dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł24 m² 21 148,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, ulica Konduktorska. Powierzchnia 23,5 m2. Pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł62 m² 23 577,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 zlokalizowane na Warszawski Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniącyc h kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł36 m² 14 694 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 36 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1967 roku, zlokalizowane na granicy Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł42 m² 16 947,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Agentom, agencjom oraz Biurom Nieruchomości dziękuję, sprzedaż wyłącznie bezpośrednia. Proszę nie dzwonić. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na dzielnicy Włochy w Warszawie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł52 m² 14 807,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jasne 2 pokoje z ogrodem zimowym i garażem - ul. Głębocka, białołęka Na sprzedaż dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ul. Głębockiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Za Żelazną Bramą (dzielnica Wola) blisko Hotelu Westin. Do zamieszkania od razu po zakupie. Lokal znajduje się na 2. piętrze 15-piętrowego bloku oddanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

988 000 zł55 m² 17 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3 pokoje | Wola - Młynów | ul. Żytnia | blisko Browarów Warszawskich i metra Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na warszawskiej Woli (młynów) przy ul. Żytniej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipowicza

Otwock,mazowieckie

550 000 zł56 m² 9 816,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uprzejmie informujemy, że właściciele nieruchomości proszą o uszanowanie prywatności, o niedzwonienie w domofon ( również nie pukać w drzwi) w celu obejrzenia nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

628 000 zł59 m² 10 716,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,60 m , usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2008roku zlokalizowane w Markach - osiedle Horowa Góra. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

1 360 000 zł68 m² 20 011,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nie szukaj dalej - tylko tutaj! Klimatyczne mieszkanie z tarasem w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Płocka. Nowoczesny budynek Ronson Development zlokalizowany na warszawskiej Woli. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegadłowicza

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Warszawa Wola. ul. Emila Zegadłowicza 4 2,5km do Centrum możliwość wydzielenia 2 pokoju Wyjątkowe, ciepłe, przytulne a przede wszystkim zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji 2,5km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

947 000 zł61 m² 15 524,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2009 roku -warszawa, białołęka, ul. Strumykowa. DO dyspozycji właścicieli rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł55 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne mieszkanie W zielonej części ursynowa Ursynów | Blisko metra | Nowoczesny budynek z 2011 roku | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 36m2 w doskonałej lokalizacji na Żoliborzu. Kępa Potocka. Mieszkaniemieszkanie przez dłuższy czas było wynajmowane. Właściciel podzielił je na 4 małe pokoje (ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

1 369 900 zł76 m² 17 998,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 76,11 m , położonego przy ul. Skoroszewskiej 26 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha > autobusy i tramwaje w promieniu 300m > Szapial na Banacha i Warszawski Uniwersytet Medyczny 500m od budynku 43,5m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Obwodowa

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł19 m² 21 313 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowoczesna kawalerka znajdująca się na Targówku przy ulicy Obwodowej na osiedlu z 2019 roku. Lokal idealny dla osób poszukujących nieruchomości do nabycia w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

399 999 zł31 m² 12 936,60 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Centrum, metro, sgh - bliżej niż myślisz, a to wszystko u progu ulubionego parku mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł41 m² 16 829,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1975 roku. Lokal po gruntownym remoncie, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Jednopokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa, o pow. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku z 1985 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, jednostronne (południowe) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Freta

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł49 m² 26 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bezpośrednio sprzedam luksusowy apartament W sercu starego miasta. Topowa lokalizacja apartamentu jest idealna pod inwestycję, a wysoki standard gwarantuje wysokie zyski. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł66 m² 11 755,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poranna kawa na tle zieleni, cisza, która pozwala złapać oddech i wnętrze, do którego chętnie wraca się po całym dniu tak wygląda codzienność w tym miejscu. Idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Źródlana

Marki,mazowieckie

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m , położone w Markach, w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku. Nieruchomość pochodzi z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł37 m² 22 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1960 roku -warszawa, praga-Południe- saska Kępa. Saska Kępa to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koprowskiego

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł26 m² 18 038,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 26,07 mkw., znajdująca się na II piętrze w eleganckim trzypiętrowym apartamentowcu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 580 000 zł117 m² 21 972,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie w Wilanów One | 117,4 m | 4 pokoje | 2 loggie | Klimatyzacja | Sarmacka 19 Na sprzedaż przestronny, elegancki apartament w prestiżowej inwestycji Wilanów One,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bemowo ul. Szeligowska | 300 m do stacji metra Chrzanów (oddanie metra już w 2026 roku) > 40 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon typu loggia o powierzchni ok 10 m > piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł68 m² 25 881 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

* english version below* Avenue Estate z przyjemnością oferuje nowoczesne, 2-stronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,4 m2, w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy - Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł50 m² 15 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 po generalnym remoncie z dużą loggia 4,5 m2. Gotowe do wprowadzenia. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zadumana

Warszawa,mazowieckie

618 000 zł30 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty: malesatel. Przytulna kawalerka gotowa do zamieszkania tuż przy Parku Szczęśliwickim! Podstawowe informacje:Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 745 000 zł50 m² 34 823,40 zł/m²

 

Piętro:12/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Odkryj idealne połączenie nowoczesnego designu i przytulności w tym unikalnym mieszkaniu. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne wyposażenie zapewniają nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

1 123 600 zł92 m² 12 213 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Planowane oddanie: IV kwartał 2026 r. 0% pcc bez prowizji, zakup od dewelopera Liczba pokoi: 5 Piętra: 2 i 3 Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem kuchennym, 4 sypialnie (idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł50 m² 19 207,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 50.5 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł86 m² 20 348,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Mieszkanie o powierzchni: 86 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

2 599 000 zł146 m² 17 813,60 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 145,9 m2, położony na 11 piętrze prestiżowego apartamentowca na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł110 m² 17 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Alternatywy na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość wyróżnia się dostępem do prywatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Otwock,mazowieckie

1 140 000 zł98 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe i przestronne mieszkanie, położone przy ul. Kraszewskiego w Otwocku. Oferta na wyłączność dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

602 000 zł48 m² 12 489,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni 48,2m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na zielonym osiedlu Ursus-Niedźwiadek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Baczyńskiego

Wieliszew,mazowieckie

888 000 zł63 m² 14 198,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie w Wieliszewie, o pow. 62,54 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą z 2023 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, w stanie idealnym,.