby. Osiedle ciche i spokojne z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł58 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,3 m2 na Białołęce, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2001 r z windą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł85 m² 10 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze kameralnego budynku z windą, otoczonego zielenią, lasami i rezerwatami przyrody. Idealne dla osób szukających komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Warszawa,mazowieckie

673 568 zł60 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddane do użytku Zakup od dewelopera 0% pcc Bez prowizji szczegóły mieszkania Liczba pokoi: 3 Piętro : 2 Salon z aneksem kuchennym Pokój 1 Pokój 2 Łazienka wc Garderoba Hol Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł47 m² 17 795,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w budynku z 2009 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul.SZulborskiej. Budynek mieści się w kompleksie Sawa Dom (2009 r.) całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł24 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 23 m (rok 1968) lokalizacja, która gwarantuje i stały wzrost wartości. Atuty inwestycyjne: najem studencki: bliskość uksw i awf zapewnia stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

1 405 000 zł69 m² 20 451,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, o pow. 69 m2, usytuowane na 6 piętrze w 1 piętrowym budynku z 2002 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (północ i zachód) w dobrym stanie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa ul. Międzynarodowa. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Akacjowa

Pruszków,mazowieckie

1 100 000 zł75 m² 14 602,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Premium 75,33 m Gotowe do wprowadzenia Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z dużym tarasem, zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym osiedlu willa akacja przy ul. Akacjowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warsztatowa

Radom,mazowieckie

339 628 zł47 m² 7 240 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakątek nowe południe znajdująca się przy ulicy Warsztatowej to miejsce, które dzięki swojej lokalizacji pozwoli cieszyć się ciszą i urokami przyrody a jednocześnie ułatwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Astronomów

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł28 m² 15 963,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w niskim, kameralnym budynku przy samym metrze (księcia Janusza) 27,5 m2 na 3/3 pięter przy ul. Astronomów 11. Jest to idealna nieruchomość na start, jak i inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł43 m² 16 346,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,7m2, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1951 roku, usytuowanej przy Alei Zjednoczenia, tylko 2 minuty spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Serock,mazowieckie

499 000 zł46 m² 10 928,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowana na 2 piętrze w kamienicy zlokalizowane w Serocku. Atrakcyjna lokalizacja - kamienica mieszcząca się bezpośrednio przy rynku miasta, w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Otwock,mazowieckie

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 47m , zlokalizowane w Otwocku przy ul. Warszawskiej. To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Głównymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniewska

Warszawa,mazowieckie

869 900 zł62 m² 13 992,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze nowoczesnej inwestycji Rytm Mokotowa, zlokalizowanej na Mokotowie - Augustówka, ul. Antoniewska, w Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Józefów,mazowieckie

587 000 zł34 m² 17 264,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu wyjątkowo kompaktowe mieszkanie, dużą kawalerkę z wydzielonym miejscem do spania. Mieszkanie do wprowadzenia bez żadnych nakładów! Lokalizacja osiedla jest nietuzinkowa-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł28 m² 15 558,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z potencjałem 28,28 m Zielona okolica Prezentujemy funkcjonalne, mieszkanie z oddzielną kuchnią , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

478 000 zł53 m² 9 035,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na atrakcyjnym 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie na Piaskach przy ul. Zegrzyńskiej. Budynek został odmalowany, wymienione wiaty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł48 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko u nas! Bez prowizji! Jeżeli szukasz cichego, nietypowego mieszkania z dużym tarasem, obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to ta oferta jest dla Ciebie. Miejsce w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie położone na Białołęce, w pobliżu komunikacji miejskiej. Nieruchomość usytuowana na parterze w trzypiętrowym budynku z 2009 roku, budynek z windą, przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł43 m² 13 689,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pokojowe - idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Krasnobrodzkiej na targówku/bródno mieszkanie - o powierzchni 43,1 m2 rozkładowe, dwa pokoje salon (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł75 m² 17 931,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

4 pokoje / Forty Bema 5 minut / 75,23 m2 / Balkon 6,6 m2 / Taras 50 m2 / Garaż podziemny Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 4 pokojowe, w stanie do wprowadzenia. Bardzo korzystny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 417,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Pruszkowie. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Działkowej Pruszków na cichym osiedlu Staszica. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł53 m² 18 438,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie o powierzchni 53,15 m , położone na warszawskim Mokotowie, na ulicy Chełmskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł32 m² 21 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 31,65 m | Balkon 8,6 m | Wola | 2020 r. Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny apartament zlokalizowany przy Alei Prymasa Tysiąclecia 83a w Warszawie. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Warszawa,mazowieckie

669 441 zł57 m² 11 707,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 57,18 m2 Ogródek lokatorski: 29,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Warszawa,mazowieckie

436 000 zł36 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż - kameralne mieszkania w Warszawie Wawer | ul. Heliotropów 80C Oferujemy na sprzedaż mieszkania w kameralnym budynku położonym w zielonej części dzielnicy Wawer przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł74 m² 12 686,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Pure estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie o charakterystycznym i rustykalnym klimacie w stylu wiejskiego domu, zachowujące swą unikalną atmosferę pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Warszawa,mazowieckie

604 500 zł44 m² 13 864,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddanie 4 kwartał 2026 Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 43,60 m Rozkład pomieszczeń: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

409 000 zł31 m² 13 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 31 m w nowym, kameralnym apartamentowcu z 2025 roku, położonym przy ul. Suwalnej w Legionowie. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

850 000 zł74 m² 11 534,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,69m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku z 2021 roku zlokalizowane w Brwinowie. Osiedle zadbane, z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł28 m² 15 567,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę zlokalizowaną na warszawskim Targówku, przy ulicy Toruńskiej (wjazd od ulicy św. Hieronima). Mieszkanie gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rusiecka

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł22 m² 14 241,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka o powierzchni użytkowej 22,4 m (powierzchnia całkowita po podłodze: 41,22 m ), zlokalizowane przy ul. Rusieckiej w Warszawie. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku bez windy z około 1970 roku zlokalizowane w Piastowie przy al. Wojska Polskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł49 m² 19 387,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji nie jestem zainteresowany współpracą Z agencjami nieruchomości. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Warszawie o pow.49,11 m2 , Śródmiescie, Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł29 m² 26 724,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: jasna, funkcjonalna kawalerka | 29 m | ul. Rydygiera 18 | Żoliborz | splace Park Westate Żoliborz prezentuje ofertę sprzedaży komfortowej oraz bardzo ustawnej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł54 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają balansu między dynamiką metropolii a domowym spokojem. To jedna z najszybciej rozwijających się części Warszawy, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 25 Czerwca

Radom,mazowieckie

399 999 zł43 m² 9 313,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam na sprzedaż przytulne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, w kameralnej kamienicy położonej w Śródmieściu przy parku Leśniczówka. Bardzo niski czynsz ok. 250zł. Mieszkanie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł123 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecamy 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie, metro Natolin Budynek z 2001 r , cegła Ekspozycja północ-południe 2 łazienki 2 balkony po 6 m 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

1 310 000 zł46 m² 28 293,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,3m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2016roku zlokalizowane na Woli. Mieszkanie w pełni wykończone, wyposażone (zmywarka, lodówka, kuchenka,.