dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

735 000 zł53,86 m² 13 646,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie 53,86m2 z dużym balkonem, w pełni wykończone do zamieszkania, tarczyn za 735000zł Lokal jest położony na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31 m² 18 387,10 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Ochocie. Kawalerka o powierzchni: 31 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - pokoju/sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, brak ograniczonych praw rzeczowych (hipotek, służebności, dożywocia) w działach III i IV. Możliwość wysłania wirtualnej wizyty. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł63,26 m² 26 873,21 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Krasińskiego budynek Mieszkanie znajduje się n 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2018 roku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł69 m² 18 260,87 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowy, przestronny apartament dla rodziny przy Parku Kępa Potocka Osiedle Wiślane Ogrody | Żoliborz | ul. Gwiaździsta Na sprzedaż przestronny, jasny apartament o powierzchni 68,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 500 zł60,80 m² 13 116,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w budynku 2-poziomowym/4-lokalowym, w zabudowie bliźniaczej, z ogródkiem 69 m kw. Budynek posadowiony na ławach fundamentowych. Ściany konstrukcyjne wykonane z poro.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł60,24 m² 23 157,37 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

14. piętro z widokiem | Al. Polski Walczącej 2 | Nowy Tramwaj | Design Premium | Wiszące Ogrody | Odebrane | Mokotów | Bez pcc | Szukasz nowoczesnego apartamentu, który łączy prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł64 m² 14 015,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Jana Blatona budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1990 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,26 m² 12 980,08 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

899 000 zł I 3 pokoje | 69,26 m2 I piaseczno | jarząbka Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,26 m2, położone na czwartym piętrze w Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł123 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane Wola ul. Łuckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1997 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 123m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł86,90 m² 13 233,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Klaudyny budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 86,9m2. Na poziome wejścia jest -.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł39,93 m² 21 537,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Szwedzkiej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 39,93m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 000 zł75 m² 15 493,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do wprowadzenia 75m2, 3 pokoje, 140m2 ogródka, 2 miejsca postojowe, bezczynszowe, wawer Nadwiśle Budynek: polana Wawer to inwestycja kameralnych mieszkań bezczynszowych. Każdy dom zawiera dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł28,50 m² 21 052,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Topolowej budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 28,5m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 32 m, zlokalizowane przy ul. Józefa Nusbauma-Hilarowicza w Warszawie. Lokal znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60,30 m² 17 412,94 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Ostrobramskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 16 piętrze w 18 piętrowym budynku Rok budowy: 2005 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł27,75 m² 16 180,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mdp Partners prezentuje wyjątkową kawalerkę po generalnym remoncie, położoną w jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych części Warszawy Aninie. Na sprzedaż świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł64,31 m² 11 957,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56,10 m² 13 547,24 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuję na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1m2 zlokalizowane przy ulicy Magellana. Świetna propozycja jako inwestycja na wynajem lub do zamieszkania dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł65,42 m² 15 255,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: jasne mieszkanie z potencjałem 2 pokoi na Mokotowie (stegny) Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania typu studio o powierzchni 30 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł35 m² 24 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zajęczej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł59,38 m² 13 455,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Flisaków osiedle Regaty. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł39,70 m² 17 858,94 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37 m² 16 729,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł42 m² 17 380,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,61 m² 16 726,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł46,52 m² 24 075,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,52 m2 usytuowane na 1. piętrze budynku, mieszczącego się tuż przy Politechnice Warszawskiej oraz I linii metra, na warszawskim Śródmieściu. Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,70 m² 14 714,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Scarlattiego, osiedle Zielona Dolina. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2018.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł75,05 m² 19 786,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania na Mokotowie, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, spokojną lokalizację i świetny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł60,86 m² 18 057,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z 1950 roku, położonej przy ul. Ogrodowej 3 w Warszawie, tuż obok Al.Jana Pawłą II. Usytuowane na 1 piętrze budynku z windą oferujące wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł39,51 m² 13 389,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Rossiniego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł68,41 m² 20 172,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Rakowskiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 68,41m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,50 m² 17 573,33 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Szaserów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60,51 m² 7 916,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Radom - Osiedle Wośniki | 60,5 m | 2 piętro | doskonała lokalizacja. Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 60,5 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł35,90 m² 18 384,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł65 m² 12 277 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wysoko, z widokiem na ursynów po Las Kabacki - szeroka perspektywa której nic nie zasłoni. Ciche, z widokiem na zielone tereny Ursynowa. - dwie, nowe windy. Mieszkanie: - 64,91m2: 3 wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł54 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Berensona. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.